با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

7 نکته مالی برای دانشجویان برای پس انداز پول در خارج از کشور

 

هنگامی که در خارج از کشور تحصیل می کنید ، لازم است که کیف پول خود را زیر نظر داشته باشید. با توجه به اینکه در زادگاه خود نیستید و مقدار محدودی پول نقد دارید ، باید مراقب باشید که پول خود را کجا خرج می کنید.

اما چگونه یک دانشجوی دانشگاه می تواند پول را هنگام تحصیل در خارج از کشور مدیریت کند؟

موارد زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا به عنوان دانشجوی دانشگاه خارج از کشور پول خود را پس انداز کنید. شما می توانید بودجه خود را ایجاد کنید ، روش هایی برای مدیریت هزینه های خود پیدا کنید و همچنین شغلی پیدا کنید تا به شما کمک کند مقداری پول کسب کنید و به تجربه خود بیفزایید.

ما در اینجا 7 نکته مالی برای کمک به شما در مدیریت پول خود هنگام تحصیل در خارج از کشور جمع آوری کرده ایم. بیایید آنها را با جزئیات بررسی کنیم!

نکته 1: بودجه خود را ایجاد کنید

یکی از بهترین راه ها برای پیگیری پول شما ، ایجاد بودجه در ابتدای هر ماه است. با درآمد کل خود روی یک کاغذ بنشینید و آن را به چیزهایی که خرج می کنید تقسیم کنید. از جمله شهریه ، غذا ، کتاب ، مواد درسی ، مسکن ، اوقات فراغت و هر چیز دیگری که فکرش را بکنید.

هنگامی که همه چیز را روی کاغذ آوردید ، بودجه را تقریباً به چند قسمت تقسیم کنید. فراموش نکنید که برای پس انداز پولی که می خواهید در دست داشته باشید ، یک بخش پس انداز داشته باشید - هر دانش آموز در موارد اضطراری باید برخی از بودجه را داشته باشد.

اگر مطمئن نیستید که برای چه چیزی هزینه می کنید و پول شما مانند آب از بین می رود ، به سراغ نکته بعدی ما بروید!

نکته 2: هزینه خود را ثبت کنید

خواه روح قدیمی باشید یا روح نسل جدید ، روش های شگفت انگیزی برای ردیابی بودجه شما وجود دارد. برای اولین بار ، دفتر خاطرات و دفترهایی وجود دارد که برای بودجه بندی هر ماه ، بخشهای جداگانه ای دارند. اگر نوشتن مطالب را از نظر جسمی ترجیح می دهید می توانید از این موارد استفاده کنید.

متناوباً ، صدها برنامه در دسترس است که یک قدم جلوتر می روند و همه چیز را به صورت بصری ارائه می دهند. به عنوان مثال ، اگر ماه ژانویه با بودجه ثابت شما کسری داشته باشد ، برنامه شما به شما اطلاع می دهد. به علاوه ، این نیز یک روش عالی برای ردیابی هر هزینه و تشخیص اینکه بیشتر چه چیزی را خرج می کنید است. پس از یک ماه استفاده از برنامه برای هر پنی که خرج کرده اید ، نمودار جامعی در مورد هزینه های بیشتر و مکانهایی که باید کاهش دهید خواهید داشت. ممکن است ابتدایی به نظر برسد ، اما واقعاً م worksثر است!

نکته 3: از تخفیف های دانشجویی استفاده کنید

اول چیزهای مهم؛ کارت دانشجویی خود را به هر کجا که بروید ببرید. چندین مکان وجود دارد که تخفیف دانشجویی را ارائه می دهد تا به افرادی مانند شما کمک کند. در حقیقت ، 10 یا 20٪ در مقایسه با بار وام های دانشجویی و مالی که باید پوشش دهید ، بسیار کم به نظر می رسد ، اما به ما اعتماد کنید. حتی این می تواند یک مسیر طولانی باشد.

نه تنها این نرخ های تخفیف را در رستوران ها ، کافه ها و غذاخوری های مختلف دریافت می کنید ، بلکه می توانید از نرخ تخفیف سفر در وسایل حمل و نقل عمومی نیز بهره مند شوید!

هر زمان به مکانی رفتید ، از آنها بپرسید که آیا تخفیف دانشجویی دارند حتی اگر بلافاصله قابل مشاهده نباشد. پس انداز در هزینه هیچ شرمنده ای نیست. در واقع ، اگر مسئولیت پذیر باشید بسیار مورد استقبال قرار می گیرد زیرا این امر منعکس کننده مهارتهای مدیریتی شماست.

نکته 4: مبالغ زیادی را منتقل کنید

هر زمان که پول را به طور آنلاین انتقال می دهید ، به ویژه ارزهای متقابل ، توصیه می کنیم مبالغ کلان را یک بار به جای مبالغ کوچکتر چند بار انتقال دهید. مالیات و نرخ تبدیل ممکن است تغییر کند و شما نمی خواهید هر بار هزینه اضافی پرداخت کنید. این یک روش عالی برای پس انداز پول است که در طولانی مدت مهم است.

نکته 5: یک حساب پس انداز باز کنید

اگر قبلاً آن را ندارید ، یک حساب پس انداز در بانکی باز کنید که حداکثر سود را ارائه می دهد. ممکن است این درآمد هر ماه کم باشد ، اما همچنان که پول با گذشت زمان ارزش خود را از دست می دهد ، همچنان مهم است. اگر پول پس انداز شده شما در یک حساب پس انداز باشد ، راکد نمی ماند و ارزش خود را از دست نمی دهد. به علاوه ، می توان از هزینه های انتقال گران و نوسانات ارز اجتناب کرد.

داشتن یک حساب بانکی در کشور فرزندخوانده خود نیز ممکن است یک احساس تعلق و بنیاد بودن را به همراه داشته باشد. سعی کنید آن را به تأخیر نیندازید!

نکته 6: توقف تبدیل در سر خود را انجام دهید

هر زمان که ما از کشوری به کشور دیگر می رویم ، یک مشکل دیگر نیز وجود دارد که همراه شوک فرهنگی است. هر شهر استانداردهای زندگی خود را دارد و خوب نیست که شما به مقایسه قیمت ها با خانه ادامه دهید. در واقع ، اگر قیمت ها در شهر جدید شما بالاتر باشد ، شما به طور مداوم هنگام خرید حتی مایحتاج اولیه ناراحت می شوید!

توصیه ما: وسواس درمورد نرخ ارز را متوقف کنید و با ارز جدید در ذهن خود خرج کنید. خلاصه عادت کنید به پوند!

نکته 7: با دانشجویان دیگر صحبت کنید

در یک شهر بزرگ جدید و بد ، غیر معمول نیست که احساس کنید تنها هستید. تنهایی و سنگینی بار مالی گاهی اوقات قابل تحمل است ، به خصوص اگر به اندازه اکثر افرادی که در خارج از کشور تحصیل می کنند از امتیاز برخوردار نیستید.

اگر هرگز احساس تنهایی کردید ، با دیگر دانش آموزان صحبت کنید و ببینید آیا آنها می توانند با مسائل شما ارتباط برقرار کنند. طبق تجربه ما ، اکثر دانشجویان در سطح دانشگاه با بودجه خود دست و پنجه نرم می کنند - و ممکن است توصیه های خوبی برای شما داشته باشند! گوش های خود را پوسته نگه دارید و سخنان دیگران را بشنوید.

شما ممکن است احساس کنید اکنون در حال تلاش هستید ، اما این تجربه هر دانشجوی دانشگاهی است که با آن روبرو شده ایم. تا زمانی که بودجه خود را با مسئولیت پذیری مدیریت کنید و نکات ما را دنبال کنید ، دیگر جای نگرانی نخواهید داشت.

مقالات پیشنهادی

هزینه های زندگی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی

 شما می خواهید از یک زندگی سالم و شاد در انگلستان لذت ببرید. دانستن اینکه شما برای هزینه های زندگی چقدر نیاز دارید یک نقطه شروع عالی است ، اما به خاطر داشته باشید بسته به محل زندگی شما ممکن است هزینه های زندگی بیشتر یا کمتر شود.

10 نکته برتر صرفه جویی در هزینه برای دانشجویان بین المللی در لندن

 برای آگاهی از بهترین نکات مربوط به یک سبک زندگی فوق العاده سالم ، که باعث تعادل حساب بانکی خود با کتابهایتان می شود ، راهنمای خود را دنبال کنید.

اشتغال در حین تحصیل

کار پاره وقت در می تواند راهی عالی برای کمک به هزینه های زندگی در انگلستان و همچنین کسب تجربه کار در زمینه تحصیلی شما باشد.

محل اقامت

بسته به آنچه شما نیاز دارید - و بودجه شما - شما ممکن است یک آپارتمان را اجاره کنید ، در پردیس زندگی کنید ، در یک سالن خصوصی زندگی کنید یا با یک خانواده محلی (خانه اقامت) زندگی کنید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.