با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

 لیست بسته بندی دانشجویان بین المللی به استرالیا 2020

 ویزای شما وارد شده ، بلیط رزرو شده و همه شما آماده تحصیل در خارج از کشور در استرالیا هستید. بالاخره وقت بسته است! و در اینجا یک راهنمای بسته بندی مختصر برای کمک به شما در جلوگیری از مشکلات چمدان هنگام سفر برای تحصیل در استرالیا آورده شده است.

هنگام مسافرت برای تحصیل در استرالیا ، بسته بندی هوشمندانه بهترین راه برای اطمینان از پرواز روان است. فرصتی برای تحصیل در خارج از کشور می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و طبیعی است که هنگام بستن چمدان برای اقامت طولانی مدت در استرالیا ، از خود دور شوید. در این راهنمای بسته بندی ، برخی از بایدها و نبایدهای دانشجویان بسته بندی شده برای استرالیا را ذکر کرده ایم.

جزئیات چمدان را در بلیط خود بررسی کنید

زمانی که مدارک مسافرتی منظم است و صندلی شما در پرواز رزرو شده است زمان خوبی برای شروع بسته بندی است. اما قبل از تخلیه وسایل خود در کیف ، بهتر است جزئیات چمدان را در رزرو بلیط یا وب سایت شرکت های هواپیمایی بررسی کنید. هر شرکت هواپیمایی اجازه می دهد تا مقدار مشخصی از چک و چمدان را حمل کنید. اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل های داده شده برای افرادی که به استرالیا سفر می کنند را خوانده اید.

ما به شما توصیه می کنیم چمدان های خود را در خانه وزن کنید و از حد مجاز بودن آن توسط شرکت هواپیمایی اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت ، شرکت هواپیمایی حق شارژ بابت چمدان های اضافی را از شما خواهد گرفت یا از شما می خواهد که بخشی از چمدان خود را پشت سر بگذارید.

از نگهداری اشیا sharp تیز یا مایعات بیش از مقدار 100 میلی لیتر خودداری کنید. در صورت حمل دارو ، نسخه پزشک متخصص بهداشت و درمان را به همراه خود نگه دارید.

از بسته بندی بیش از حد خودداری کنید

ممکن است بخواهید چرخهایی را روی کمد قرار دهید تا با خود ببرید ، اما به احتمال زیاد هرگز از اکثر وسایلی که بسته بندی می کنید استفاده نخواهید کرد. از این رو ، بسته بندی بیش از حد یک منفی بزرگ محسوب می شود! به یاد داشته باشید ، استرالیا یک قاره کامل است و در صورت نیاز می توانید تقریباً همه چیز را از آنجا خریداری کنید ، بنابراین لوازم ضروری را فقط بسته بندی کنید!

لباس های مناسب آب و هوا را بپوشید

در حالی که به دلیل گستردگی کشور آب و هوا متغیر است ، استرالیا معمولاً آب و هوای گرم تا بسیار گرم را تجربه می کند. از این رو ، پر کردن کوله های خود با کت های سنگین فایده ای نخواهد داشت. لباس هایی را که برای تابستان مناسب است ، مانند لباس های تاپ مخزن ، شلوارک ، تی شرت و لباس بپوشید. اگر هوا به طور غیرمنتظره ای سرد شود ، همیشه می توانید لباس گرم را در آنجا بخرید. نه تنها مقرون به صرفه تر خواهد بود بلکه به شما در صرفه جویی در فضای چمدان نیز کمک خواهد کرد.

کارت و پول نقد به همراه داشته باشید

از آنجا که قصد تحصیل در استرالیا را دارید ، یک حساب بانکی در آنجا باز خواهید کرد. با این حال ، ما توصیه می کنیم کارت بدهی را از بانک خانه خود حمل کنید و برنامه های سفر خود را از قبل به بانک اطلاع دهید. بهترین کار این است که مقداری پول نقد در حدود 700 دلار استرالیا را نیز با خود داشته باشید تا بتوانید بیشتر هزینه های خود را تأمین کنید. فراموش نکنید که اسکناس های ارزی خود را به دلار استرالیا تبدیل کنید.

اسناد اساسی را نگه دارید

هنگام مسافرت برای تحصیل در استرالیا ، باید به یاد داشته باشید که تمام مدارک ضروری خود را با خود داشته باشید. می توانید آن ها را در چمدان خود حمل کنید یا اسکن کرده و در دستگاه الکترونیکی خود ذخیره کنید. به غیر از گذرنامه معتبر و ویزای دانشجویی ، باید سند را نیز نگه دارید تا اثبات شود که شما مراقبت های بهداشتی دانشجویان خارجی را پوشش داده اید. سایر مدارک ضروری شامل شناسنامه ، گواهی پزشکی ، عکس به اندازه گذرنامه ، ریز نمرات و مدارک تحصیلی ، نمرات آزمون ، نامه پذیرش رسمی و صورتهای مالی است.

با حیوانات خانگی خود سفر نکنید

حتی اگر فکر می کنید حیوان خانگی شما بسیار دوستانه است و یک شرکت عالی به شما می دهد ، مجاز نیستید که آنها را با خود به استرالیا ببرید. استرالیا حیواناتی را که می توانند برای حفظ محیط طبیعی خود وارد کشور شوند ، دقیقاً تنظیم می کند

امیدواریم که این راهنما به شما کمک کند هر آنچه را که برای شروع سفر آکادمیک خود در استرالیا نیاز دارید ، انتخاب کنید! برای کسب نکات بیشتر درباره زندگی در استرالیا با مشاوران آواره خود صحبت کنید

مقالات پیشنهادی

آماده شدن برای سفر

از هواپیما احساس اعتماد به نفس و آماده شدن برای ماجراهای پیش رو با پشتیبانی قبل از خروج خود را.

آماده شدن برای رفتن

 بنابراین ، شما دوره خود را انتخاب کرده اید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که برای تجربه آموزش بین المللی خود در تغییر زندگی آماده شوید. هنگام انتقال به کشور جدید خود باید موارد زیادی را در نظر گرفت

نکات مربوط به بقا برای دانشجویان بین المللی در سال اول

 شما در شرف شروع تغییر زندگی خود در تحصیل در خارج از کشور هستید. این یک رویا است که به واقعیت پیوسته است ، اما ممکن است از اینکه چگونه سال اول خود در خارج از کشور و دور از خانواده و دوستانتان زنده بمانید ، مضطرب یا نگران باشید.

مردم و فرهنگ

 به احتمال زیاد شما قبلاً تصویر بسیار خوبی از انگلستان در ذهن خود داشته اید ، این چیزی است که انتظار می رود ...

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.