با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

9 کاری که برای شروع مطالعات بدون استرس در انگلستان باید انجام دهید!

شروع دانشگاه استرس آور است. و هنگامی که این کار را در خارج از کشور انجام می دهید ، ممکن است باعث آسیب اعصاب شما شود و نگرانی بی موردی برای شما ایجاد کند. اگر احساس می کنید در همان قایق در حال قایقرانی هستید ، ما شناور برای شما داریم! بنابراین ، سر بزنید و با این نکات به درون آبهای ناشناخته بپرید تا راه را راهنمایی کنید. این مواردی است که شما باید قبل از شروع تحصیل در انگلستان بدانید.

رویدادهای خوش آمدگویی برای دانشجویان بین المللی

با هشتگ محبوب #youarewelcomehere ، انگلیس درهای خود را به روی دانشجویان بین المللی باز کرده است. آنها به طور خاص برنامه هایی را طراحی کرده اند که برای کسانی که از خارج می آیند مناسب است. قبل از رفتن ، حوادث موجود در موسسه خود را به خصوص برای احساس تازه واردین در خانه خود انجام دهید. می توانید این اطلاعات را در وب سایت دانشگاه یا صفحه رسانه های اجتماعی پیدا کنید.

بیمه خود را تنظیم کنید

هر دانشجویی که برای تحصیل به انگلستان سفر می کند ، به بیمه مسافرتی و درمانی احتیاج دارد. هر حادثه ای که ممکن است از نظر مالیاتی بسیار مالیات پذیر باشد ، می تواند تحت پوشش این بیمه نامه ها قرار گیرد. اگر بیش از 6 ماه در انگلستان تحصیل می کنید ، خدمات بهداشتی کامل در جزیره به شما تعلق می گیرد.

با این حال ، ممکن است مجبور شوید هزینه اضافی مراقبت های بهداشتی مهاجرت را پرداخت کنید - که بخشی از روند درخواست ویزا شما است. بیمه مسافرتی نیز از آن جهت ضروری است که نوع دیگری از پوشش را به شما اعطا می کند.

می توانید با مشاور IDP خود صحبت کنید تا در مورد روند بیمه و گزینه های مناسب برای خود اطلاعات کسب کنید.

در مورد شهر جدید و گزینه های حمل و نقل اطلاعات کسب کنید

از هر کجا که می آیید ، راه های شما همیشه کمی با راه های جدید تحصیل شما متفاوت است. هر کجا که بخواهید در انگلیس بروید ، همین مورد است. اطمینان حاصل کنید که در مورد شهری که می خواهید در آن زندگی کنید تحقیق کرده و در مورد گزینه های سفر که می توانید در سفرهای روزانه خود استفاده کنید ، اطلاعاتی کسب خواهید کرد.

جدول زمانی اتوبوس ها و سایر اطلاعات مسیر احتمالاً در وب سایت کالج شما در دسترس خواهد بود. همچنین می توانید هنگام سفر به شهر جدید ، برنامه ها را بارگیری کنید تا راه شما روشن شود. تا می توانید تخفیف بگیرید!

راهنماهای دانشجویی ما برای این 5 شهر برتر انگلیس: لندن ، نیوکاسل ، ادینبورگ ، کاردیف و گلاسگو را بررسی کنید.

راهنماهای دانشجویی ما برای این 5 شهر برتر انگلیس: لندن ، نیوکاسل ، ادینبورگ ، کاردیف و گلاسگو را بررسی کنید.

در دانشگاه خود با خدمات پشتیبانی دانشجویان مشورت کنید

برای بسیاری مانند شما ، دانشگاه زمانی برای فرصت ها و تجربیات جدید است. اما این تمام آنچه که قرار است باشد نیست. شما مجبورید سخت کار کنید و انگیزه شخصی داشته باشید تا مسیری طولانی را طی کنید. برای اینکه شما بتوانید بهترین کار را انجام دهید ، دانشگاه ها خدمات پشتیبانی یا اتحادیه های دانشجویی را ارائه می دهند. اگر در هر مقطع تحصیلی در انگلستان احساس کسالت شدید ، می توانید از خدمات آن بهره مند شوید!

دستیابی به استقلال برای اولین بار و عادت دادن به کشور جدید همراه با آن دشوار است. اما داشتن چنین احساسی طبیعی است و در این صورت درخواست كمك كمكی ندارد.

اسناد مهم را در خانه فراموش نکنید

قبل از اینکه در کلاس اول خود در دانشگاه رویاهای خود شرکت کنید ، مطمئن شوید که همه اسناد مهم را از خانه آورده اید. این شامل:

گذرنامه

رزومه

ویزا

نامه تأییدیه

کارت سوار شدن به هواپیما

اثبات اسکان

بیمه مسافرتی و درمانی

جزئیات و برای حساب بانکی

یک نسخه کپی و نرم از هر سند به همراه داشته باشید تا زندگی را برای خود راحت تر کنید!

مردم را بشناسید

همه ما می دانیم که دوست داشتن در روز اول چقدر دشوار است. اگر احساس مشابهی دارید ، می توانید بدون اینکه حتی به آنجا برسید ، با دانشجویان ارتباط برقرار کنید! به گروه های فیس بوک که نماینده دانشگاه یا دپارتمان هستند بپیوندید و با افرادی که قرار است در آنجا باشند آشنا شوید.

اگرچه بهترین مکان برای شناختن فردی از نزدیک نیست ، اما رسانه های اجتماعی مقدمه ای برای شخصیت آنها است. این همچنین می تواند در مورد فرهنگ مکان ایده خوبی به شما بدهد. البته ، شما نباید اطلاعات شخصی را به هرکسی که تازه در اینترنت ملاقات کرده اید ، ارائه دهید! سلام هیچ سلامتی ندارد.

کار نیمه وقت را در نظر بگیرید

تحصیل در خارج از کشور می تواند برای جیب شما بسیار سنگین باشد ، اما شما می توانید با کار نیمه وقت برای خود راحت تر کنید. برای اینکه این تلاش گران قیمت کمی ارزان تر باشد ، جای خالی شغل هایی را که ممکن است در دانشگاه یا اطراف آن دانشگاه وجود داشته باشد بررسی کنید.

وب سایت دانشگاه یا سایر درگاه های شغلی انگلستان در این بخش به خوبی به شما خدمات می دهند. پس از ورود به انگلستان ، می توانید مستقیماً برای مصاحبه وارد شوید و تأخیر خود را کوتاهتر کنید.

نکته جالب دیگر در مورد داشتن شغل دانشجویی دسترسی آسان به افراد جدید و دوستانه است! با درخواست هر یک از کارمندان بار ، یک دستیار فروشگاه دانشگاه ، یاور فروشگاه کتاب ، سفیر دانشگاه ، باریستا و غیره افق اجتماعی خود را گسترش دهید.

یک حساب پس انداز تنظیم کنید

در مقاله دیگری درباره تأمین مالی دانشجویان ، اهمیت داشتن یک حساب پس انداز هنگام مدیریت بودجه شما را توضیح دادیم. یک حساب بانکی در کشوری که در آن زندگی می کنید ، پرداخت قبوض و انجام نقل و انتقالات بانکی بدون پرداخت مالیات سنگین را بسیار آسان می کند.

اگر می خواهید با شروع مدرک جدید کاملاً آرام باشید ، حساب بانکی را از خانه تنظیم کنید تا مجبور نشوید در روز اول فرم ها و مدارک را پر کنید. به علاوه ، عملکردی مدتی طول می کشد تا هرچه زودتر شروع به کار کنید بهتر!

جدول زمانی خود را پیدا کنید

قبل از شروع ترم ، دانشگاه شما به شما اجازه می دهد جدول زمانی خود را بارگیری و مطالعه کنید. قبل از اینکه به سفر جدید خود بروید ، حتماً قبل از آن به درستی مطالعه کنید. دانستن همه چیز از قبل می تواند آماده سازی خود را برای شما آسان کند.

علاوه بر این ، بعضی از دوره ها ممکن است دارای لیست خواندن طولانی باشند که می توانید زودتر از بقیه شروع کنید! اگر به نظر نمی رسد جدول زمانی در دسترس باشد ، در صورت تمایل به دانشگاه خود ایمیل بزنید و آن را درخواست کنید.

امروز با مشاور آواره خود صحبت کنید تا سفر تحصیل خود را در انگلستان آغاز کنید!

مقالات پیشنهادی

10 نکته برتر صرفه جویی در هزینه برای دانشجویان بین المللی در لندن

 برای آگاهی از بهترین نکات مربوط به یک سبک زندگی فوق العاده سالم ، که باعث تعادل حساب بانکی خود با کتابهایتان می شود ، راهنمای خود را دنبال کنید.

آماده شدن برای رفتن

 بنابراین ، شما دوره خود را انتخاب کرده اید. اکنون زمان آن فرا رسیده است که برای تجربه آموزش بین المللی خود در تغییر زندگی آماده شوید. هنگام انتقال به کشور جدید خود باید موارد زیادی را در نظر گرفت

شبکه اجنماغی و معاشرت

 بدیهی است که شبکه اجنماعی مهم است. اما آیا منطقی است که اگر یک دانشجوی بین المللی دیگر  تمایل ملاقات با او را ندارد ، با آنها ارتباط برقرار کنید؟

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.