با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

تمام آنچه در مورد فرهنگ و سبک زندگی در استرالیا باید بدانید

در اینجا ، ما می خواهیم برای کسانی که هیچ ایده قبلی در مورد این کشور اقیانوسی ندارند ، خلاصه ای از سبک زندگی و فرهنگ استرالیا را ارائه دهیم.

اولین استرالیایی ها چه کسانی هستند؟

بیایید با افرادی شروع کنیم که اولین کسانی بودند که حدود 65000 سال پیش در قاره استرالیا ساکن شدند.

مردم بومی که معمولاً به عنوان اولین استرالیایی ها شناخته می شوند ، یکپارچه نیستند. هم استرالیاییان بومی و هم جزیره نشینان تنگه تورس اولین استرالیایی ها محسوب می شوند و بیشتر به اقوام و فرهنگ های فرعی منشعب می شوند.

جشنواره روح و جشنواره یابون مردم را از سراسر کشور جزیره جذب می کند. چنین جشنواره هایی جشن های فرهنگی بومی است که برای حفظ ارزش های بومی استرالیا برگزار می شود. شایان ذکر است که دولت و تشکیلات در استرالیا اکنون به طور پیشگیرانه برای بهبود روابط با قبایل بومی تلاش می کنند ، که از زمان استقرارهای استعمار تاکنون چنین خوش روشی نداشته اند.

ابتکاراتی مانند Mind the Gap ایجاد شده است تا اطمینان حاصل شود مردم بومی مجبور به مواجهه با نابرابری و آزار و شکنجه گذشته نیستند. احترام و حفظ فرهنگ و هنر بومی اولین استرالیایی ها اکنون در استرالیا در اولویت است و شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی باید از این پیشرفت آگاه باشید.

چگونه می توان فرهنگ استرالیا را تعریف کرد؟

به سادگی ، این یک ملیله غنی از فرهنگ است. برخلاف بسیاری از فرهنگ های دیگر ، فرهنگ استرالیا ماهیتی منحصر به فرد و پویا دارد. به طور مداوم در حال شکل گیری است. وقتی صحبت از تنوع قومی و تعداد ساکنان مهاجر می شود ، اشتباه نخواهد بود که بگوییم این کشور ایالات متحده نیمکره جنوبی است. طبق آمار سال 2016 اداره آمار استرالیا ، 5/28 درصد از ساکنان این کشور در خارج از کشور متولد شده اند.

اکثر مهاجران در اصل متعلق به انگلستان ، نیوزیلند ، چین ، هند و ایتالیا هستند. بنابراین ، ناگفته نماند که جامعه معاصر استرالیا ذوب همه فرهنگ های منحصر به فرد منطقه ای است که مهاجران با خود به همراه می آورند.

از موسیقی گرفته تا عادت های آشپزی ، می توانید تلفیق فرهنگ را در نمایش کامل مشاهده کنید. در حال حاضر طیف وسیعی از رستوران ها را پیدا خواهید کرد که غذاهای سنتی و مدرن سرو می کنند اما طعم و مزه کشورهای مهاجران را نیز دارند.

بهترین چیز در مورد چند فرهنگ گرایی استرالیا این است که هر یک از فرهنگ های آن نیز به شکل نابالغ خود وجود دارد. به عنوان مثال ، می توانید یک سوپرمارکت غذایی پیدا کنید که از آنجا می توانید تمام اقلام و مواد معمول در فروشگاه های کشور مادری خود را پیدا کنید.

این ردپای متنوع فرهنگی باعث آسان سازی جذب کلیه دانشجویان بین المللی می شود که تازه برای تحصیل در استرالیا وارد این کشور شده اند. بنابراین ، نگران نباشید زیرا در کمترین زمان مورد استقبال قرار خواهید گرفت و مانند خانه احساس خواهید کرد.

سبک زندگی شهری در استرالیا

مانند هر کشور پیشرفته ، استرالیا نیز زندگی پر رونق شهری دارد. این کشور شامل 90 شهر است که پنج شهر از آنها جمعیت میلیونی دارند. سیدنی و ملبورن کلانشهرها و خانه هنر و فرهنگی هستند که در هر شهر بزرگ می توانید پیدا کنید. هر دو این شهرها میزبان طیف وسیعی از رویدادهای ورزشی ، سرگرمی ، هنری و فرهنگی هستند که از سراسر جهان مورد توجه قرار می گیرند. سبک زندگی در این شهرها مانند سایر شهرهای بزرگ هیجان انگیز و خسته کننده است.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در استرالیا ، شما باید در مورد دو مورد از عناصر مشترک زندگی شهری در آنجا بدانید: پاتوق در کافه های قهوه و سبزه های یکشنبه. در حالی که بارها و میخانه ها در هر شهری استاندارد هستند و به عنوان مکان های ملاقات قرار می گیرند ، وقتی صحبت از اجتماعی شدن می شود ، کافه های قهوه به فرهنگ استرالیا نزدیکتر هستند. اگر شما یک علاقه مند به قهوه هستید که علاقه زیادی به جزئیاتی مانند کیفیت دانه و روش های بو دادن دارد ، مطمئناً از دوران دانشجویی خود در استرالیا لذت خواهید برد.

از آنجا که آب و هوای استرالیا برای گرم و دلپذیر است ، تقریباً همه مکانهای پاتوق دارای بخشهای فضای باز هستند. یا یک قسمت در فضای باز وجود خواهد داشت ، یا در پشت بام به ترتیب نشستن خواهید رسید. صبح یکشنبه یکی دیگر از موضوعات مشترک زندگی شهری است. بسیاری از مردم دوست دارند آخر هفته های خود را با یک جلسه ناهار خوری آرام با دوستان و خانواده خود پایان دهند.

آیا در مورد Australia's Backcountry: The Outback چیزی شنیده اید؟

اگر به نقشه استرالیا از نزدیک نگاه کنید ، متوجه خواهید شد که بسیاری از خشکی های آن از مناطق غیر ساحلی تشکیل شده است. بخش عظیم این سرزمین اصلی غیرقابل سکونت است. فقط 10٪ از جمعیت استرالیا در آن مناطق غیر ساحلی زندگی می کنند.

دلیل خالی بودن Outback عمدتا هوای بسیار گرم و خشک آن است. با این وجود ، حیات وحش که این مناطق غیر ساحلی میزبان آن هستند نیز به هویت منحصر به فرد استرالیایی می افزاید. همچنین ، چشم انداز این اوتلند بایر نفس گیر و زیباست. به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، بازدید از Outland باید در لیست سطل شما باشد.

آشنایی با ارتباطات اجتماعی در استرالیا

اگرچه تعمیم کل کشور برای سبک مکالمه آن غیرواقعی است ، اما هنوز برخی از عناصر مشترک ارتباطی وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید. دانستن این مسئله از قبل باعث می شود که تعاملات شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی راحت تر و نامناسب باشد.

ممکن است در ابتدا طنز استرالیایی را کمی خودپسند و خشک بدانید. معمولاً آنها رویکرد غیررسمی برای برقراری ارتباط برقرار می کنند که ممکن است همیشه شامل موارد خوشایند نباشد. آنها در حالی که متکبر یا قاطع عمل می کنند از مستقیم بودن پرهیز می کنند.

هنگامی که زمان قابل توجهی را در این کشور گذراندید ، سرانجام نگرش راحت و راحت ارتباطات استرالیا را درک خواهید کرد.

سفر زندگی در استرالیا است!

ناهمگونی فرهنگ و این واقعیت که آنها در یک قاره جزیره وسیع زندگی می کنند ، استرالیایی ها سفر را یک قسمت اساسی از زندگی خود می دانند. برای استرالیایی ها معمول است که هنگام کار ، تحصیل یا کوله پشتی دو سال در سایر نقاط جهان زندگی کنند. بنابراین ، سفر یک استعداد فرهنگی رایج در استرالیا است.

با توجه به همه مواردی که در نظر گرفته شده استرالیا مکانی مناسب برای استقبال مردم از سایر نقاط جهان است. تعداد زیادی از مهاجران ساکن در آنجا می توانند به طبیعت مهمان نواز جامعه و فرهنگ استرالیا اطمینان دهند. به عنوان یک دانشجوی بین المللی که برای تحصیل به استرالیا پرواز می کنید ، هیچ وقت به جامعه استرالیا عادت خواهید کرد.

مقالات پیشنهادی

شرایط ویزای دانشجویی استرالیا

 ویزای مورد نیاز شما به نوع تحصیلاتی که می خواهید انجام دهید و مدت زمان اقامت در استرالیا بستگی دارد. اطلاعاتی که برای درخواست ویزا نیاز دارید به ملیت و دوره شما بستگی دارد.

راهنمای تحصیل در استرالیا

به عنوان یکی از سه کشور بین المللی که دانشجویان خارجی در خارج از کشور تحصیل می کنند (در کنار ایالات متحده و انگلیس) ، می توانید هنگام تحصیل در استرالیا از بهترین زندگی دانشجویی لذت ببرید.

نظام آموزش و پرورش

استرالیا میزبان برخی از دانشگاه های برجسته جهان است که به طور مداوم در 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارند. بیایید سیستم آموزشی را بررسی کنیم تا بهترین گزینه ها را برای شما پیدا کنیم.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.