با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

10 دانشگاه برتر انگلستان در تجارت و اقتصاد 2020

به دنبال مدرک تجاری ، مدیریت ، حسابداری ، مالی یا اقتصادی در انگلستان هستید؟ این لیست جدیدترین 10 دانشگاه برتر انگلیس در سال 2020 را در این رشته ها مطابق با رتبه بندی معتبر Times Higher Education (THE) University of World 2020 by Subject Business and Economy بررسی کنید.

رتبه بندی براساس موضوع چیست؟

جدول رتبه بندی دانشگاه های جهان بر اساس موضوع: تجارت و اقتصاد ، دانشگاه هایی را برجسته می کند که در زمینه های تجارت و مدیریت ، حسابداری و مالی و اقتصاد و اقتصاد سنجی پیشتاز هستند. این از 13 شاخص عملکردی در رتبه بندی کلی دانشگاه جهانی استفاده می کند که در 5 حوزه گروه بندی شده است: آموزش ، تحقیق ، استناد ، چشم انداز بین المللی و درآمد صنعت.

بنابراین ، بیایید 10 دانشگاه برتر انگلیس در تجارت و اقتصاد را در سال 2020 کشف کنیم!

University-of-Oxford.jpg

1. دانشگاه آکسفورد

طی چند سال گذشته ، آکسفورد به عنوان دانشگاه شماره 1 در جهان انتخاب شده است و همچنین این دانشگاه قدیمی ترین دانشگاه در کشورهای انگلیسی زبان است. این دانشگاه دارای ساختار دانشگاهی متمایزی است و دانش آموختگان آکسفورد هم از تعلق خاطر به این دانشگاه بزرگ مشهور بین المللی و هم جامعه دانشگاهی بین رشته ای آن بهره مند می شوند.

و اما مدرسه بازرگانی آکسفورد ، مدرسه بازرگانی سعد ، در سال 1996 با اهدای سخاوتمندانه وفیک سعد تاجر و خیرخواه سوری-سعودی تاسیس شد. این مدرسه مرکز یادگیری آکسفورد برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های بازرگانی ، مدیریت و امور مالی است.

University-of-Cambridge.jpg

2. دانشگاه کمبریج

کمبریج چهارمین دانشگاه باقیمانده در جهان است. امسال کمبریج پس از انستیتوی فناوری کالیفرنیا از ایالات متحده در رتبه 3 جهان قرار گرفت.

دانشکده تجارت قاضی کمبریج به ویژه در مدیریت کارآفرینی و نوآوری بسیار قدرتمند تلقی می شود. برنامه های نوآوری مدرسه بطور خاص طراحی شده اند تا قابلیت های نوآوری را در چندین زمینه مختلف یک سازمان فراهم کنند.

London-School-of-Economics-and-Political-Science-LSE-.jpg

3. دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی لندن (LSE)

امسال ، LSE در رتبه 27 جهانی قرار دارد ، طبق THE University University Rankings 2020. آیا می دانید LSE با 18 برنده جایزه نوبل در ارتباط است؟ همه آنها در این موسسه مشهور مستقر در لندن تدریس یا تحصیل کرده اند.

4 صنعت برتر برای فارغ التحصیلان LSE شامل امور بانکی و دارایی ، تحقیقات و آموزش ، سیاست و دولت و مشاوره هستند.

ucl.jpg

4. دانشگاه کالج لندن (UCL)

UCL اولین دانشگاه چند رشته ای لندن و اولین دانشگاه انگلستان است که از دانشجویان هر دین و زن و در شرایط برابر با مردان استقبال می کند. امسال UCL در سطح جهانی در پانزدهم در رتبه بندی دانشگاه جهانی آموزش عالی Times Times 2020 قرار دارد.

دانشکده مدیریت UCL برنامه های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و اجرایی را در زمینه مدیریت ، کارآفرینی ، مدیریت اطلاعات برای تجارت ، علوم مدیریت و تجزیه و تحلیل تجارت ارائه می دهد.

warwick.jpg

5. دانشگاه وارویک

دانشگاه وارویک یکی از دانشگاههای برجسته انگلستان است که دارای اعتبار عالی در تحقیق و تدریس ، نوآوری و ارتباط با تجارت و صنعت است. در THE Rankings 2020 ، دانشگاه وارویک با افزایش 2 موقعیت نسبت به سال گذشته خود ، در رتبه 77 جهان قرار دارد.

Warwick Business School WBS یکی از معتبرترین مدارس تجارت در اروپا است و همچنین بزرگترین دپارتمان دانشگاه است. فاصله آن تا مرکز شهر کاونتری 5 کیلومتر است. طیف گسترده ای از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را در رشته های حسابداری ، امور مالی ، تجارت بین الملل و مدیریت ارائه می دهد.

University-of-Manchester.jpg

6. دانشگاه منچستر

دانشگاه منچستر پنجاه و پنجمین دانشگاه برتر جهان بر اساس رتبه بندی دانشگاه جهانی THE 2020 است. این دانشگاه برجسته بین المللی دارای میراث علمی غنی است ، با 25 برنده جایزه نوبل در میان کارمندان و دانشجویان فعلی و سابق خود. این بزرگترین دانشگاه تک سایته در انگلیس با بیشترین جامعه دانشجویی است.

دانشکده بازرگانی آن ، آلیانس منچستر ، یکی از دو مدرسه تجاری اول انگلستان بود. این تحقیق در کلاسهای جهانی و آموزش متمرکز بر صنعت در همه سطوح - از کارشناسی تا مدیر عامل ارائه می دهد.

University-of-Edinburgh.jpg

7. دانشگاه ادینبورگ

ادینبورگ یکی از قدیمی ترین و معتبرترین دانشگاه های اسکاتلند است. در طول چهار قرن گذشته ، این دانشگاه در هر دو تحقیق و تدریس شهرت رفاهی غبطه انگیزی ایجاد کرده است ، و برخی از متفکران برجسته جهان را به کار و تحصیل جذب کرده است. امسال دانشگاه ادینبورگ در رده سی ام جدول رتبه بندی دانشگاه جهانی آموزش عالی Times 2020 قرار دارد.

دانشگاه بازرگانی دانشگاه ادینبورگ برنامه های تحصیلات کارشناسی ، کارشناسی ارشد و اجرایی را در زمینه تجارت و مدیریت ارائه می دهد. همچنین بستری برای تحقیق ، بحث و گفتگو در مورد طیف گسترده ای از موضوعات تجاری فراهم می کند.

University-of-Sussex.jpg

8. دانشگاه ساسکس

دانشگاه ساسکس با جهش از جایگاه قبلی خود در رده 161 در رده 146 در جهان قرار گرفته است ، به طور قابل توجهی موقعیت رتبه بندی جهانی خود را بهبود داده است. ساسکس اولین موج جدید دانشگاه های انگلستان بود که در دهه 1960 تأسیس شد ، و Royal Charter خود را در سال 1961 دریافت کرد. این دانشگاه در حومه برایتون ، در دسترس آسان لندن و فرودگاه های بزرگ بین المللی در گاتویک و هیترو واقع شده است.

دانشگاه بازرگانی دانشگاه ساسکس در ساختمان Jubilee - جدیدترین ساختمان دانشگاهی در ساسکس - مستقر است. کارهای آنها با استفاده از مدیریت ، اقتصاد ، علوم ، فن آوری و مطالعات نوآوری برای تأثیر بر آینده مردم و موسسات است.

9.University-of-Surrey.jpg

9. دانشگاه ساری

دانشگاه ساری در سال 1966 با اعطای منشور سلطنتی تاسیس شد ، اما ریشه آن به قرن 19 برمی گردد. واقع در شهر پر جنب و جوش گیلدفورد ، انگلستان ، آموزش عالی و یادگیری عملی را برای الهام بخشیدن به موفقیت های شخصی و حرفه ای دانشجویان ارائه می دهد.

مدرسه بازرگانی ساری توسط انجمن های پیشبرد دانشکده های بازرگانی (AACSB) و انجمن MBA (AMBA) معتبر است. بنابراین ، مدرسه تعهد خود به کیفیت و بهبود مستمر را تأیید می کند.

10.University-of-Leeds.jpg

10. دانشگاه لیدز

دانشگاه لیدز در زمره گروه دانشگاه های تحقیقاتی راسل در انگلستان است. به کارکنان آموزشی لیدز 26 بورس تحصیلی ملی اعطا شده است - بیش از هر دانشگاه دیگری در انگلیس.

دانشگاه بازرگانی دانشگاه لیدز یک مدرسه تجارت پیشرو و کامل است که به طور مرتب در جهان با جدول های لیگ جهانی پیشرو رتبه بندی می شود. همچنین این یکی از تعداد کمی از مدارس در سراسر جهان است که توسط AACSB ، AMBA و EQUIS دارای اعتبار سه گانه است

شما یک قدم به تحصیل در دانشگاه های برتر انگلستان نزدیک هستید! بهترین دوره خود را در زمینه تجارت و اقتصاد بررسی کنید و امروز با مشاور IDP خود صحبت کنید تا بهترین دانشگاه انگلستان را که مطابق با آرزوهای شما است پیدا کنید!

مقالات پیشنهادی

شرایط ویزای دانشجویی

شما می توانید تا سه ماه قبل از تاریخ سفر خود به انگلستان اقدام کنید. تاریخ درخواست شما تاریخی است که هزینه درخواست شما پرداخت می شود.

یک دوره پیدا کنید

با IDP دوره ای را پیدا کنید که مناسب شما باشد. آموزش IDP به شما در انتخاب بهترین دوره و دانشگاه پیشرو کمک می کند.

10 نکته برتر صرفه جویی در هزینه برای دانشجویان بین المللی در لندن

 برای آگاهی از بهترین نکات مربوط به یک سبک زندگی فوق العاده سالم ، که باعث تعادل حساب بانکی خود با کتابهایتان می شود ، راهنمای خود را دنبال کنید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.