با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

کارها و فعالیت هایی که باید در کانادا انجام دهید: بهترین 5 جاذبه

کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی ، تعطیلات و تحصیل در آن است. جمعیت متنوع استقبال می کنند ، دانشگاه ها دارای شهرت بالایی هستند و مناظر طبیعی چشم نواز هستند! به ما اعتماد کنید اگر اینجا باشید ، دیگر نمی خواهید در جای دیگری باشید. کارهای زیادی در کانادا وجود دارد که مدتها احساس دلتنگی نخواهید کرد.

 

کانادا بیشتر به چه چیزی معروف است؟

شاید بیشترین صحنه هایی که با شنیدن نام کانادا به ذهن شما خطور می کند جنبه های معروف مانند هاکی روی یخ ، شربت افرا و زمستان های وحشیانه سرد است. در اینجا چند نکته وجود دارد که باید هنگام ورود به کانادا آنها را امتحان کنید.

 

تیم معروف هورتونز را امتحان کنید

پس از یک پرواز طولانی و طاقت فرسا به کانادا ، فقط یک مکان برای آرامش و آرامش لازم دارید - تیم هورتونز! معروف به داشتن بهترین قهوه در جهان ، فقط یک مشت دم از قهوه خوشمزه آنها کافی است تا شما را دوباره زنده کند. تیم هورتونز برای بیشتر کانادایی ها یک قسمت منظم از روز است ، خواه دانش آموزانی باشند که به کلاس صبح می روند یا فقط چند نفر از دوستانشان که در پاتوق هستند. در کمترین زمان ، در نزدیکترین پیشخوان تیم هورتونز نیز منظم خواهید بود. به باشگاه خوش آمدی.

 

از آبشارهای نیاگارا دیدن کنید - اولین جاذبه گردشگری کانادا

آبشارهای نیاگارا معروف ترین جاذبه طبیعی کانادا است که سالانه میلیون ها بازدید کننده دارد. جهانگرد باشید! نمی توانید به کانادا بیایید و از آبشارهای نیاگارا دیدن نکنید. گفته می شود مجموعه عظیم آبشارها چنان صدای کر کننده ای ایجاد می کنند که می توانید مدت ها قبل از دیدن آنها را از دور بشنوید. چندین گروه گشت و گذار وجود دارد که به طور منظم به Falls می روند. به یکی بپیوندید ، عکس بگیرید ، توریستی رفتار کنید و چند دوست پیدا کنید! این یکی از هفت عجایب طبیعی جهان است که از لیست شما عبور می کند.

 

بازی هاکی را تماشا کنید ، لازم است!

کانادایی ها علاقه زیادی به هاکی دارند و شما باید در یک بازی شرکت کنید تا بدانید که این اعتیاد به مواد مخدر چیست. چندین تیم معروف هاکی وجود دارد که شاید درباره آنها شنیده باشید ، مانند ونکوور کانوکس و برگهای افرا تورنتو.

در طول مسابقات ، کانادایی ها در کافه ها جمع می شوند و تیم ها را تشویق می کنند. در حالی که این خود کافی است تا ایده ای در مورد کانادایی ها و عشق آنها به هاکی روی یخ ایجاد کنید ، در یک مسابقه زنده شرکت کنید تا معامله واقعی را ببینید چه کسی می داند ، شما نیز ممکن است طرفدار بزرگی شوید.

 

از طبیعت باشکوه کانادا لذت ببرید

آیا می دانید کانادا از نظر مساحت دومین کشور بزرگ است اما جمعیت بسیار کمی دارد؟ بیشتر زمین هایی که تحت کانادا قرار می گیرند مناظر زیبا و توپوگرافی هستند. کانادا کمی از همه چیز برای ارائه به یک مسافر ماجراجو دارد. از دریاچه های وسیع و شفاف گرفته تا رشته کوه های راکی ​​، تا علفزارهای عظیم ، هرگز از گشت و گذار در این کشور بزرگ زیبا خسته نخواهید شد.

شما هر آخر هفته مکانی جدید برای بازدید خواهید داشت ، پس چمدان خود را ببندید و به جستجوی مکان های طبیعی زیبا ، پارک های ملی ، جزایر و سواحل کانادا بپردازید.

 

زمستان سرد کانادا را در آغوش بگیرید

در کانادا همیشه سرد است. اما خیلی زود به آن عادت خواهید کرد. کانادایی ها یاد گرفته اند که زمستان ها را بپذیرند و شما نیز همین کار را خواهید کرد زیرا کارهای زیادی برای انجام وجود دارد. کانادایی ها بسیار اسپرت هستند و از ورزشهای مختلف زمستانی برای سرگرمی خود مانند ورزش اسنوبرد ، اسکی ، اسکیت روی رقم ، کرلینگ و بسیاری ورزشهای دیگر لذت می برند. همچنین می توانید در برف سورتمه سواری کنید ، سگهای عظیم الجثه شما را از میان برف های نرم کشیده و شما را به دیدن گران ترین گوشه و کنار کانادا می برند. این واقعاً یک تجربه است که می توانید به خانه خودنمایی کنید.

بنابراین ، می بینید که تحصیل در کانادا هرگز کسل کننده و ناپایدار نخواهد بود. کارهای زیادی در کشور وجود دارد که به شما کمک می کند تا از استرس اجتناب ناپذیر آکادمیک خلاص شوید. بنابراین دنده خود را جمع کنید و مدتی مانند کانادایی ها زندگی کنید. شما دوست دارید آن را دوست داشته باشید!

مقالات پیشنهادی

پول و هزینه های زندگی در کانادا

 دانستن اینکه شما برای هزینه های زندگی چقدر نیاز دارید یک نقطه شروع عالی است ، اما به خاطر داشته باشید بسته به محل زندگی شما ممکن است هزینه های زندگی بیشتر یا کمتر شود.

مکانهایی برای بازدید در کانادا

 اگر دوست دارید مکان های جدید را جستجو کنید ، کانادا را دوست خواهید داشت. این مکان مقصد جالب ، هیجان انگیز و زیبایی بی شماری را برای گذراندن تعطیلات تحصیلی خود دارد.

نکاتی که باید قبل از تحصیل در خارج از کشور بدانید

 تحصیل در خارج از کشور فقط یافتن دوره ای در خارج از کشور نیست. مواردی وجود دارد که باید قبل از شروع سفر واقعی خود به آنها فکر کنید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.