با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

مهمترین دلایل تحصیل در استرالیا

اگر قصد تحصیل در خارج از کشور و تهیه لیستی از مقاصد احتمالی را دارید ، استرالیا باید در بالای لیست شما باشد. تو تنها نیستی. استرالیا بهترین مقصد برای دانشجویان از سراسر جهان است.

در حال حاضر ، حدود 400000 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور جهان در دانشگاه ها و کالج های مختلف استرالیا ثبت نام کرده اند. چه چیزی استرالیا را برای دانشجویان بین المللی بسیار عالی می کند ، و چرا باید در آنجا تحصیل کنید؟ بیایید سعی کنیم بفهمیم

چرا استرالیا برای تحصیل از سایر کشورها بهتر است؟

استرالیا ارزش بسیار خوبی برای پول و استاندارد زندگی ارائه می دهد که در بالاترین سطح در جهان است. علاوه بر این ، هزینه های زندگی و شهریه در آنجا بسیار کمتر از انگلیس و ایالات متحده است.

استاندارد عالی آموزش و پرورش با ماهیتی انعطاف پذیر

اولین و مهمترین دلیل تحصیل در استرالیا کیفیت و گزینه هایی است که آموزش استرالیا ارائه می دهد. این کشور در بسیاری از زمینه های آموزشی یک رهبر جهانی است. این فناوری یا اقتصادی باشد ، موسسات استرالیایی را می بینید که با برنامه های آموزشی و پژوهشی خود در هر رشته اصلی ، عالی هستند. اما این در مورد همه نیست.

شما می توانید در هر زمینه در استرالیا به طور مجازی تحصیلات خود را دنبال کنید. بیش از 1000 موسسه آموزش عالی استرالیا با حفظ کیفیت آموزش در سراسر کشور ، بیش از 20،000 دوره را در هر زمینه و زیرمجموعه آن ارائه می دهند. آمار و رتبه بندی ، برتری اکوسیستم دانشگاهی در استرالیا را بیشتر اثبات می کند. به عنوان مثال ، یک شبکه دانشگاهی مشهور Universitas 21 سیستم آموزش و پرورش استرالیا را در رتبه 10 بهترین در جهان قرار داده است.

علاوه بر این ، شش دانشگاه استرالیا به دلیل تخصص بی عیب و نقص خود در رشته هایی که شامل علوم اجتماعی ، مهندسی و فناوری ، بهداشت پیش بالینی و بالینی و علوم زندگی هستند ، در بین 100 موسسه برتر آموزشی جهانی قرار دارند.

بهترین نکته در مورد کالج ها و دانشگاه های استرالیا انعطاف پذیری است که آنها ارائه می دهند. چنین دوره های چابکی و دانشجویی پسند را در هیچ کشور دیگری نمی توانید پیدا کنید. به عنوان مثال ، موسسات استرالیا دانشجویان را در گسترش ساعات اعتباری خود تسهیل می کنند تا بتوانند به راحتی آنها را با مشاغل عجیب و کارآموزی تحمل کنند. نکته خوب دیگر در مورد ادامه تحصیل در استرالیا این است که شما مجبور نیستید به یک رشته واحد پایبند باشید. بسیاری از دانشگاه ها گزینه های درجه دو را به دانشجویان ارائه می دهند تا بتوانند رشته های مختلفی را کشف کنند.

تحصیلات تکمیل شده در سیستمی که چنین رویکرد پیشرفته و بالغی نسبت به دانشگاهیان دارد ، به دانشجویان امکان می دهد مهارت های نرم و قابل انتقال بسیاری را کسب کنند که آنها را برای شرکت های سراسر جهان ارزشمند می کند.

تضمین کیفیت و پوشش دانشجویان بین المللی

استرالیا از اهمیت تضمین کیفیت در آموزش عالی می داند. همچنین ، نهادهای نظارتی آموزش استرالیا متوجه می شوند که تسهیل دانش آموزانی که به طور فعالانه از کشورهای دیگر آمده اند ، مهم است. به همین دلیل است که سیستم آموزش عالی استرالیا یکی از دقیقترین سیستمهای کنترل شده و منظم در جهان است.

تعداد زیادی از سازمان های تضمین کننده کیفیت و تنظیم کننده وجود دارند که اطمینان حاصل می کنند در حالی که بالاترین کیفیت ممکن را در آموزش دریافت می کنید ، می توانید در استرالیا در امن ترین و دوستانه ترین محیط تحصیل کنید. بیایید برخی از نهادهای تضمین کیفیت و اقدامات آنها را که به دانشجویان بین المللی نیز کمک می کند بررسی کنیم.

سرویس آموزش دانشجویان خارج از کشور (ESOS) اصلی ترین نهاد است که برای تسهیل دانشجویان بین المللی تشکیل شده است. ESOS فقط از دانشجویان حمایت مالی نمی کند بلکه از طیف گسترده ای از خدمات دانشجویی نیز مراقبت می کند. به عنوان مثال ، بر ابتکار دولت استرالیا در مورد خدمات حفاظت از شهریه (TPS) نظارت می کند. هدف اصلی TPS اطمینان از این است که دانشجویان بین المللی شهریه و سایر منابع مورد نیاز خود را تحت برنامه ارائه می دهند.

TPS همچنین اطمینان حاصل می کند که دانشجویانی که با تنگنای مالی روبرو هستند می توانند مدرک خود را در رشته یا م instسسه دیگری به پایان برسانند. در غیر این صورت ، این اطمینان حاصل می شود که دانشجویان می توانند هزینه شهریه موجه را پس بگیرند. می بینید که TPS با پوشش امور دانشجویان چقدر کامل است.

یک نهاد نظارتی به نام چارچوب صلاحیت استرالیا (AQF) کار می کند تا اطمینان حاصل کند که تحصیلات و مدارک ارائه شده توسط موسسات آموزش عالی استرالیا با دانشگاه های بین المللی برابر است. AQF همچنین با دیگر نهادهای نظارتی همکاری می کند تا مطمئن شود کارفرمایان برتر در سراسر جهان تحصیلات عالی استرالیا را به رسمیت می شناسند.

مطمئن باشید ، کیفیت آموزش در استرالیا با مقررات دقیق حفظ می شود و دانشجویان بین المللی برای استفاده بهینه از فرصت های برابر برخوردار می شوند.

چشم اندازهای تحصیلات تکمیلی روشن در بازار کار ملی و بین المللی

تضمین عملی فعال آموزش عالی به چشم انداز درخشان افرادی که از کالج ها و دانشگاه های استرالیا فارغ التحصیل می شوند ، تبدیل می شود. شما به عنوان فارغ التحصیل یک موسسه آموزش عالی استرالیا ، واجد شرایط استخدام شدن در هر کارفرمای برتر در هرجای دنیا می شوید. شما همچنین با مدرک خود در بازار کار استرالیا شوت خوبی دارید. اقتصاد استرالیا وضعیت خوبی دارد (27 سال دچار رکود اقتصادی نشده است). این کشور همچنین در سال گذشته نرخ متوسط ​​بیکاری نسبتاً کم 5.3 درصدی را ثبت کرده است.

خدمات علمی و فنی ، آموزش و آموزش مراقبت های بهداشتی و کمک های اجتماعی بیشترین فرصت را برای فارغ التحصیلان تازه وارد ایجاد می کند. این چهار صنعت چند وجهی هستند و طیف وسیعی را تحت پوشش قرار می دهند و بدین ترتیب برای فارغ التحصیلان به راحتی می توانند جایگاه شغلی مورد نظر خود را بدست آورند.

اگر در یک برنامه چهار ساله در هر موسسه استرالیا ثبت نام کرده باشید ، پس از اتمام تحصیلات مجاز به درخواست ویزای تحصیلات تکمیلی موقت هستید. ویزا به شما امکان می دهد چهار نفره بمانید و پس از اتمام مدرک در بازار کار استرالیا بگردید.

کیفیت خوب زندگی

استرالیا علاوه بر ارائه تعالی علمی ، کیفیت زندگی بالایی را نیز به شما ارائه می دهد. نظرسنجی ها و مطالعات مختلف به دلیل کیفیت زندگی بهتر ، استرالیایی ها را به عنوان یکی از خوشبخت ترین ملت های جهان اعلام می کنند. علاوه بر این ، شهرهای استرالیا بهترین شهرهای دانشجویی جهان محسوب می شوند. طبق هر دانشگاه برتر QS ، پنج شهر استرالیا در میان 30 شهر دانشجویی برتر قرار دارند که ملبورن در رتبه سوم قرار دارد.

علاوه بر این ، شهرهای استرالیا تجربه زندگی در جهان اول را ارائه می دهند. دانش آموزان با داشتن مناظر ساحلی و مجاورت برخی از خیره کننده ترین جغرافیای جهان در حین تحصیل در استرالیا برای فعالیتهای فوق برنامه خود سوار می شوند.

همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، دلایل کافی برای ادامه تحصیلات عالی در استرالیا وجود دارد.

 

 

مقالات پیشنهادی

شرایط ویزای دانشجویی استرالیا

 ویزای مورد نیاز شما به نوع تحصیلاتی که می خواهید انجام دهید و مدت زمان اقامت در استرالیا بستگی دارد. اطلاعاتی که برای درخواست ویزا نیاز دارید به ملیت و دوره شما بستگی دارد.

10 دانشگاه برتر استرالیا در تجارت و اقتصاد

می خواهید در استرالیا در رشته های بازرگانی یا اقتصاد تحصیل کنید؟ شما باید دانشگاه خود را هوشمندانه انتخاب کنید! این لیست 10 دانشگاه برتر استرالیا در این زمینه است

 

میزان پذیرش آتی استرالیا

 دانشگاه های استرالیا 2 ورودی عمده برای دانشجویان در نظر گرفته اند - فوریه و جولای. همه چیز را در مورد آنها بدانید!

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.