با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

 راهنمای مطالعه استرالیا برای مبتدیان

australia-3795892-960-720.jpg

این کشور هفت دانشگاه خود را در میان 100 دانشگاه برتر در رتبه بندی دانشگاه های QS جهانی دارد. سیستم آموزش عالی استرالیا حدود 2.5 میلیون فارغ التحصیل بین المللی تولید کرده است که اکنون در سراسر جهان در موقعیت های سازمانی کاملاً معتبر کار می کنند. علاوه بر این ، 15 برنده جایزه نوبل توسط همان سیستم آموزشی مورد تقدیر و تولید قرار گرفتند.

علاوه بر سابقه چشمگیر تحصیلات عالی ، سطح زندگی ، شهرهای پهناور ، حومه شهر ، سواحل آفتاب گرفته و تنوع متنوع جانوران نیز استرالیا را به مقصد مورد علاقه دانشجویان بین المللی تبدیل کرده است. اگر می خواهید دبیرستان خود را به پایان برسانید و قصد تحصیل در استرالیا را دارید و ذهن شما را با بسیاری از سوالات سوزان پر می کند ، به ادامه مطلب بروید.

در این بخش ، ما قصد داریم تمام موارد اصلی را در مورد تحصیل در استرالیا به عنوان یک دانشجوی بین المللی بحث کنیم.

تحصیل در استرالیا و چشم انداز شغلی

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تکمیل تحصیلات عالی خود در استرالیا مسیر شغلی بهتری را ایجاد می کند. علاوه بر توان علمی دانشگاه های استرالیا ، سیستم کلی آموزش شغلی و رشد محور است. به عنوان مثال ، کلاس های دانشگاه و ساعت اعتباری به روشی برنامه ریزی شده است که شما وقت زیادی برای کسب تجربه کار همراه با تحصیل خود خواهید داشت.

برای دانشجویان بین المللی که در مهلت محدود انقضا visa ویزا قدم می گذارند ، این زمانبندی یک بخشش الهی است. زمان بندی کلاس های انعطاف پذیر به دانش آموزان اجازه می دهد با اتمام دوره های تحصیلی خود ، تجربه کاری قابل توجهی را کسب کنند.

دانشگاه ها همچنین اطمینان حاصل می کنند که دانشجویان تحصیلات تکمیلی خود می توانند به راحتی جایگاه خوبی کسب کنند. CareerHub منعکس کننده فداکاری دانشگاههای استرالیا در تسهیل دانشجویان آنها با توجه به مشاغل است. این یک درگاه استخدام است که در 35 دانشگاه استرالیا و با میلیون ها عضو دانشجو کار می کند.

هدف اصلی CareerHub تسهیل کارفرمایان در انتخاب فارغ التحصیلان واجد شرایط و شایسته برای سازمان های خود است. دانشجویان بین المللی نیز می توانند از مزایای CareerHub بهره مند شوند ، درست مانند هر دانشجوی محلی تا زمانی که در جبهه دانشگاهی به آن علاقه مند هستند.

بسیاری از دانشجویان بین المللی نه تنها برای تکمیل فارغ التحصیلی یا تحصیلات تکمیلی خود به استرالیا آمده اند بلکه به عنوان یک حرفه در آنجا ادامه می دهند. اگر می خواهید پس از اتمام مدرک خود در این کشور بمانید ، قبل از انقضا visa ویزای دانشجویی خود باید تجربه کاری معقولی را جمع آوری کنید.

دانشجویان بین المللی پس از فارغ التحصیلی مجاز به اقامت به مدت سه ماه هستند. بنابراین ، شما باید حتی قبل از اتمام درجه درخواست برای موقعیت های شرکتی که می خواهید با آنها کار کنید را شروع کنید. به این ترتیب می توانید قبل از انقضا ویزای دانشجویی تماس بگیرید.

آیا استرالیا مکان خوبی برای تحصیل است؟

ماهیت چند فرهنگی استرالیا به این معنی است که دانشجویان خارج از کشور به راحتی توسط جامعه پذیرفته می شوند. استرالیا یکی از امن ترین کشورها برای زندگی ، تحصیل و کار است. و چندین شهر استرالیا دارای درجه بالایی هستند که معمولاً به عنوان امن ترین مکان در جهان شناخته می شوند.

محل اقامت دانشجویان در استرالیا

پس از اطمینان از صندلی در دانشگاه و برنامه مورد نظر خود ، مراقبت از خوابگاه حیاتی ترین وظیفه برای دانشجویان بین المللی است. قیمت استرالیا در این زمینه بسیار بهتر از کشورهای اتحادیه اروپا و ایالات متحده است. در اینجا ، دانشجویان بین المللی سطح بالاتری از زندگی و گزینه های بیشتری برای اقامت با نرخ مناسب دریافت می کنند.

خواه اقامت شخصی داشته باشید یا قصد اقامت در محل اقامت در دانشگاه را داشته باشید ، گزینه هایی برای زندگی راحت و راحت تر برای شما فراهم می شود ، خصوصاً اگر آنها را با هر مقصد محبوب دیگر دانشجویان بین المللی مقایسه کنیم.

بیایید انواع اقامتگاه هایی را که می توانید هنگام تحصیل در استرالیا به عنوان یک دانشجوی بین المللی در اختیار داشته باشید ، بررسی کنیم.

محل اقامت خصوصی

محل اقامت خصوصی معمولاً برای دانشجویان خارجی گران در نظر گرفته می شود. با این حال ، نمی توانید بگویید که برای همه خوابگاه های خصوصی دانشجویان ، حداقل در استرالیا. در اینجا ، بسیاری از مجتمع های آپارتمانی دانشجویی به دانشجویان بین المللی اقامت ارائه می دهند که چیزی کمتر از اقامت لوکس نیست.

به عنوان مثال ، پارک مرکزی ایگلو در سیدنی محل اقامت معقولی را به دانشجویان با امکانات رفاهی ارائه می دهد که دانشجویان بین المللی در بسیاری از کشورهای دیگر فقط می توانند رویای آنها را داشته باشند. محل اقامت دانشجویی Iglu به هر دانش آموز یک حمام خصوصی و یک آشپزخانه مشترک کامل ارائه می دهد. در لژهای دانشجویی Iglu فضای ذخیره سازی زیادی نیز خواهید داشت.

UniResort در بریزبن یکی دیگر از مجتمع های اقامتی دانشجویی چشمگیر است. این هتل دارای استخر ، اتاق سونا ، دو جکوزی و زمین تنیس است. چنین مجتمع های اقامتی دانشجویی بسیاری را در هر شهر بزرگ استرالیا خواهید یافت. برای دانشجویان بین المللی که خواهان اسکان خصوصی هستند اما نمی خواهند بودجه خود را منفجر کنند ، چنین مجموعه هایی با نرخ های بسیار معقولی ارائه می شوند.

محل اقامت در دانشگاه

اگر کمبود پول دارید یا با بورسیه تحصیلی رسیده اید ، راه اقامت در دانشگاه راهی برای ادامه کار است. در اینجا ذکر این نکته حائز اهمیت است که مکانهای اقامتی ارائه شده توسط اکثر دانشگاههای استرالیا استانداردهای خوبی را حفظ می کنند ، که قابل مقایسه با هر دانشگاه در سراسر جهان است. مدیران دانشگاه همچنین دانشجویان بین المللی را ترغیب می کنند که محل اقامت در دانشگاه را انتخاب کنند زیرا فرصت بیشتری به آنها می دهد تا به طور یکپارچه در محیط جدید و جامعه جذب شوند.

شلوغی و شلوغی محل های اقامت در دانشگاه همچنین اثبات می کند که مقصر خوبی برای دلتنگی است که بسیاری از دانشجویان بین المللی در روزهای اولیه با آن روبرو هستند. دانشگاه های استرالیا مکان های اقامتی کاملاً خوبی را اداره می کنند که پر از امکانات رفاهی است. دهکده ، محل اقامت در دانشگاه مرداک ، پرت ، در اینجا قابل ذکر است.

علاوه بر اینکه به دانشجویان مکانی برای خواب و نگهداری وسایل خود ارائه می دهد ، دهکده امکاناتی را فراهم می کند که مطمئن شوید می توانید برنامه روزانه خود را در محوطه دانشگاه تنظیم کنید. این هتل دارای زمین بسکتبال / والیبال ، همراه با استخر است. یک اتاق استخر نیز وجود دارد. یک مینی سینما و اتاق بازی 12 نفره نیز بخشی از دهکده است.

دهکده همچنین از طریق کتابخانه الکترونیکی و سالن مطالعه گروهی ، دانش آموزان را با مطالعات خود تسهیل می کند. یک اتاق هیئت مدیره و یک اتاق سمینار نیز بخشی از این مجتمع چشمگیر دانشجویی دانشگاه مورداک است. شب های باربیکیو و ماکارونی در دهکده نیز بسیار مکرر است ، به طوری که دانش آموزان از هر زمینه ای متنوع می توانند در یک محیط دوستانه معاشرت کنند.

این فقط یک نمونه از چگونگی جدی بودن دانشگاه ها و کالج ها در استرالیا در مورد امکانات اقامت در دانشگاه است. شما در هر دانشگاه استرالیا که میزبان تعداد زیادی دانشجوی بین المللی است ، کم وبیش همان ترتیبات را بدست خواهید آورد.

زندگی دانشگاهی

زندگی دانشگاهی در دانشگاه های استرالیا پر از فعالیت هایی است که برای اطمینان از ایجاد یک فضای یادگیری فراگیر طراحی شده اند. برنامه های جهت یابی در دانشگاه ها هفته ها طول می کشد تا اطمینان حاصل شود دانشجویان بین المللی می توانند در محیط جدید و دور از کشور خود قرار بگیرند. به همین ترتیب ، شام های خوش آمد گویی نیز یک سنت دیرینه بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها است.

کمپین های آگاهی اجتماعی با هدایت تشکل های دانشجویی یکی دیگر از ویژگی های مشترک در دانشگاه ها است. خواه در مورد افزایش صدا علیه آزار جنسی ، تبعیض جنسیتی یا بیگانه هراسی باشد ، دانشجویان در دانشگاه های استرالیا مسئولیت های اجتماعی خود را درک می کنند. این ترکیبی از فعالیتهای دانشگاهی و فوق برنامه به شما کمک می کند تا مهارتهای نرم افزاری را که به محبوبیت بازار کار و فضای استخدام معاصر تبدیل شده اند ، توسعه دهید.

خدمات پشتیبانی دانشجویی

ترک کشور خود و رفتن به مکان جدید تصمیم ساده ای نیست. هر دانشجوی بین المللی پس از فرود در یک سرزمین خارجی ، مدتی استرس و اضطراب را پشت سر می گذارد. خدمات حمایتی ارائه شده توسط دانشگاه های استرالیا از کلیه دانشجویانی که به دلیل تغییر ناگهانی در محیط زندگی خود از نظر روحی و اجتماعی درگیر هستند ، مراقبت ویژه ای دارد.

از پزشکان و روانشناسان گرفته تا مشاوران شغلی و ویزا ، خدمات پشتیبانی دانشگاه ها دارای انواع متخصصانی هستند که همیشه آماده ارائه تخصص خود به دانشجویان بین المللی هستند. بسیاری از دانشگاهها به ویژه در خدمات پشتیبانی خود بر برابری اجتماعی تمرکز دارند. به عنوان مثال ، دانشگاه مورداک دارای یک دفتر جداگانه برابری و اجتماعی است که از دانشجویان معلول پشتیبانی می کند.

مکانهایی مانند دانشگاه ملبورن به شدت در رفاه و انتقال آرام دانشجویان جدید بین المللی نقش دارند. آنها یک برنامه پذیرش حین ورود دارند که در آن می توان ثبت نام کرد تا توسط نمایندگان دانشگاه در فرودگاه مورد استقبال قرار گرفته و به محل اقامت خود منتقل شود و هیچ هزینه ای پرداخت نکند.

به طور خلاصه ، خدمات پشتیبانی در دانشگاه های استرالیا درجه یک هستند که اطمینان حاصل می کنند که حتی یک دانشجو ، مهم نیست که از تلاش برای تطبیق با مکان جدید به کجا رسیده است.

پیوستن به باشگاه های ورزشی و جوامع دانشجویی

به روشي كه دانشگاه هاي استراليا از ورزش و ساير فعاليت هاي خارج از برنامه حمايت مي كنند ، كاملاً واضح است كه تنها هدف آنها توليد اشخاص كليشه اي نيست (نه اين كه چيز بدي باشد). اگر اهل ورزش یا فعالیت های سالم غیرآکادمیک دیگری هستید ، راه های زیادی برای تحقق اشتیاق خود در دانشگاه های استرالیا پیدا خواهید کرد.

بحث فوق به روشنی نشان داد که تحصیل در استرالیا می تواند تصمیم بسیار خوبی برای هر دانشجو باشد. آموزش با کیفیت بالا ، زندگی در دانشگاه و زندگی درخشان و آینده شغلی درخشان - استرالیا هنگام انتخاب مقصد بین المللی برای ادامه تحصیلات عالی ، هر جعبه ای را انتخاب می کند.

مقالات پیشنهادی

پول و هزینه های زندگی

 شما می خواهید از یک زندگی سالم و شاد در استرالیا لذت ببرید - به این ترتیب

شرایط ویزای دانشجویی استرالیا

 ویزای مورد نیاز شما به نوع تحصیلاتی که می خواهید انجام دهید و مدت زمان اقامت در استرالیا بستگی دارد. اطلاعاتی که برای درخواست ویزا نیاز دارید به ملیت و دوره شما بستگی دارد.

نظام آموزش و پرورش

استرالیا میزبان برخی از دانشگاه های برجسته جهان است که به طور مداوم در 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارند. بیایید سیستم آموزشی را بررسی کنیم تا بهترین گزینه ها را برای شما پیدا کنیم.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.