با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

دانشگاه ویکتوریا: دوره ها ، هزینه ها ، بورس های تحصیلی ، رتبه بندی و پذیرش ها

رتبه بندی ، دوره ها ، هزینه ها ، بورس تحصیلی ، شرایط پذیرش و سایر موارد دانشگاه ویکتوریا را بررسی کنید. در مورد تاریخ دانشگاه ویکتوریا و رشته های موجود اطلاعات کسب کنید.

دانشگاه ویکتوریا (VU) به عنوان مدرسه فنی Footscray در سال 1916 در ملبورن استرالیا تاسیس شد. پس از ادغام های پی در پی با برخی دیگر از کالج های آموزش فنی و تکمیلی (TAFE) در حومه غربی ملبورن ، دانشگاه فناوری ویکتوریا در سال 1990 تاسیس شد و در سال 2005 به دانشگاه ویکتوریا تغییر نام داد.

VU دارای بیش از 100 سال تجربه ، بیش از 4000 مشارکت در صنعت و گزینه هایی برای تحصیل در استرالیا یا نزدیک به کشورهای داخلی دانشجویان بین المللی است.

رتبه بندی دانشگاه ویکتوریا چقدر است؟

امروزه VU یکی از بزرگترین و متنوع ترین موسسات آموزشی در استرالیا است و یکی از تنها شش دانشگاه چند بخشی است که دوره های آموزش حرفه ای و عالی را ارائه می دهد.

طبق رتبه بندی دانشگاههای جهانی Times Higher Education (THE) 2021 ، VU در میان 2٪ (350) دانشگاه برتر جهان و یکی از 200 دانشگاه برتر زیر 50 سال جهان قرار دارد.

دانشگاه ویکتوریا (VU) مدارک معتبر بین المللی و کلاس جهانی را در ملبورن و سیدنی ، دو شهر قابل زندگی در جهان ارائه می دهد. VU در 8 پردیس دانشگاه ملبورن گسترش می یابد ، 3 مورد از آنها در منطقه تجاری مرکزی واقع شده اند ، در حالی که 5 مورد دیگر در غرب ملبورن هستند که همه با قطار قابل دسترسی هستند.

دانشگاه ویکتوریا به چه معروف است؟

دوره های متمرکز بر صنعت دانشگاه طیف متنوعی از موضوعات را پوشش می دهد و بسیاری از برنامه های زیر به عنوان مسیرهای مختلفی از سطح تحصیلات ، از گواهینامه ها و دیپلم های حرفه ای گرفته تا مدارک تحصیلی و مدارک عالی ، و همچنین تحصیلات و تحقیقات پس از تحصیلات تکمیلی ارائه می شود:

هنرها.

مدیریت کسب و کار.

محاسبات و فناوری اطلاعات.

تحصیلات.

مهندسی.

علوم پایه.

سلامتی.

پرستاری.

علوم پوستی.

پزشکی پزشکی.

مهمان نوازی و جهانگردی.

قانون و جرم شناسی.

علم ورزش و ورزش.

مطالعات بنیادی و دوره های زبان انگلیسی نیز از طریق مرکز زبان انگلیسی ، VU انگلیسی ، با رتبه بالا ارائه می شود. دوره های دانشگاه توسط ارگان های برجسته صنعت طراحی و اعتبار پذیرفته شده است تا اطمینان حاصل شود که فارغ التحصیلان VU در نیروی کار جهانی آماده و مورد جستجو هستند.

با تحصیل در VU ، دانشجویان از روش انقلابی یادگیری و آموزش دانشگاه ، مدل VU Block بهره مند می شوند. دانشجویان همچنین از مشارکت های صنعت قدرتمند ، امکانات عالی و خدمات و پشتیبانی آن بهره مند می شوند. آنها همچنین بخشی از جامعه دانشجویان و دانش آموختگان فراگیر خواهند بود که شامل هزاران دانشجوی بین المللی گذشته و حال در سراسر جهان است.

علوم پوستی در VU:

VU به دلیل لیسانس رقابتی خود در علوم پوستی شناخته شده است که به دانش آموزان کمک می کند دانش بنیادی جامعی را در تمام زمینه های علوم پوستی و مهارت های انجام درمان های پوستی ایمن و موثر را ایجاد کنند.

روش های پوستی در VU شامل موارد زیر است:

درمان های لیزری و مبتنی بر نور.

رویه های سطحی و لنفاوی.

اقدامات پلاستیکی ، ترمیمی و آرایشی.

در واقع ، بسیاری از کارفرمایان فقط پزشکان آموزش دیده لیسانس را می پذیرند. به همین دلیل است که فارغ التحصیلان VU پس از گذراندن دوره آموزش بالینی در محیط های مختلف در کلینیک پوستی VU برای تمرین موارد زیر عضویت کامل خود را در انجمن پزشکان پوست استرالیا کسب می کنند.

بهبود زخم و ایجاد زخم.

مراقبت از پوست قبل و بعد از عمل.

احتباس مایعات و التهابات.

بیماری های پوستی مانند آکنه ، پسوریازیس و روزاسه و همچنین رنگ و رنگدانه نامناسب پوست.

استئوپاتی در VU:

استئوپاتی نوعی مراقبت بهداشتی دستی است که ارتباط مهم بین ساختار بدن و نحوه عملکرد آن را تشخیص می دهد. استئوپات ها بر نحوه عملکرد اسکلت ، مفاصل ، عضلات ، اعصاب ، گردش خون ، بافت همبند و اندام های داخلی به عنوان یک واحد جامع تمرکز می کنند.

به عنوان یک استئوپات فارغ التحصیل شده از دانشگاه آزاد ، شما از یک مدل درمانی استفاده می کنید که اهمیت زیادی در درک جنبه های روانی-اجتماعی یک آسیب مداوم - و همچنین جنبه های بیولوژیکی دارد. این مسیری است که با تحقیق در مورد مسائل اسکلتی عضلانی مانند آرتروز ، درد مداوم ، آسیب های بیش از حد و سردرد ، به طور فزاینده ای تأیید می شود.

برای ثبت نام در هیئت ثبت نام Osteopaths استرالیا (OBA) به عنوان یک متخصص بهداشت متحد ، شما باید هم لیسانس و هم استاد را در پوکی استخوان تکمیل کنید. VU یک صلاحیت دوگانه (لیسانس + استاد) را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد تجربه کار ارزشمندی را در معالجه بیماران واقعی در کلینیک های استئوپاتی دانشگاه در دانشگاه های فلیندرز و Werribee و همچنین مشارکت های بالینی جامعه خارجی کسب کنید.

مهندسی معماری در VU:

دانشجویان VU مهندسی معماری ساختمان سازه و محیط را با خلاقیت معماری ترکیب می کنند. کارشناسی مهندسی VU با افتخارات مهندسی معماری ، فرایندهای ساخت ساختمان های ایمن را با تأکید بر طراحی پایدار تحت پوشش قرار می دهد.

این مدرک لیسانس عناصر سایر رشته های مهندسی را شامل می شود ، از جمله مکانیکی ، برق و حفاظت از آتش. مهندسی معماری به دلیل رویکرد چند رشته ای که شامل طراحی سیستم های ساختمانی است با معماری متفاوت است:

گرمایش.

تهویه.

تهویه مطبوع.

لوله کشی.

بهبود زخم و ایجاد زخم.

مراقبت از پوست قبل و بعد از عمل.

احتباس مایعات و التهابات.

بیماری های پوستی مانند آکنه ، پسوریازیس و روزاسه و همچنین رنگ و رنگدانه نامناسب پوست.

مهندسی برق و ورزش در VU:

VU یک لیسانس مهندسی بی نظیر با درجه ممتاز در مهندسی برق و ورزش ارائه می دهد که به آخرین تقاضای صنعت برای مهندسان برق پاسخ می دهد که:

نیازهای کاربر انسان را درک کنید.

فناوری های پوشیدنی نسل بعدی را طراحی کنید.

تجزیه و تحلیل داده ها برای ارائه لبه برنده.

فارغ التحصیلان مهندسی برق VU مهارت ها و مهارت های حرفه ای مهندسی را کسب می کنند تا:

ابزار دقیق و تجهیزات الکترونیکی را برای ورزش طراحی کنید.

راه حل ها را برای افزایش عملکرد ورزش كنترل كنید.

خطر آسیب دیدگی ورزشی را به حداقل برسانید و توان بخشی را بهبود ببخشید.

ارتباط با شبکه صنعت موسسات دانشگاهی استرالیا و بین المللی و مشاغل ورزشی.

شرکت در پروژه های واقعی جاسازی شده در طول دوره ، پروژه های سنگفرشی سال آخر و تجربه کاری / کارآموزی.

مالی کاربردی در VU:

علوم فقهی بر تجزیه و تحلیل داده ها و حل مشکلات مالی متمرکز هستند. از طریق تحصیل در رشته کارشناسی بازرگانی در رشته های مالی کاربردی در VU ، می توانید به عنوان یک تحلیلگر امور مالی کار کنید.

اکچوئرها بیشتر در موارد زیر کار می کنند:

برنامه ریزی بیمه مالی.

تعیین خطرات بیمه نامه ها.

ساختاردهی استراتژی های سرمایه گذاری.

بررسی برنامه ها و اهداف مالی.

سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی در VU:

Enterprise Resource Planning System (ERP) یک نرم افزار مدیریت فرآیند کسب و کار است که به سازمان اجازه می دهد تا از یک سیستم برنامه های یکپارچه برای مدیریت تجارت و خودکار کردن بسیاری از عملکردهای مربوط به دفتر مربوط به فناوری استفاده کند ،

حفاظت در مقابل آتش.

سیستم های الکتریکی ، روشنایی ، آکوستیک معماری و ساختاری.

خدمات و منابع انسانی نرم افزار ERP به طور معمول تمام جنبه های یک عملیات - از جمله برنامه ریزی محصول ، توسعه ، تولید ، فروش و بازاریابی - را در یک پایگاه داده ، برنامه و رابط کاربری واحد ادغام می کند.

VU یک دوره ERP رقابتی بین المللی را در سطح کارشناسی ارشد ارائه می دهد ، همچنین دارای یک همکاری منحصر به فرد با شرکت معروف نرم افزار SAP در جهان است که به دانشجویان اجازه می دهد شرکت های نوپا را با شرکت هایی که به دنبال ایجاد نوآوری مخرب هستند به نمایش بگذارند و به شرکای صنعت با مهارت های دیجیتال آموزش دهند. آینده علاوه بر این ، دانشجویان VU ERP پروژه صنعت را از خدمات AusNet ، بزرگترین تجارت خدمات تحویل انرژی ویکتوریا می گیرند.

امروز با مشاور IDP خود تماس بگیرید تا بفهمید چگونه می توانیم رویای شما را به واقعیت تبدیل کنیم. خدمات ما کاملا رایگان است!

مقالات پیشنهادی

میزان پذیرش آتی استرالیا

 دانشگاه های استرالیا 2 ورودی عمده برای دانشجویان در نظر گرفته اند - فوریه و جولای. همه چیز را در مورد آنها بدانید!

دو مدرک در استرالیا

چقدر دو درجه می تواند یک مزیت بی نظیر برای CV شما باشد!

 

چرا در استرالیا تحصیل می کنید؟

اگر به دنبال ادامه تحصیل هستید ، مدرک کلاس جهانی را بگیرید یا سریع شغلی را دنبال کنید ، استرالیا طیف وسیعی از فرصت ها را ارائه می دهد. بیایید نگاهی به مزایا بیاندازیم.

بورس تحصیلی در استرالیا

 به دنبال بورسیه تحصیلی در استرالیا هستید؟ لیست ما را بررسی کنید!

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.