با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

نکات برتر صرفه جویی در هزینه در لندن برای دانشجویان

 لندن یکی از مشهورترین نقاط بوده و به دلیل مسافرت و همچنین به دلیل سیستم آموزشی شهرت داشته است. دانشگاه های مشهور جهان در انگلستان در لندن و اطراف آن مانند مدرسه اقتصاد لندن ، دانشگاه کالج لندن ، دانشگاه آکسفورد و دانشگاه کمبریج یافت می شوند. اینها تنها چند مورد از بسیاری از اسامی موجود در 100 دانشگاه برتر جهان است. این دانشگاه ها نه تنها به دلیل برجسته بودن دانشکده تدریس ، نرخ استخدام و پشتیبانی نامحدود دانشجویی مشهور هستند ، بلکه به دلیل مکانی که در آن واقع شده اند نیز مشهور هستند.

لندن ، شهری متشکل از کلان شهرها ، که در آن همه مایل به دیدن ، اقامت یا تحصیل در آن هستند ، اما این تنها ویژگی لندن نیست. سنگینی روی جیب ها نیز شناخته شده است. سنگین بودن حسابهای بانکی در مقایسه با سایر کلانشهرهای انگلیس و اروپا مانند بارسلونا در اسپانیا و برلین در آلمان ماهیت بسیار چالش برانگیزی دارد. از این رو ، اگر می خواهید در لندن زنده بمانید ، باید در مورد نکات و ترفندهای خاصی بدانید که می تواند بار کمی از بانک شما را کاهش دهد.

برای دانشجویان ، زندگی در لندن از نظر هزینه های بالای زندگی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. از این رو تمام کسانی که قصد دارند برای تحصیلات تکمیلی یا کارشناسی ارشد خود به خارج از کشور بروند ، این مقاله برای شما مناسب است. ما دانش آموزان سابق و کارشناسان تازه فارغ التحصیل خود را گرفته ایم (نگران نباشید که اطلاعات ما منسوخ نشده است) تا در مورد چگونگی زندگی و مدیریت هزینه های خود در مدت اقامت در لندن اطلاعاتی به ما ارائه دهیم.

این راهنما باعث نمی شود شما مانند یک صرفه جو زندگی کنید بلکه مانند یک دانش آموز عادی و عاقل زندگی کنید. برای آگاهی از بهترین نکات مربوط به یک سبک زندگی فوق العاده سالم ، که باعث تعادل حساب بانکی خود با کتابهایتان می شود ، راهنما را دنبال کنید.

1- بودجه خود را درست تنظیم کنید

ما درک می کنیم که شما در شهری مرتفع زندگی می کنید که حتی هزینه یک ساندویچ حدود 15 پوند است. بنابراین ، برای مبتدیان ، باید بودجه خود را درست تنظیم کنید. باید بدانید که شما نمی توانید در هر ماه 100 پوند زنده بمانید ، اما باید با توجه به موارد زیر بودجه مناسبی تهیه کنید. این موارد اصول کاملی است که شما باید در نظر بگیرید.

پول اجاره شما: شما یا یک آپارتمان اجاره خواهید کرد یا در محل اقامت دانشجویان اقامت خواهید داشت. به هر حال ممکن است ، این مقدار ثابت را در بودجه ماهانه خود اضافه کنید.

مواد غذایی: صرف نظر از اینکه غذا را می پزید یا نه ، به برخی مواد غذایی در خانه خود احتیاج خواهید داشت. برای صبحانه خود قطعاً به نان ، تخم مرغ و شیر احتیاج دارید.

صورتحساب ها: اگر در سالن های دانشجویی زندگی می کنید لازم نیست نگران این موضوع باشید. اما اگر محل اقامت خود را دارید سعی کنید هزینه واقعی صورتحساب را به بودجه ماهانه خود اضافه کنید. اوه هزینه سفر خود را نیز فراموش نکنید.

گردش: آخر هفته ها یا حتی بعضی اوقات در روزهای هفته با دوستان خود یا حتی به تنهایی بیرون خواهید رفت. سعی کنید تعداد دفعاتی که انتظار می رود طی یک ماه بروید را محاسبه کنید تا بتوانید هزینه متوسط ​​حداقل 30 پوند برای هر وعده را به بودجه خود اضافه کنید.

خرید: فصل ها تغییر می کنند و شرایط مد شما نیز تغییر می کند. شما می خواهید بیرون بروید و لباس های جدید ، کفش ، لوازم جانبی و غیره را از لندن بخرید. توصیه ما این است که منتظر فروش هایی باشید که بهترین زمان در لندن است.

متفرقه: مبلغ متغیر تخمینی را به بودجه اضافه کنید.

تمام مقادیر ضرورت خود را اضافه کرده و محاسبه کنید. اکنون خواهید فهمید که حداقل ماهانه چه مقدار باید هزینه کنید.

2 - کارت سفر دانشجویی

شما باید بتوانید با استفاده از دو گزینه پس انداز زیادی انجام دهید. کارت صدف و کارت بدون تماس. قبل از شروع ، سعی کنید مناطق خود را درست کنید. فرض کنید بیشترین میزان سفر شما بین منطقه A و منطقه B است ، بنابراین می توانید کارت سفر خود را برای این مناطق تهیه کنید. اگر از تخفیف دانشجویی استفاده کنید می توانید تا 50٪ تخفیف از سفر عادی دریافت کنید. با این حال ، اگر در ابتدا این امکان وجود ندارد ، یک مورد دریافت کنید:

کارت صدف: کارت صدف در هر یک از سفرهای شما تخفیف می دهد. در بین گردشگران بسیار مشهور است.

روی کارتهای بدون تماس خود ضربه بزنید: اکنون با فناوری شکوفایی ، لندن ویژگی های مشابه کارت صدف را به کارت های بدون تماس داده است. از این رو اگر قبلا کارت بانکی بدون تماس دارید ، نیازی به خرید کارت صدف با قیمت 2 پوند یا جبران آن نخواهید داشت. با استفاده از این تسهیلات ، پول تخفیف داده شده مستقیماً از حساب بانکی شما براساس سفر شما برداشته می شود.

همچنین سعی کنید کارت ریل تهیه کنید. شما 30٪ تخفیف در خدمات راه آهن ملی خود دریافت می کنید که زمانی که می خواهید به خارج از محدوده لندن سفر کنید بسیار مفید خواهد بود.

3. برنامه های کاربردی

می توانید برنامه های زیادی را بارگیری کنید که به شما کمک می کند در موارد مختلف صرفه جویی کنید. برنامه ای مانند UNiDays به شما تخفیف در مواد غذایی ، لباس ، آرایش ، لوازم جانبی ، مارک الکترونیکی و غیره می دهد. همچنین ، به دنبال برنامه های دانشگاه خود باشید ، ممکن است خوش شانس باشید و تخفیف های دانشگاهی خوبی را برای داخل و خارج از دانشگاه پیدا کنید.

4. تخفیف های دانشجویی. کوپن ها را بگیرید!

دانشجویان تخفیف تخفیف دانشجویی دارند. تقریباً هر مکان تخفیف دانشجویی در لندن ارائه می دهد. هنگامی که ماه سپتامبر را شروع می کنید ، چشم خود را برای تخفیف های دانشجویی باز نگه دارید (یک نفر بالا- H&M قبل از شروع هر ترم تخفیف دانشجویی دارد). همچنین می توانید کوپن های تخفیف در طول سال تحصیلی خود پیدا کنید. مانند کوپن های مترو. آنها یک دفترچه کوپن می دهند که وعده های غذایی مختلفی را با قیمت های مقرون به صرفه ارائه می دهد.

5. محل اقامت شخصی

اگر محل اقامت خود را داشته باشید یا حتی اگر محل اقامت خود را با یک دوست به اشتراک بگذارید ، می توانید پس انداز زیادی کنید. سعی کنید قبل از انتخاب محل اقامت خود برای سال ، هر دو گزینه را از نظر اقتصادی بسنجید.

6. در خانه آشپزی کنید!

آره! این یک نکته مهم است که می توانید در آن هزینه زیادی پس انداز کنید. پختن وعده های غذایی به شما کمک می کند تا در شهری مانند لندن از نظر اقتصادی زندگی کنید. مواد غذایی خود را هفتگی بخرید و خودتان آشپزی کنید. در غیر این صورت ، یک وعده غذایی متوسط ​​به طور متوسط ​​از 25 تا 30 پوند متغیر است.

7. از کارتهای خود هوشمندانه استفاده کنید

سعی کنید روی کارت خود در همه جا ضربه نزنید. بدون تماس باعث می شود شما بیشتر هزینه کنید: تقریباً در همه جای لندن امکان تماس بدون تماس وجود دارد. برای این کار ، لازم نیست پین خود را وارد کنید یا کارت خود را روی دستگاه بکشید. باید یک بار روی آن ضربه بزنید و معامله شما انجام شود. به نظر می رسد این یک چیز فوق العاده راحت است اما به ما اعتماد دارد. بودجه شما را با مبلغ هنگفتی ناراحت می کند. این به این دلیل است که شما نمی دانید چه مبلغی را باید هنگام خرید و ضربه بزنید. از این رو ، پیشنهاد می کنیم هنگام استفاده از تسهیلات بدون تماس برای معاملات خود ، پول نقد حمل کنید.

8- سعی کنید به صورت نیمه وقت کار کنید

دانشگاه ها و همچنین مکان های دیگر مانند رستوران ها مشاغل نیمه وقت دارند. حتی گاهی ممکن است خوش شانس باشید و بیش از بودجه ای که تعیین کرده اید درآمد کسب کنید. می توانید از پول اضافی برای پس انداز یا حتی مسافرت استفاده کنید.

9. سعی کنید سابقه پول خود را ثبت کنید

هزینه های متفرقه خود را بنویسید. این به شما کمک می کند تا بودجه خود را تغییر دهید و برنامه ریزی بهتری داشته باشید.

10. از سفرهای غیرضروری حمل و نقل از طریق Uber یا تاکسی خودداری کنید

سعی کنید در ساعات اوج استفاده از تاکسی یا Uber خودداری کنید. در صورت لزوم ، سعی کنید خدمات حمل و نقل خود را با یک دوست جمع کنید. این به شما در پس انداز کمک زیادی می کند.

اینها نکات و ایده های کوچکی است که باید قبل از ادامه مسیر آموزشی خود استفاده کنید و به آنها فکر کنید. قطعاً می خواهیم ببینیم که هم از نظر تحصیلی و هم از نظر اقتصادی موفق می شوید!

آیا می خواهید نکات بیشتری در مورد تحصیل در انگلستان بدانید؟ اکنون از مشاور IDPخود سوال کنید 

مقالات پیشنهادی

اشتغال در حین تحصیل

کار پاره وقت در می تواند راهی عالی برای کمک به هزینه های زندگی در انگلستان و همچنین کسب تجربه کار در زمینه تحصیلی شما باشد.

مردم و فرهنگ

 به احتمال زیاد شما قبلاً تصویر بسیار خوبی از انگلستان در ذهن خود داشته اید ، این چیزی است که انتظار می رود ...

حمل و نقل

 زیبایی انگلستان این است که این کشور کوچک است ، بنابراین شما می توانید با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی یا سفر با دوچرخه ، ماشین یا هواپیما به راحتی در آن گردش کنید

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.