با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

بهترین کارهایی که در بودجه در انگلیس انجام می شود

شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی در انگلستان برای معالجه هستید. در اینجا برخی از جالب ترین فعالیت های انجام شده و تعدادی از مقرون به صرفه ترین سایت هایی را که می توانید در انگلستان مشاهده کنید ، در طول تحصیل خود در اینجا با ما بررسی کنید.

معماری زیبا ، تغییرات فصلی جذاب ، خانه ها و مقبره های شاعران ، نویسندگان ، هنرمندان و مشاهیر ، قلعه های باستانی و صخره های قدیمی - چیزی نیست که از آن لذت ببرید.

انگلیس صحنه چندین رویداد جهانی بوده است. نسل سلطنتی بوده اند که هرکدام دارای خلق و خوی و ایده های خاص خود برای آینده هستند. جنبش های هنری درست در خیابان های لندن فوران کرده و برداشته شده اند.

چه اهل تئاتر و هنر باشید و چه عاشق کاوش در مکان های جدید باشید ، انگلستان برای همه چیز خاصی دارد. از زندگی شلوغ تا چمنزارها و طبیعت عقب نشینی کنید. شما می توانید از هر جنبه ای از زندگی بریتانیا که شما را مجذوب خود می کند لذت ببرید. در اینجا ، ما لیستی تهیه کرده ایم که باید پس از اقامت در مدرسه جدید خود ، باید از آن عبور کنید. نگاهی بیندازید!

UK1.jpeg

لباس بپوشید و به تئاتر بروید!

اگر یک چیز معروف لندن باشد ، تعداد زیادی سالن تئاتر در هر گوشه آن است. در حالی که برخی از آنها جدید و ساخته شده با نیازهای مدرن در ذهن هستند ، چندین مورد قدیمی وجود دارد که با تاریخچه خود و معماری خاص ریشه در تاریخ آن دارند. به عنوان مثال ، چندین تولید کلاسیک مانند Mamma Mia و Les Misérables در لندن آغاز شد و برای دهه ها در آنجا بازی می کرد. هر جا که می بینید ، پوسترها و بیلبوردهای تبلیغاتی یک نمایش جدید یا قدیمی را می بینید. لندن همیشه درباره تئاتر و هنر بوده است.

اگر برای اولین بار هستید که بازدید می کنید ، توصیه می کنیم برای بازدید از حداقل چند نمایش در تئاتر مراقبت ویژه کنید. پیراهن تازه خود را سفارش دهید ، بلیط رزرو کنید و برای یک شب تفریحی موزیکال و نمایشی به خیابان های لندن بروید!

چگونه می توانید Teatime انگلیس را امتحان کنید؟

اگر لذت یک چای بعد از ظهر را تجربه نکرده اید ، می توانید یک غذای خوب بخورید. نه ، واقعاً - اوقات فراغت در انگلیس خیلی جدی گرفته می شود. اگر به آن بپیوندید ناهنجاری است! به ما اعتماد کنید با یک کوپا در دست خود و چند بیسکویت یا یک بشقاب پنیر برای تهیه آن ، کاملاً با خود احساس آرامش خواهید کرد. پیشنهاد می کنیم برای داشتن یکبار تجربه واقعی یک چایخانه سنتی زیبا پیدا کنید. در غیر این صورت ، شما آزاد هستید که یک یا دو فنجان چای را بخشی از برنامه روزانه خود کنید!

آیا اهل جشن هستید؟ در مهمانی گلستونبری شرکت کنید!

Glastonbury به عنوان یک فرهنگ انگلیسی که فراتر از نژاد ، سن یا سلیقه موسیقی است ، جشنواره ای است که باید منتظر آن بود. هر تابستان در محوطه مزرعه سامرست برگزار می شود. و گرچه قبلاً مخصوص علاقه مندان به موسیقی ایندی بود ، اکنون شامل هنرمندان بزرگی مانند بیانسه ، جی زد و دیگران می شود. بلیط ها مانند کیک های داغ و به سبک واقعی انگلیس تمام می شوند ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از زمان خود راه خود را خریداری می کنید!

یکشنبه کباب بپزید

انگلیسی ها برشته گلدان را یک سنت هفتگی یکشنبه می دانند. اکثر خانواده ها با واجب هر هفته این کار را انجام می دهند و آن را به یک جلسه اتصال و اتصال تبدیل می کنند. به جای اینکه به میخانه محلی بروید و وارد آن شوید ، می توانید با هم خانه یا دوستانتان یکی را در خانه درست کنید. مهم نیست که آیا شما یک آشپز خوب هستید یا خیر. سنت کباب بیشتر در مورد دور هم جمع شدن و تفریح ​​است. گوشت گاو ، مرغ یا گوشت بره را با سیب زمینی کاملاً برشته شده و سبزیجات مورد علاقه خود در کنار آن انتخاب کنید. هنگامی که با آب گوشت پوشانده شود ، این تجربه از منظم به یک خیال راحت تبدیل می شود. هشدار منصفانه: این یک وعده غذایی تقلبی است!

از ساحل بزرگ انگلیس دیدن کنید

چه کسی می تواند لذت های بزرگ تماشای اقیانوس در یک روز آفتابی را انکار کند؟ از آنجا که جزایر انگلیس از نظر مساحت بسیار کوچک هستند ، بریتانیایی ها بازدید از اقیانوس را به محض دیده شدن شکاف خورشید ، تبدیل به نقطه ای می کنند. کارت پستال های قدیمی به شما می گویند که ساحل انگلیس با شوخ طبعی و طنز مرتبط است - این همه بخشی از سرگرمی است! بسته به اینکه در کدام شهر یا شهری انتخاب می کنید کارهای مختلفی در کنار دریا انجام شود. برخی از آنها بیشتر مورد توجه گردشگران قرار می گیرند در حالی که دیگران صلح آمیز و آرام هستند ، مانند Whistable و Margate.

در حین Fringe از ادینبورگ دیدن کنید

پایتخت اسکاتلند ، ادینبورگ ، هر ماه اوت میزبان انواع مجری ها و کمدین ها از سراسر کشور است. کل ماه به یک جشنواره با نمایش و تئاتر تبدیل می شود. شهر زنده می شود. شما می توانید ستاره های جدید و قدیمی را با مواد جدید ، موارد دلخواه قدیمی ، کمدی تک لایه و سبک های تجربی نیز انتظار داشته باشید! انصافاً می توان آن را بزرگترین جشنواره هنرهای جهان نامید که ادینبورگ را به یک ماجراجویی مهیج و هیجان انگیز تبدیل می کند. کافیست با یک بلیط در جیب خود به آنجا بروید و ببینید Fringe چه چیزی برای شما ذخیره کرده است!

نمایش شکسپیر را در زادگاهش تماشا کنید

اگر طرفدار شعر و ادبیات هستید یا به طور خاص از طرفداران شکسپیر هستید ، اوقات خوشی را سپری می کنید. به کره زمین شکسپیر در لندن بروید و یک نمایش از بارد را زنده کنید! می توانید بلیط زمینی را با قیمت 5 پوند در لندن تهیه کنید که به شما اجازه می دهد به سبک الیزابت در مخاطب قرار بگیرید. همچنین می توانید به Stratford-upon-Avon بروید تا هیجان شورانگیز تماشای یک نمایش در زادگاه شکسپیر را تجربه کنید! آیا خاص تر از آن است؟

انگلستان مکانی دوست داشتنی برای بازدید است ، مخصوصاً اگر برای تحصیل به آنجا می روید. فقط لذت حضور در مکانی که این همه تاریخ در پشت آن قرار دارد می تواند تجربه ای شگفت انگیز باشد. نیازی به گفتن از معماری زیبا و شگفتی های طبیعی نفسگیر نیست. یک نکته: وارد زندگی شوید و احساس کنید که در فرهنگی که احتمالاً بسیار متفاوت از فرهنگ شماست زندگی می کنید و با ذهن باز به زندگی می پردازید.

مقالات پیشنهادی

شبکه اجنماغی و معاشرت

 بدیهی است که شبکه اجنماعی مهم است. اما آیا منطقی است که اگر یک دانشجوی بین المللی دیگر  تمایل ملاقات با او را ندارد ، با آنها ارتباط برقرار کنید؟

10 نکته برتر صرفه جویی در هزینه برای دانشجویان بین المللی در لندن

 برای آگاهی از بهترین نکات مربوط به یک سبک زندگی فوق العاده سالم ، که باعث تعادل حساب بانکی خود با کتابهایتان می شود ، راهنمای خود را دنبال کنید.

فروشگاه ها و رستوران ها

 از سوپرمارکت ها گرفته تا فروشگاه های خاص ؛ بازارهای کشاورزان برای صرف غذای خوب شما گزینه های زیادی برای خرید و غذا خوردن در انگلستان دارید.

آماده شدن برای رفتن

 بنابراین ، شما دوره خود را انتخاب کرده اید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که برای تجربه آموزش بین المللی خود در تغییر زندگی آماده شوید. هنگام انتقال به کشور جدید خود باید موارد زیادی را در نظر گرفت

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.