با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

هزینه های زندگی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی

 

براوو! شما تصمیم گرفته اید که در انگلیس تحصیل کنید ، که یکی از محبوب ترین مقصد برای دانشجویان بین المللی است. با این حال ، ما از یک سوال مهم که در طول مراحل درخواست شما مشکل دارد آگاه هستیم: چه مقدار پول برای زندگی در انگلستان نیاز دارید؟

ما نمی خواهیم دانشجویان بین المللی ما با ذهنی پر از نگرانی در مورد هزینه های زندگی سفر خود را در انگلستان آغاز کنند. بنابراین ، ما این راهنما را آماده کرده ایم تا تصویری واضح از هزینه های زندگی در انگلیس به شما ارائه دهیم. بیایید طرح کلی بودجه ماهانه شما را در طول اقامت خود در آنجا ترسیم کنیم. و در اینجا ما راهنمای خود را به شش دسته تقسیم کرده ایم:

محل اقامت

حمل و نقل

غذا

سرگرمی

اتصال

متفرقه

هزینه های اقامت در انگلیس برای دانشجویان بین المللی چقدر است؟

هزینه اقامت در انگلیس برای دانشجویان بین المللی به نوع محل اقامت شما برای خودتان بستگی دارد. هزینه ممکن است بسته به شهری که می خواهید تحصیل کنید نیز متفاوت باشد. لندن به عنوان پایتخت گرانتر از شهرها و شهرهای اطراف آن است.

هزینه متوسط ​​اقامت در انگلیس:

هزینه های ماهانه متوسط ​​شهرهای دیگر لندن

اقامتگاه دانشگاه 727 £ 515

مسکن خصوصی 848 £ 505

صورت حساب های کمکی 45 £ 40

گزینه های اسکان در انگلستان

به عنوان یک دانشجوی بین المللی در انگلستان ، شما می توانید دانشجویان می توانند در خوابگاه ها یا اقامتگاه های دانشگاه زندگی کنند یا آپارتمان های خصوصی یا مسکن مشترک را انتخاب کنند. بیشتر دانشگاه های انگلستان به شما این امکان را می دهند تا در دانشگاه زندگی کنید. این سالنهای اقامت در فاصله پیاده روی از محوطه دانشگاه قرار دارند و می توانند به شما در صرفه جویی در هزینه حمل و نقل کمک کنند. می توانید زندگی با یک هم اتاقی را انتخاب کنید یا یک اتاق خصوصی را با حمام اختصاصی اشغال کنید. مشوق های دیگر زندگی در دانشگاه این است که این هزینه اغلب شامل هزینه های غذا و آب و برق است. این بدان معناست که شما از مشکلات خرید مواد غذایی ، آشپزی و پرداخت قبض های برق ، گاز و آب آزاد هستید.

اگر می خواهید از استقلال به معنای واقعی آن لذت ببرید ، مسکن خصوصی بهترین گزینه برای شماست. اگر برای اجاره شخصی بروید ، هزینه زندگی در انگلیس متفاوت خواهد بود. اجاره آپارتمان یا خانه با توافقی انجام می شود که معمولاً بیش از مدت دانشگاه است. یک روش هوشمند برای مدیریت این امر می تواند اجاره محل اقامت با دانشجویان دیگر باشد. می توانید اجاره ، غذا و هزینه های آب و برق را تقسیم کنید و همزمان دوستی برقرار کنید. عامل دیگری نیز وجود دارد که نیاز به توجه شما دارد: مالیات شورا. در انگلیس ، مالیات شورای هزینه مدیریت و نگهداری زباله است. خوشبختانه دانشجویان باید مبلغی حداقل به عنوان مالیات شورا پرداخت کنند. بنابراین ، فراموش نکنید که با شورای محلی تماس بگیرید و نرخ تخفیف را بخواهید.

هزینه حمل و نقل مقرون به صرفه در انگلستان

شما دومین مبلغ بزرگ را برای هزینه های حمل و نقل خرج خواهید کرد. هزینه بستگی به شهر و نحوه حمل و نقل شما دارد. به غیر از پیاده روی و دوچرخه سواری ، می توانید از طریق اتوبوس و قطار سفر کنید. حمل و نقل عمومی معمولاً برای دانشجویان تخفیف ایجاد می کند و شما باید از کارت ریل استفاده کنید تا هزینه های کلی زندگی در انگلیس را کاهش دهید. استخدام کابین ها می تواند بودجه شما را بهم بریزد زیرا تاکسی ها کاملاً هزینه بر هستند. ما پیشنهاد می کنیم دانشجویان بین المللی هنگام مسافرت در داخل یا داخل شهرها از کارت سفر استفاده کنند.

هزینه های حمل و نقل متوسط ​​ماهیانه شهر

لندن 56

منچستر 47

بیرمنگام 45

لیورپول 45

لیدز 43

هزینه غذا در انگلیس چقدر است؟

در حالی که زندگی در دانشگاه شما را از هزینه های غذا نجات می دهد ، دانشجویانی که در اجاره های خصوصی زندگی می کنند باید هزینه غذا را در نظر بگیرند. دریافت کارت های فروشگاه های مواد غذایی به شما در خرید با آرامش کمک می کند. همیشه درخواست پیشنهاد از مردم محلی بسیار عالی است. یک لیست مواد غذایی تهیه کنید ، یک برنامه غذایی درست کنید و از کالاهای مناسب در مکان های مناسب خرید کنید. در حالی که می توانید هر چند وقت یک بار از بیرون غذا خوردن لذت ببرید ، تهیه غذای خود در خانه بهترین گزینه برای کاهش هزینه ها است. از اقلام لوکس یا مواد وارداتی دور شوید. نرخ تخمینی متوسط ​​برخی از مواد غذایی معمول به شرح زیر است:

قیمت مقدار مورد

نان 1 بسته 0.71

شیر 1.13 L 0.81

مرغ 300 گرم 1.57

تخم مرغ 6 1.51 £

برنج 1 کیلوگرم 1.51 £

روغن پخت و پز 1 لیتر 1.11 £

آب 1.5 لیتر 0.81

هزینه سرگرمی در انگلیس - به چه میزان نیاز دارید؟

زندگی دانشگاه قطعاً فقط مربوط به کتاب ، تست و امتحان نیست. شما در حال ایجاد یک حلقه اجتماعی خواهید بود و برای لذت بردن از اوقات فراغت به پول نیز نیاز خواهید داشت. از این رو ، ما سرگرمی را در راهنمای خود برای هزینه دانشجویی زندگی در انگلیس قرار داده ایم. بسته به اینکه کجا و چگونه می خواهید مهمانی بگیرید ، ما در لیست زیر ایده های متداول و هزینه آن را آورده ایم:

سرگرمی قیمت مورد

بلیط فیلم 10.12

بلیط کنسرت یا تئاتر 50.57

میز رستوران برای دو نفر 40.46 £

چگونه می توان با هزینه ای مقرون به صرفه در انگلیس ارتباط اجتماعی برقرار کرد؟

هنگام تحصیل در خارج از کشور ، نیاز به ارتباط با خانواده و دوستان بیش از هر زمان دیگری است. همچنین ، با در نظر گرفتن تقاضای روزافزون شبکه های اجتماعی ، دانشجویان بین المللی نیاز به صرف یک سیم کارت با بسته تماس و داده ، هزینه Wi-Fi و تلویزیون دارند. بسته های تخفیف و ارزانترین ارائه دهندگان خدمات تلفن همراه را بررسی کنید. قبل از خرید اتصال Wi-Fi ، نرخ ها را با یکدیگر مقایسه کنید. برای درک بهتر ، بیایید برخی از هزینه های اساسی را بررسی کنیم:

به برخی از هزینه های اساسی نگاه کنید:

اتصال متوسط ​​هزینه ماهانه

سیم کارت پیش پرداخت 10.12

پروانه تلویزیون 156.25

تلویزیون + بسته Wi-Fi 50.54

هزینه های تماس 0.15-0.46

Netflix 8.10

هزینه های متفرقه - چه مقدار کافی است؟

از دیدن مبلغی که برای "چیزهای اضافی" هزینه خواهید کرد تعجب خواهید کرد حتی اگر کاملاً به بودجه خود پایبند باشید. مطمئناً در طول اقامت خود در انگلستان چند لباس و وسایل خانه جدید خریداری خواهید کرد. بنابراین ، این موارد متفرقه نیز مهم هستند و باید در هزینه زندگی دانشجویان در انگلستان لحاظ شود. هزینه های ذکر شده در زیر را هنگام تهیه بودجه خود در ذهن داشته باشید:

اقلام متفرقه یک بار از قیمت تمام می شوند

لباس 30.34 £

وسایل خانگی 30.34 £

لوازم بهداشتی 20.23 £

لوازم التحریر 20.23 £

بیمه 50.57 £

اکنون یک قلم ، کاغذ و ماشین حساب بردارید و بودجه ماهانه خود را برنامه ریزی کنید. داشتن برآورد هزینه زندگی در انگلستان تجربه تحصیلات شما در یک کشور خارجی را بسیار لذت بخش تر می کند!

مقالات پیشنهادی

هزینه های تحصیل و هزینه تحصیل در انگلستان: راهنمای 2020 برای دانشجویان بین المللی

 هزینه تحصیل در انگلیس برای دانشجویان بین المللی چقدر است؟ چگونه می توانید هزینه های زندگی و تحصیل در انگلیس را کاهش دهید؟ پاسخ این  سوالات را در این راهنمای جدید بیابید!

10 نکته برتر صرفه جویی در هزینه برای دانشجویان بین المللی در لندن

 برای آگاهی از بهترین نکات مربوط به یک سبک زندگی فوق العاده سالم ، که باعث تعادل حساب بانکی خود با کتابهایتان می شود ، راهنمای خود را دنبال کنید.

نکات مربوط به بقا برای دانشجویان بین المللی در سال اول

 شما در شرف شروع تغییر زندگی خود در تحصیل در خارج از کشور هستید. این یک رویا است که به واقعیت پیوسته است ، اما ممکن است از اینکه چگونه سال اول خود در خارج از کشور و دور از خانواده و دوستانتان زنده بمانید ، مضطرب یا نگران باشید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.