با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

اطلاعات COVID-19 برای دانشجویان بین المللی

ما می فهمیم که این زمان چالش برانگیزی است ، به خصوص با بسیاری از ناشناخته ها.

لطفاً بدانید که جامعه جهانی IDP #InThisToTgether است زیرا ما در محدودیت ها و تغییرات مکرر موجود به دلیل COVID-19 حرکت می کنیم.

آموزش و پرورش جهان را تغییر می دهد. تصمیم شما برای تحصیل در سطح بین المللی کمک می کند تا جهان به مکانی بهتر و مرتبط تر تبدیل شود. این چیزی است که می توان به آن افتخار کرد.

ما اطلاعات کلیدی را جمع آوری کرده ایم که امیدواریم بتواند به شما در پیشرفت اهداف مطالعه کمک کند.

اوضاع به سرعت در حال تغییر است و در حالی که ما تمام تلاش خود را برای ادامه کار انجام می دهیم ، هر کشور توصیه های متفاوتی دارد ، بنابراین لطفاً اطمینان حاصل کنید که منابع رسمی دولت را برای آخرین اطلاعات COVID-19 دنبال می کنید.

مشاوران آوارگان برای حمایت از شما اینجا هستند

مشاوران آموزش ما با دانشگاه ها و موسسات استرالیا ، کانادا ، انگلستان ، ایالات متحده ، ایرلند و نیوزیلند و همچنین ادارات دولتی همکاری نزدیک داشته اند.

ما اینجا هستیم تا درباره ترتیباتی که می توانند برای شروع یا ادامه تحصیل به شما کمک کنند ، بحث کنیم.

تغییرات در رویدادهای IDP

بسیاری از رویدادهای ما اکنون بصورت آنلاین در حال انجام است. در این رویدادها ، نمایندگان دانشگاه ها با دانشجویان آینده با استفاده از کنفرانس ویدئویی ارتباط برقرار می کنند.

برای رویدادهای آنلاین موجود ، به صفحه رویدادهای ما مراجعه کنید.

تغییرات در آزمون آیلتس

در حال حاضر تغییراتی در آزمون آیلتس ایجاد شده است. درباره تغییرات رویه مرکز آزمون در کشور خود بیشتر بیاموزید ، لطفاً به ielts.org مراجعه کنید.

ما همچنین طیف گسترده ای از کارگاه های آماده سازی آنلاین رایگان را که توسط کارشناسان رسمی آیلتس ارائه می شود ، علاوه بر آزمون های آزمایشی رایگان و مواد آماده سازی ، برای کمک به شما در استفاده از این زمان برای آمادگی در آزمون ارائه می دهیم.

مشاوره عمومی درباره COVID-19

آخرین اطلاعات مربوط به ویروس کرونا و پیشنهادات مربوط به مسافران بین المللی را در وب سایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) بیابید ، از جمله نیاز مسافران برای بازگشت از کشورهای آسیب دیده.

وب سایت های دولتی بهترین منبع شما برای آخرین اطلاعات هستند.

استرالیا: health.gov.au/novel-coronavirus

کانادا: canada.ca/novl-coronavirus-infection

ایرلند: hse.ie/coronavirus

نیوزیلند: covid19.govt.nz

انگلستان: gov.uk/coronaviryus-covid-19

ایالات متحده: cdc.gov/coronavirus

سوالات متداول دانشجویان بین المللی در مورد COVID-19 

هر کشوری اقدامات حفاظت از مرز خود را برای COVID-19 خواهد داشت. قبل از برنامه ریزی برای سفر ، توصیه می شود از محدودیت های سفر در کشورهای مربوطه دیدن کنید.

این به کشور محل تحصیل شما بستگی دارد. قبل از برنامه ریزی برای سفر می توانید از ویزای کشور مربوطه و به روزرسانی های سفر بازدید کنید.

برای سوالات در مورد محل اقامت خود ، ابتدا باید با ارائه دهنده محل اقامت خود صحبت کنید. همچنین می توانید با یک مسئول ارتباط با خدمات دانشجویی در ارائه دهنده آموزش خود صحبت کنید.

اگر شغل نیمه وقت دارید که به دلیل انزوای شخصی یا محدودیت در سفر نمی توانید در آن شرکت کنید ، باید با کارفرمای خود تماس بگیرید. از شرایط و رعایت توصیه های وزارت بهداشت کشور مربوطه مطلع شوید.

این بدان معناست که شما نباید در رویدادهای عمومی ، محل کار ، مدرسه و یا بازدید از مکانهای عمومی دانشگاه و پردیس های آموزش عالی شرکت کنید. شما نباید شخصاً در کلاس شرکت کنید.

فقط افرادی که با آنها زندگی می کنید باید اجازه ورود به داخل را داشته باشند. در خانه نیازی به ماسک زدن نیست. برای دیگران (مانند دوستان یا خانواده ای که نیازی به جدا شدن ندارند) ترتیب تهیه غذا یا سایر مایحتاج خود را بدهید.

اگر برای مثال باید از خانه یا محل زندگی خود خارج شوید و به دنبال مراقبت های پزشکی باشید ، ماسک جراحی بزنید.

اطلاعات بیشتر در مورد خود انزوا را می توان در وب سایت وزارت بهداشت کشور مربوطه یافت.

برای سوالات در مورد تاریخ شروع ، شرایط حضور ، هزینه ها و هر موضوع مربوط به تحصیل ، با دانشگاه یا موسسه خود تماس بگیرید. آنها شما را در مورد هرگونه تغییر راهنمایی می کنند.

اگر کلاسها شروع شده است و شما در حال منزوی کردن خود هستید ، باید شرایط خود را به مدرس یا مسئول خدمات دانشجویی خود اطلاع دهید تا تعیین کند که آیا می توان ترتیبات دیگری از جمله فرصتهای یادگیری از راه دور انجام داد.

درصورتی که ارائه دهنده آموزش شما قادر به کمک یا پشتیبانی نباشد ، می توانید با "خدمات پشتیبانی دانشجویی" کشور مربوطه تماس بگیرید.

من طی 14 روز گذشته در کشوری مبتلا بوده ام و حالم بد شده یا با شخصی که ویروس دارد تماس گرفته ام ، چه کاری باید انجام دهم؟

برای آخرین مشاوره و نیاز به وب سایت سازمان بهداشت جهانی (WHO) مراجعه کنید.

 Recommended Articles

نحوه انتخاب دوره

 در حالی که بسیاری از افراد در حال حاضر تصوری کلی از رشته مورد نظر خود برای ورود دارند ، انتخاب دوره مناسب از بین گزینه های موجود همچنان می تواند یک تصمیم سخت باشد.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.