با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

فرزندتان را برای تحصیل در خارج از کشور می فرستید؟

در اینجا 6 دلیل وجود دارد که والدین IDP را انتخاب می کنند

فرستادن فرزندتان برای تحصیل در خارج از کشور احتمالاً یکی از مهمترین تصمیماتی است که باید در زندگی او بگیرید. یک تجربه تغییر زندگی ، تحصیل در خارج از کشور کودک شما را قادر می سازد تا به عنوان یک شخص رشد کند ، مستقل شود و مهارت های ارزشمندی را برای زندگی شغلی و شخصی خود رشد دهد.

بنابراین ، تصمیم گیری عاقلانه با پسر یا دخترتان در مورد انتخاب موضوع مورد علاقه ، مقصد و دانشگاه یا دانشگاه بسیار مهم است.

این می تواند برای شما دلهره آور باشد ، به خصوص اگر وقت و تجربه ندارید بسیاری از گزینه های موجود در صدها دانشگاه و کالج خارج از کشور را با کودک خود بررسی کنید.

با 50 سال تجربه ، IDP Education ، یک رهبر جهانی در خدمات آموزشی بین المللی ، می تواند همراه مناسب هر دوی شما در این سفر باشد. در اینجا ما به شما کمک می کنیم:

1. شما تصویر کامل را دریافت می کنید

ما با بیش از 700 دانشگاه ، کالج و مدرسه در استرالیا ، انگلیس ، ایرلند ، ایالات متحده آمریکا ، کانادا و نیوزیلند شریک هستیم. مشاوران آموزش ما دانش صمیمی خود را از دنیای دانشگاه ها ، شهرها و بازارهای کار در این مقاصد برتر با شما در میان می گذارند تا به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک کنند.

2. منافع شما را در اولویت قرار می دهیم

مشاوران نزدیک و دوستانه ما به شما کمک می کنند بهترین دانشگاه یا دانشگاهی را که کودک شما می تواند در آن رشد کند ، شناسایی و تأمین کنید. آنها براساس نیازهای کودک و اهداف شغلی شما ، مشاوره ای بی طرفانه و حرفه ای ارائه می دهند.

3. متخصصان برنامه کودک شما را کنترل می کنند

لازم نیست نگران روند خسته کننده درخواست باشید. هنگامی که دوره و دانشگاه را انتخاب کردید ، مشاور IDP به کودک شما کمک می کند تا درخواست دانشگاه را پر کند ، بیانیه شخصی کامل را بنویسد و اسناد مهم دیگر را در صورت لزوم ارائه دهد.

مشاور IDP شما شخصاً با دانشگاه یا مدرسه تماس خواهد گرفت تا مطمئن شود كه آنها تصویر كامل را برای بهبود شانس پذیرش فرزند شما ارائه می دهند. پس از موفقیت برنامه ، ما همچنین به کودک شما کمک خواهیم کرد که پیشنهاد دانشگاه را بپذیرد.

4- پول خود را پس انداز می کنید

IDP بابت کمک به شما و فرزندتان در یافتن و درخواست دوره ها هزینه ای دریافت نمی کند ، بنابراین با کمترین هزینه ، راحتی را خواهید داشت. بسیاری از دانشگاه ها نیز وقتی درخواست از طریق ما انجام می شود از هزینه درخواست خود چشم پوشی می کنند.

5- بسته کاملی از خدمات دانشجویی دریافت می کنید

نقش ما فراتر از فقط کمک به فرزند شما برای یافتن مکان در دانشگاه یا مدرسه خارج از کشور است. ما مجموعه کاملی از خدمات دانشجویی ، تحت پوشش تست زبان انگلیسی (IELTS) ، مشاوره ویزا ، پشتیبانی از انتخاب بیمه درمانی مناسب ، گزینه خوابگاه و نحوه افتتاح حساب بانکی در کشور جدید را ارائه می دهیم.

6. فرزند شما به یک خانواده بزرگتر با آوارگان تعلق دارد

IDP خانواده دوم فرزند شما خواهد بود. وقتی کودک شما در آستانه سفر و شروع دوره تحصیل در خارج از کشور است ، پشتیبانی ما پایان نمی یابد. ما متعهد هستیم اطمینان حاصل کنیم که آنها در هر مرحله از سفر در طول زندگی خود احساس حمایت می کنند.

از طریق پشتیبانی رایگان قبل از عزیمت ، اطمینان حاصل می کنیم که پسر یا دختر شما برای شروع زندگی خود در کشور جدید آماده هستند. مسائلی مانند مقابله با بیماری در خانه ، شوک فرهنگی و سازگار شدن با مکان جدید از مواردی است که ما قبل از ترک خانه با آنها بحث می کنیم.

و پس از ورود آنها به کشور جدید ، ما از طریق رویدادهای خوشامدگویی به آنها کمک می کنیم تا با دیگر دانشجویان آواره و فارغ التحصیلان ارتباط برقرار کنند تا به آنها کمک کند تا در آنجا مستقر شوند.

مشاهده کنید که والدین دیگر در مورد آوارگان چه می گویند:

مقالات پیشنهادی

Why Study

6 دلیل تحصیل در خارج از کشور با IDP

می خواهید در خارج از کشور تحصیل کنید؟ در اینجا 6 دلیل برای انتخاب IDP آورده شده است.

چرا IDP؟

ما به عنوان پیشگام در آموزش بین المللی، ما واقعا در مقیاس و تجربه جهانی است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.