با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

هزینه تحصیل در انگلیس و هزینه های دانشگاه برای دانشجویان بین المللی

هزینه تحصیل در انگلیس برای دانشجویان بین المللی چقدر است؟ آیا هزینه های تحصیل در انگلستان برای مقاطع کارشناسی با هزینه های تحصیلات تکمیلی متفاوت است؟ چگونه می توانید هزینه های زندگی و تحصیل در انگلیس را کاهش دهید؟ پاسخ این س questionsالات را در این راهنمای جدید بیابید!

اول ، برخی از عوامل مهم را به خاطر داشته باشید!

هنگامی که قصد سفر تحصیلی خود به انگلستان را دارید ، باید برخی از فاکتورهای مهم را در نظر بگیرید. از این رو ، قبل از مراجعه به حساب بانکی خود ، توصیه می شود که به س questionsالات زیر پاسخ دهید.

دقیقاً در کجای انگلیس قصد تحصیل و زندگی دارید؟

به کدام موسسه مراجعه می کنید؟

آیا خوابگاه دانشگاه را انتخاب می کنید یا در خارج از دانشگاه زندگی می کنید؟

شهریه دوره یا مدرکی که انتخاب کرده اید چقدر است؟

هزینه تحصیل در انگلیس به پاسخ این سالات بسیار بستگی خواهد داشت. برای به دست آوردن برآورد دقیق هزینه های آموزشی ، به برنامه ریزی و همچنین راهنمایی نیاز دارید. با فرض اینکه شما برنامه ریزی را شروع کرده اید ، ما اینجا هستیم تا با تجربه و همچنین اطلاعاتی که برای شما جمع آوری کرده ایم شما را راهنمایی کنیم. هدف این مقاله ایجاد یک تصویر واضح برای شما در مورد انتظارات از نظر هزینه هنگام تحصیل در انگلستان است.

قبل از اینکه به جزئیات بپردازیم ، باید بیان کنیم که بیشتر مقادیر نقل شده در اینجا برآورد و میانگین خواهد بود. این به این معنی است که بر اساس عوامل ذکر شده متفاوت خواهد بود. برای سهولت کار ، ما هزینه ها را بر اساس سطح تحصیلات و هزینه های کلی زندگی در انگلیس طبقه بندی کرده ایم.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان

هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان ، باید برخی از فاکتورهای مهم مانند موسسه آموزشی ، برنامه تحصیلی و کشور مبدا خود را در نظر بگیرید.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی در انگلستان برای دانشجویان بین المللی معمولاً بیشتر از هزینه تحصیل برای دانشجویان انگلیس یا دانشجویان اتحادیه اروپا است. برای دانشجویان بین المللی ، هزینه های متوسط ​​تحصیل در دوره های کارشناسی ممکن است سالانه بین 12000 و 9000 GBP باشد. بعضی از رشته ها از بعضی دیگر گران ترند به عنوان مثال ، هزینه تحصیل در رشته پزشکی برای شما 38000 GBP است.

توجه داشته باشید که دانشگاه فقط دانشجویی را می پذیرد که بتواند مدارک استقلال مالی را با موفقیت ارائه دهد. این بدان معناست که شما باید برای هر ماه حداقل 1015 GBP حساب بانکی نشان دهید و اگر موسسه آموزشی در لندن باشد ، حدود 1،265 GBP نشان می دهید. عدم توانایی در اثبات موقعیت مالی ، شما را از صلاحیت ویزای تحصیلی ردیف چهار خارج می کند. علاوه بر این ، برای اقامت شش ماهه یا کمتر 150 GBP و 300 GBP در سال برای اقامت بیش از شش ماه ، هزینه زیرمجموعه ای برای مهاجرت وجود دارد.

هزینه تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی در انگلستان

اگر متقاضی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در انگلستان هستید ، شاید خوشحال باشید که بدانید متوسط ​​شهریه ای که باید پرداخت کنید کمتر از یک دوره کارشناسی است. با این حال ، هزینه برخی از برنامه ها مانند MBA یا تحصیلات تکمیلی بالینی ممکن است بیشتر از یک دوره کارشناسی باشد. به عنوان یک دانشجوی بین المللی ، شما ملزم به پرداخت به طور متوسط ​​در محدوده 12000 GBP تا 35000 GBP خواهید بود.

با این حال ، بورسیه های تحصیلی کامل و جزئی متعددی ، کمک هزینه های تحقیقاتی ، وام ها و حمایت های مالی برای دانشجویان بین المللی در دسترس است. از این رو ، اجازه ندهید که هزینه شما امید به تحصیل در انگلستان را از دست داده و تمام گزینه های خود را برای تأمین هزینه های تحصیل خود خرج کنید. دانشگاه ها همچنین کمک مالی می کنند ، اما این فرصت ها محدود است. بنابراین ، در اسرع وقت برای بورس تحصیلی اقدام کنید. به عملکرد تحصیلی خود توجه ویژه ای داشته باشید ، زیرا این امر می تواند بورس تحصیلی شایسته ای را نیز برای شما به دست آورد.

هزینه زندگی در انگلیس

پس از تأمین هزینه تحصیل ، باید هزینه زندگی در انگلیس را به عنوان دانشجو محاسبه کنید. این هزینه ها ممکن است شامل محل اقامت ، غذا ، کتاب و لوازم التحریر ، مسافرت و سرگرمی باشد. به طور متوسط ​​، شما باید 25000 GBP در حساب بانکی خود داشته باشید تا شهریه و همچنین هزینه های زندگی خود را تأمین کنید. اما فراموش نکنید که شهری که در دوره تحصیل در آن زندگی می کنید عامل مهمی در تعیین هزینه های روزمره شماست.

اگر موسسه مورد استفاده شما در دانشگاه یا خوابگاه پیشنهاد دهد ، این ممکن است مبلغی را که در غیر این صورت برای سفر هزینه کرده اید ، صرفه جویی کند. آخرین توصیه ما این است که با مرکز منابع دانشجویی دانشگاه تماس بگیرید و از آنها برای کسب اطلاعات در مورد آخرین شهریه ، هزینه های دوره و هزینه های زندگی درخواست کنید.

نکته!

مشاور IDP می تواند آخرین اطلاعات مربوط به شهریه در انگلیس ، هزینه های زندگی و گزینه های اقامت را نیز به شما ارائه دهد. امروز با ما تماس بگیرید

مقالات پیشنهادی

شرایط ویزای دانشجویی

شما می توانید تا سه ماه قبل از تاریخ سفر خود به انگلستان اقدام کنید. تاریخ درخواست شما تاریخی است که هزینه درخواست شما پرداخت می شود.

خدمات بهداشتی و پشتیبانی

به همین دلیل است که بیشتر دانشگاه ها ، کالج ها و موسسات آموزش و پرورش ارائه خدمات پشتیبانی اختصاصی را برای کمک به دانشجویان بین المللی ، تنظیم زندگی در انگلستان و استفاده بیشتر از زمان تحصیل (و تعطیلات) به شما ارایه می دهند .

بیمه

برای مراقبت از سلامتی ، خانه و وسایل خود باید با دقت در مورد پوشش بیمه فکر کنید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.