با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

 درباره IDP ایران

در خارج از کشور با کسی که راه را می داند تحصیل کنید

 

 

IDP یک رهبر جهانی در خدمات آموزشی بین المللی است. ما به دانشجویان بین المللی کمک می کنیم تا در کشورهای انگلیسی زبان تحصیل کنند. موفقیت ما از ارتباط دانشجویان با دوره مناسب در دانشگاه یا موسسه مناسب و کشور مناسب حاصل می شود .

ما با بیش از 800 دانشگاه ، مدرسه و کالج پیشرو در سراسر استرالیا ، انگلستان ، ایرلند ، ایالات متحده ، کانادا و نیوزیلند همکاری می کنیم. سال گذشته ، ما به دانشجویان کمک کردیم تا در بیش از 39000 دوره با کیفیت وارد شوند - بنابراین مطمئناً بهترین نتیجه را پیدا خواهیم کرد .


تاریخ ما

IDP در سال 1969 تاسیس شد ، یک شرکت با نام عمومی در بورس اوراق بهادار استرالیا (ASX) است و 50٪ متعلق به دانشگاه های استرالیا است .

استقرار دانشجو - اگر جاه طلبی دارید ، ما راه را داریم

ما 50 سال است که فعالیت می کنیم و شبکه بزرگی از فرصت را با دفاتر در بیش از 30 کشور ایجاد می کنیم. ما بیش از 120 دفتر و 1300 مشاور آموزشی در سراسر جهان داریم. در سراسر جهان ، یک دانشجوی آواره هر 14 دقیقه یک دوره کیفیت را می گذراند. در حقیقت ، از هر 10 دانش آموز بیش از 8 نفر ما را به خانواده و دوستانشان توصیه می کنند .


چه کاری انجام می دهیم؟

مشاوره تحصیل رایگان در خارج از کشور

مشاوران آوارگان ما شما را در کل مراحل تحصیل در سطح بین المللی راهنمایی می کنند. جلسات ما شامل کمک به دانشجویان برای یافتن دوره مناسب و دانشگاه ها است و بهترین قسمت این است - همه جلسات ما رایگان است !

مشاوره دوره  

ما می توانیم به شما در یافتن بهترین دوره و هماهنگی برنامه دانشگاه کمک کنیم .

 

کمک درخواست ویزا  

ما به شما کمک می کنیم اسناد ویزا خود را تهیه کنید و روند دشوار گرفتن ویزا را در غیر این صورت ساده کنید .

پشتیبانی قبل از عزیمت    

شما باید برای سفر خود به خارج از کشور و از این رو کاملاً آماده باشید. جلسات توجیهی قبل از عزیمت بخش مهمی از خدمات ما را تشکیل می دهد .

رویدادها  

از طریق رویدادهای خوشامدگویی منظم ، ما حتی در صورت رسیدن به یک کشور جدید ، پشتیبانی خود را ادامه می دهیم. در حال حاضر ، این سرویس فقط برای دانشجویانی که تحصیل در استرالیا را انتخاب می کنند در دسترس است .

خدمات ضروری دانشجویی (SES)

ما همچنین خدمات انحصاری خاصی را به دانشجویان خود ارائه می دهیم كه می خواهند در استرالیا تحصیل كنند مانند پوشش بهداشتی ، محل اقامت ، سرپرستی و غیره .

پوشش بهداشت دانشجویی خارج از کشور (OSHC)  

ما به شما کمک می کنیم یک پوشش بهداشتی مناسب ترین گزینه برای شما انتخاب کند. مشاوران ما همچنین شما را از طریق درخواست شما راهنمایی می کنند .

کارت مزایای دانشجویی IDP ISIC

هزاران پیشنهاد ویژه دانشجویی در سفر ، خرید ، سرگرمی و غیره در سراسر استرالیا و نیوزیلند را باز می کند. و از همه بهتر ، رایگان است.

خط کمک IDP

ما می فهمیم که برخی از س questions الات و نگرانی ها نمی توانند منتظر بمانند ، بنابراین ما خط کمک IDP را ایجاد کردیم - یک سرویس اختصاصی24/7 .

خدمات اقامتی  

IDP با ارائه دهندگان خدمات اقامتی با کیفیت ، به شما کمک می کند خانه ای مناسب با بودجه و سبک زندگی خود پیدا کنید .

سرپرستی و خدمات رفاهی  

اگر زیر 18 سال دارید و به یک سرپرست قانونی احتیاج دارید ، به شما کمک می کنیم تا یک  سرپرست دلسوز و باتجربه در استرالیا پیدا کنید .

IELTS  ، سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی

  ما به عنوان مالک مشترک آیلتس می توانیم به شما در رزرو و آماده شدن برای آزمون آیلتس کمک کنیم . IELTS توسط بیش از 11،000 سازمان در سراسر جهان شناخته شده است ، آزمون برتر زبان انگلیسی در جهان برای اهداف مطالعه ، کار و مهاجرت است. شبکه IDP IELTS بیش از 1400 مکان آزمون را در 56 کشور گسترش می دهد.

آیلتس به طور مشترک در اختیار شورای بریتانیا ، IDP: IELTS Australia و Cambridge Assessment English است .

آموزش زبان انگلیسی (ELT)

IDP 11 پردیس آموزش زبان انگلیسی را در سراسر جنوب شرقی آسیا در کامبوج و ویتنام اداره می کند. برنامه های آموزشی ما از دوره های کوتاه آمادگی آیلتس تا برنامه های گسترده انگلیسی تجاری را شامل می شود. سال گذشته ، IDP بیش از 75000 دوره را به دانشجویان سه کشور ارائه داد.

خرید گروه Hotcourses

  در سال 2017 ، گروه Hotcourses ، یک پایگاه داده جستجوی دوره های پیشرو و یک شرکت جذب دانشجو را به دست آوردیم .

 Recommended Articles

آیلتس چیست؟

 بیش از 11 هزار دانشگاه و کالج معتبر دنیا نتایج آیلتس شما را به عنوان شواهدی از مهارت زبان انگلیسی شما می پذیرند.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.