با ما صحبت کن arrow

hipchat تماس بگیرید
text.skipToContent text.skipToNavigation

سیاست حفظ حریم خصوصی گروه IDP

ما در IDP درک می‌کنیم که حریم خصوصی برای شما مهم است. ما متعهدیم که انتظارات شما را برآورده کنیم و از همه‌ی قوانین حفاظت از حریم خصوصی واطلاعات مربوط به اطلاعات شخصی شما و اطلاعات حساس پیروی کنیم.

در این بخش بصورت خلاصه خواهیم گفت که چگونه از حریم خصوصی شما دفاع خواهیم کرد:

1. ما فقط اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم که شما نیازمند کمک در مورد آن‌ها باشید یا اطلاعاتی را به شما ارائه می‌دهیم که مورد نیازتان باشد، و این اطلاعات را برای شما شخصی‌سازی خواهیم کرد.

2. ما اطلاعات شما را به مدت طولانی نگه نمی‌داریم. اگر به آن‌ها نیازی نداشته باشیم، و شما از ما نخواهید این اطلاعات را نگاه داریم، ما آن‌ها را پاک می‌کنیم.

3. ما می‌خواهیم شما بدانید با اطلاعاتتان چکار می‌کنیم، بنابراین تلاش می‌کنیم بدون هیچ کم و کاستی برایتان توضیح دهیم.

4. جای تعجب نیست که شما تصمیم می‌گیرید چه چیزی را در چه زمانی از ما بشنوید.

5. این قوانین برای همه یکسان است. ما اطلاعات شما را برای اهداف بازاریابی و بدون اجازه‌ی شما به شخص ثالث نمی‌دهیم.

بقیه‌ی بخش‌های این خط مشی جزئیات بیشتری از حفظ حریم خصوصی و اطلاعات شخصی ارائه خواهند داد.

 

اطلاعات، مشاوره و کمک در مورد آموزش بین‌المللی خدماتی که ما برای کمک به شما در تحصیل خارج از کشور ارائه می‌دهیم عبارتند از: کمک در ارائه‌ی درخواست، مشاوره‌ی ویزا، برگزاری آزمون و آموزش زبان انگلیسی، نمایشگاه‌ها و سمینارهای دانشجویی . اگر در وبسایت ما (به نشانی www.idp.com یا www.ieltsessentials.com) یا در رویدادی ثبت نام کرده باشید، ما در آن به جمع‌آوری اطلاعات فردی مانند نام، آدرس ایمیل، جزئیات تماس، کشور محل اقامت، ملیت، مقصد تحصیلی مورد نظر و زمانی مد نظر برای تحصیل خواهیم پرداخت. اگر مستقیما با یک مشاور IDP در مورد فرصت‌های تحصیلی مشورت کرده باشید یا ما با شما در مورد ادامه تحصیل صحبت کرده باشیم، می‌توانیم اطلاعات بیشتری همچون مدارک تحصیلی، سابقه‌ی کاری، شغل، حوزه‌های مورد علاقه و عضویت‌های حرفه‌ای، نسخه‌هایی از اسناد بعنوان اثبات هویت مانند نسخه‌هایی از گذرنامه، اثبات شهروندی یا عکس، وضعیت تاهل و نحوه‌ی آشنایی با ما را نیز کسب کنیم. همچنین می‌توانیم اطلاعات حساسی در مورد منشاء نژادی یا قومیتی (از اطلاعات مربوط به کشور محل تولدتان)، و/یا اطلاعات سلامت شما (مثلا از آزمایشات پزشکی مورد نیاز برای درخواست ویزایی برای کشور استرالیا) را نیز بدست بیاوریم. جمع‌آوری اطلاعات شخصی شما به ما اجازه می‌دهد:

• همراه با شما بدنبال فرصت‌هایی برای تحصیل در یک موسسه‌ی آموزشی خارج از وطنتان بگردیم؛

• اطلاعات مربوط به گزینه‌های تحصیلیتان را به شما ارائه دهیم؛

• شما را بعنوان داوطلبی به موسسه‌ی آموزشی مورد علاقه¬تان در بخش‌های آموزشی مختلف معرفی کنیم که بدنبال جذب دانشجویان بین‌المللی خواهان تحصیل در استرالیا، ایالات متحده، بریتانیا، جمهوری ایرلند، کانادا یا نیوزلند هستند؛

• به شما کمک کنیم پس از تکمیل تحصیل در یک موسسه‌ی آموزشی استخدام شوید؛

• فرصت‌هایی برای مشارکت در پروژه‌ها/ برنامه‌ها بعنوان مشاور ارائه دهیم؛

• فرصت‌هایی برای ارائه‌ی بازخورد و توصیفاتی در مورد تجربیاتتان ارائه دهیم؛

• دانشجویان، موسسات و مشتریان دیگر را به شما معرفی کنیم (مثلا در رویدادها و فرصت‌هایی برای مشارکت در پروژه‌ها/برنامه‌ها)؛ •

تحقیقاتی برای آنالیزهای آماری و اهداف آموزشی انجام دهیم؛ •

عملیات و رویدادهای کسب و کار داخلی خود را مدیریت کنیم؛ و

• به پرسش‌های شما پاسخ دهیم. خدمات ضروری دانشجویان IDP خدماتی را از جانب سایر شرکت¬ها برای پشتیبانی از شما در دوره‌های تحصیلی خارج از کشور ارائه می‌دهد و ما به این خدمات ملزومات دانشجویی می‌گوییم. این خدمات شامل پوشش سلامت دانشجویان خارجی (OHSC)، تسهیلات اقامتی، خط تلفنی اورژانسی 7/24، مراجعه به خدمات مراقبتی، خدمات درخواست ویزا و آموزش مهارت‌های شغلی هستند. اگر شما خدمات ملزومات دانشجویی را خریداری کنید، ما می‌توانیم اطلاعات فردی شما مانند نام، تاریخ تولد، اطلاعات مالی و اطلاعات حساسی مانند اطلاعات پزشکی شما را جمع‌آوری کنیم. ما می‌توانیم اطلاعات پرداختی شما را نیز بدست آوریم، هرچند IDP اطلاعاتی همچون جزئیات کارت اعتباری را ذخیره نمی‌کند. جمع‌آوری اطلاعات فردی و حساس (مانند اطلاعات پزشکی) به ما این امکان را می‌دهد که:

• یک شرکت ارائه‌ دهنده‌ی بیمه سلامت مطابق اطلاعات شما برای OHSC فراهم کنیم؛

• یافتن خوابگاه یا محل اقامت را برای شما تسهیل کنیم؛

• با سازمان‌های مرتبط، مقامات یا اشخاص دیگر مرتبط با خدمات سرپرستی و حمایتی شما تماس بگیریم؛

• زمانی که با خط 7/24 IDP تماس می‌گیرید به پرسش‌هایتان پاسخ داده و/یا شما را راهنمایی کنیم؛

• با سفارت (DHA) برای موضوعاتی همچون نیاز برای تجدید ویزا یا درخواست ویزای والدین تماس بگیریم؛

• از طرف شما با موسسات استرالیایی یا سازمان‌های دیگر تماس گرفته و بازدیدها، آموزش مهارت‌های شغلی یا جایابی کارآموزی را تسهیل نماییم؛ • محصولات یا خدمات دیگری را برای شما فراهم کنیم. خدمات درخواست ویزا برای ویزاهای استرالیا ما برای ویزاهای استرالیا خدماتی همچون راهنمایی شما در فرایند درخواست و کمک به شما در آماده‌سازی اسناد لازم برای درخواست ویزا را ارائه خواهیم داد. این خدمات درخواست ویزای مورد نیاز برای تحصیل، کار پس از تحصیل و همچنین مهاجرت از طریق مهارت را پوشش می‌دهند. جمع‌آوری اطلاعات فردی و حساس شما (مانند اطلاعات حاصل از آزمایشات پزشکی) به ما اجازه می‌دهد:

• به شما در درخواست برای ویزای دانشجویی در استرالیا کمک‌هایی مانند تماس گرفتن از طرف شما با سفارت (DHA) و سازمان‌های دیگر برای پیگیری درخواستتان کنیم؛ • به سفارت (DHA) تمام اطلاعات مورد نیاز برای درخواست ویزایتان را ارائه دهیم؛

• از طریف شما با DHA یا سازمان‌های دیگر تماس گرفته و سوالاتی در مورد درخواستتان بپرسیم؛ و

• به شما در مورد پیشرفت روند درخواست ویزا اطلاعات بدهیم و شما را در مورد نتایج درخواستتان مشاوره کنیم. حفظ رابطه دیدگاه IDP ایجاد جامعه‌ای جهانی از دانشجویان مرتبط از زمان کلاس درس تا حرفه است. این گفته بدان معنی است که می‌خواهیم تا زمانی که مایل باشید با شما در تماس باشیم، اما ما فقط اطلاعاتی را در مورد شما حفظ می‌کنیم که برای این هدف ضروری هستند. ما بعنوان یک راهنما اطلاعات فردی شما را تا 7 سال پس از اتمام تحصیلات یا آخرین فعالیتتان با ما حفظ می‌کنیم و در نتیجه می‌توانیم در طول سفر شما را پشتیبانی کنیم، مگر اینکه بخواهیم آن‌ها را برای اهداف قانونی حفظ کنیم. ارتباط با Hotcourses برای تحصیل در خارج از کشور شرکت Hotcourses Limited یکی از شرکت‌های آموزشی IDP است و شرکت اصلی و کنترل کننده‌ی داده در گروه شرکت‌های Hotcourses (Hotcourses India PVT، HotCourses Pty Ltd در استرالیا، Hotcourses Inc در امریکای شمالی و راهنمای کامل دانشگاهی) است. شرکت Hotcourses به دانشجویان کمک می‌کند دوره‌ها و ارائه‌دهندگان آموزشی مناسبی را در خانه و خارج از کشور بیابند و داده‌های شخصی آن‌ها را برای کمک در تصمیم‌گیری آگاهانه در زمان انتخاب دوره‌ها و ارائه دهندگان یادگیری پردازش می‌کند. اگر شما در خدمات مشاوره‌ی موجود بر روی وبسایت دوره‌های پرطرفدار خارج از کشور (www.hotcoursesabroad.com) شرکت کرده باشید، داده‌هایتان با IDP به اشتراک گذاشته خواهد شد و خدمات مشاوره‌ی شخصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سیاست حفظ حریم خصوصی گروه Hotcourses و جزئیات بیشتری در مورد هرنوع ارتباط با گروه Hotcourses را در سایت: www.hotcoursesgroup.com/privacy_notice/ بیابید.

 

 

IDP یکی ارائه‌‌دهندگان پیشرو تدریس زبان انگلیسی (ELT) در جنوب شرقی آسیا با 11 دانشگاه در سراسر کامبوج، تایلند و ویتنام است که برنامه‌های یادگیری زبان انگلیسی را از دوره‌های آماده‌سازی کوتاه مدت IELTS تا برنامه‌های گسترده‌تر یادگیری زبان انگلیسی ارائه می‌دهد. نام مدارس زبان انگلیسی موسسه‌ی آموزشی IDP به شرح زیر است:

 IDP انگلیسی در تایلند؛ •

ACET در ویتنام؛ و •

ACE در کامبوج. شما می‌توانید برای دسترسی به سیاست‌های حفظ حریم خصوصی برای مدارس به این بخش سر بزنید

: http://www.acet.edu.au/wp-content/uploads/2016/05/privacy-policy.pdf http://acecambodia.org/

تحقیقات و دیدگاه‌های بازار آموزش بین‌المللی بعنوان بخشی از تعهد ما به آموزش بین‌المللی و بخش‌های برگزاری آزمون زبان انگلیسی، موسسه‌ی آموزشی IDP تحقیقاتی در سطح بازار انجام می‌دهد تا بازخوردهایی از مشتریان، مشتریان احتمالی و ذینفعان دیگر دریافت کند. اطلاعات جمع‌آوری شده در یک تحقیق را می‌توان برای بهبود خدمات، توسعه‌ی محصولات یا خدمات جدید، سنجش رضایت مشتریان، درک رفتارهای تصمیم‌گیری، یا بررسی واکنش به محصولات، خدمات یا ارتباطات بکار برد. اگر شما ارتباطی با IDP دارید ما می‌توانیم از طریق ایمیل با شما تماس گرفته و شما را به شرکت در تحقیقاتمان دعوت کنیم. اگر شما مشتری ما نیستید نیز می‌توانید برای شرکت در تحقیقات از طریق رسانه‌های اجتماعی یا کانال‌های مشابه دعوت شوید. ما داده‌های شخصی را از شرکت کنندگان تحقیق جمع‌آوری می‌کنیم تا بتوانیم به آن‌ها انگیزه بدهیم یا اگر موفق بودند به آن‌ها جوایزی بدهیم (بر اساس شرایط و ضوابط جوایز).

حفظ اطلاعات

ما اطلاعات شناسایی شخصی را برای اهداف تحقیقات بازار نگهداری نمی‌کنیم. ممکن است اطلاعات تماس شما را برای ارائه‌ی جوایز تا 6 ماه نگاه داریم (براساس قوانی و شرایط جوایز) تا در صورت نیاز قرعه‌کشی مجدد بنماییم.

ممکن است از طرق مختلفی با IDP در ارتباط باشید، که عبارتند از:

• اعلام علاقه به همکاری با مشاوران یا کارمندان

• ثبت نام در خدمات ارائه شده توسط IDP (مثلا خدمات استخدام فارغ‌التحصیلان)؛ یا

• بعنوان نماینده‌ی یک موسسه‌ی آموزشی. ما توجه خاصی به حفظ اطلاعات شما می‌کنیم. هر گونه اطلاعات شخصی ناخواسته از طرف ما بصورت ایمن نابود خواهد شد.

ما فقط اطلاعات شخصی را با روش‌های قانونی و عادلانه جمع‌آوری می‌کنیم. اطلاعات شخصی ممکن است مستقیما از شما یا نماینده‌ی قانونی شما گرفته شده باشد، یا از شخص ثالثی مثل نمایندگان مجاز ما برای ارائه‌ی خدمات به شما جمع‌آوری شده باشند. ممکن است اطلاعات شخصیتان در زمان برقراری ارتباط با ما از طریق شبکه‌های اجتماعی و کانال‌های آنلاین دیگر مثل فیسبوک یا توئیتر ارائه شده باشد. ما اطلاعات شخصی و حساس را جمع‌آوری نمی‌کنیم، مگر اینکه اطلاعات از نظر منطقی برای فعالیت‌های تجاری ما لازم باشند. ما پیش از جمع‌آوری اطلاعات حساس، از شما رضایت خواهیم گرفت. زمانی که با ما کار می‌کنید، باید خود را به ما معرفی کنید تا بتوانیم به شما خدمت‌رسانی کنیم، به همین دلیل از پذیرش نام مستعار معذوریم.

اگر به وبسایت ما بیایید، ممکن است اطلاعات شخصی دیگری در مورد شما به شکل آدرس IP و/یا نام domain جمع‌آوری ‌شود. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به کوکی وبسایتمان مراجعه فرمایید.

ما از اطلاعات شخصی شما فقط در همان جهتی که بخودتان اعلام شده استفاده می‌کنیم. ما تنها در صورتی از اطلاعاتتان استفاده خواهیم کرد که رضایت شما را داشته باشیم، شما از ما انتظار منطقی داشته و یا اطلاعاتتان مورد نیاز قانون باشد. ممکن است از اطلاعات شخصیتان برای اهداف بازاریابی مخصوص خودمان استفاده کنیم، البته در این صورت مطمئن خواهیم شد که قصد قطع رابطه با ما را در اینده ندارید. افشای اطلاعات برای دیگران ممکن است زمانی که با ما در مورد ارسال درخواست تحصیل در کشورهای خارجی مشاوره می‌کنید، اطلاعات شخصی شما را به شرکت‌های خارجی مانند موسسات آموزشی، آژانس‌های ویزا، مراکز آزمون IELTS، سازمان‌های حرفه‌ای و تجاری، یا مقامات نظارتی ارسال کنیم یا زمانی که افشای اطلاعات شما برای تایید درخواست‌ها ضروری باشد. به این ترتیب، موقعیت این دریافت‌کنندگان خارجی به موسسات خاصی که برای آن‌ها درخواست فرستاده‌ایم ارسال خواهد شد. افشای اطلاعات برای دریافت کنندگان خارجی برای اهداف ارائه‌ی خدمات IELTS زمانی صورت می‌گیرد که بخواهید در کشورهای خارجی و دیگر مالکان IELTS (شورای بریتانیایی و کمبریج) آزمون بدهید. این دریافت کنندگان دارای هویت‌های بریتانیایی هستند و از قانون حفاظت از اطلاعات (UK) پیروی می‌کنند. در صورت انتقال اطلاعات به کشورهای خارجی، اطلاعات تحت محدودیت‌هایی قرار گرفته و در برابر دسترسی‌های غیرمجاز محافظت خواهد شد. برای رویدادها یا کنفرانس‌ها نیز ممکن است اطلاعات جمع‌آوری شده از طریق ثبت‌نام آنلاین مانند نام یا آدرس ایمیل شما، با رضایت خودتان، به اسپانسرهای کنفرانس برای اهداف بازاریابی داده شود. برخی از سیستم‌های IDP IT و داده‌ها بر روی سرورهای کشورهای خارج از استرالیا یا بریتانیا میزبانی می‌شوند و ممکن است اطلاعاتتان را بعنوان بخشی از تجارتمان به آن سرورها ارسال کند. ممکن است IDP اطلاعات جمع‌آوری شده را نگه دارد یا به کشورهای زیر منتقل نماید (علاوه بر کشور محل جمع‌آوری):

• استرالیا

• بریتانیا

• آلمان

• هندوستان

• ایرلند

• سنگاپور

• هنگ کنگ

• ایالات متحده امریکا این اطلاعات ذخیره شده و فقط در زمان نیاز برای ارائه‌ی خدمات به شما مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

در صورتی که اطلاعات به سرورهای خارجی ارسال شوند، اطلاعات تحت محدودیت‌های استفاده و محافظت در برابر دسترسی غیرمجاز قرار خواهند گرفت. اطلاعات افشا شده برای گیرنده‌های خارجی شامل هرگونه اطلاعاتی است که شما برای ارائه‌ی خدمات مربوطه به ما داده‌اید. با قبول خدمات از ما، شما موافقت می‌کنید که بتوانیم اطلاعات شخصیتان را به گیرنده‌های خارجی مرتبط ارسال کنیم. IDP اقدامات لازم برای حصول اطمینان از اقدامات محافظتی کافی در زمان جابجایی اطلاعات از جمله مقررات حفاظت از استانداردهای موجود در قراردادها و توافق انتقال داده‌ی گروه IDP را انجام می‌دهد.

ما اقدامات فنی و سازمانی مطمئن برای حفاظت از اطلاعات شخصی در برابر تداخل، از بین رفتن، دسترسی غیرمجاز، استفاده، تغییر یا افشا و سوءاستفاده‌های دیگر را انجام می‌دهیم. این اقدامات عبارتند از:

• حفظ فن‌آوری کامپیوتری، اقدامات امنیتی مبتنی بر افراد و اقدامات مانند فایروال‌ها، پیکربندی‌های امنیتی شبکه، رمزنگاری، استفاده از رمز عبور و اقدامات مناسب دیگری که مربوط به دیجیتالی کردن اطلاعات هستند؛

• بروزرسانی‌های منظم برای حفاظت از سیستم‌ها و پیکربندی‌های امنیتی از فعالیت‌های مخرب؛

• محدودیت دسترسی به داده‌ها فقط برای کارکنانی که باید برای انجام فعالیت‌های تجاری به اطلاعات دسترسی داشته باشند؛

• آموزش و حصول اطمینان از اینکه تمام کارمندان بعنوان یکی از شرایط اشتغال باید اطلاعات شخصی ما را محرمانه نگاه دارند. با اینحال اگر اطلاعاتی را بصورت الکترونیک ارسال می‌کنید، باید بدانید که اینترنت محل امنی نیست.

ما اقدامات منطقی برای ارائه‌ی یک کانال امن برای دریافت اطلاعات را انجام می‌دهیم، اما قبل از رسیدن اطلاعاتتان به ما نمی‌توانیم بطور کامل از آن‌ها محافظت کنیم.

حفظ اطلاعات

زمانی که دیگر نیازی به اطلاعات شخصی شما نیست، این اطلاعات را به شیوه‌ای ایمن پاک می‌کنیم و مطمئن باشید که بر اساس سیاست تخریب و ناشناس کردن اطلاعات، پاک خواهند شد، مگر اینکه از طریق قانون ملزم شویم که نسخه‌ای از اطلاعات شخصی را حفظ کنیم یا اطلاعاتتان در یک سند مشترک المنافع ثبت شده باشد.

حقوق شما

شما حق دارید به هریک از اطلاعات شخصیتان که توسط ما ثبت شده دسترسی داشته باشید، مگر اینکه مطابق قانون حفظ حریم خصوصی یا قانون حفاظت از اطلاعات، دلیل قانونی برای عدم نمایش اطلاعاتتان داشته باشیم. دلایل قانونی عبارتند از: ما بنا بر دلایلی مشکوک هستیم که در فعالیت غیرقانونی یا سوء رفتارهایی با ماهیت جدی نقش داشته‌اید و دسترسی کامل به اطلاعاتتان منجر به اقدامات مناسب در رابطه با موضوع خطم شود؛ یا دسترسی کامل به اطلاعات ارزشمند ایجاد شده توسط ما به یک فرایند حساس تجاری مرتبط باشد.

اگر اطلاعات فردیتان تغییر کرده، یا فکر می‌کنید که اطلاعات ثبت شده در مورد شما نادرست، ناقص یا قدیمی هستند، لطفا با ما تماس بگیرید تا بتوانیم این اطلاعات را تصحیح کنیم.

حق پاک کردن داده‌ها

بر اساس درخواست شما، تمام اطلاعاتی را که از شما داریم و حفظ آن‌ها لزوم قانونی ندارند را پاک خواهیم کرد.

حق دسترسی محدود

شما حق دسترسی محدود اطلاعات را پس از درخواست کردن یکی از قوانین بالا دارید و ممکن است پردازش درخواست شما کمی طول بکشد. بعنوان مثال: زمانی که با ما تماس می‌گیرید و اطلاعاتتان را بروزرسانی می‌کنید، حق دارید تا زمان بروز رسانی شدن اطلاعاتتان دسترسی به آن‌ها را محدود کنید.

حق سلب رضایت

اگر برای انجام هر فعالیتی بر روی اطلاعات شما، در مورد رضایت از شما سوال شد، این حق را دارید که در هر زمان از طریق لغو اشتراک از طریق یک پیام یا ارسال ایمیل به آدرس privacyofficer@idp.com عدم رضایت خود را نشان دهید.

حق اعتراض

شما می‌توانید به پردازش داده‌های شخصیتان اعتراض کنید.

حق عدم مشارکت در تصمیمات خودکار و مشخصات‌گیری

هیچ یک از فعالیت‌های پردازشی ما کاملا خودکار نیستند و هیچ تصمیم‌گیری بدون دخالت انسان صورت نمی‌گیرد.

مواردی وجود دارند که ما داده‌ها را برای آنالیز یا پیش‌بینی رفتار پردازش می‌کنیم، اما برای کسب رضایت با شما صحبت خواهیم کرد.

حق دسترسی به داده‌ها

اگر اطلاعات شخصیتان را با رضایت یا تحت تعهدات ارتباطی به ما داده‌اید، حق آن را دارید که درخواست کنید اطلاعاتتان به فرمت قابل خواندن بوسیله‌ی دستگاه به یک کنترل کننده‌ی داده‌ی دیگر منتقل شود.

تهیه‌ی یک درخواست

درخواست‌ها برای دسترسی یا تصحیح اطلاعات شخصی یا دیگر حقوق حفظ حریم خصوصی ارائه شده در بخش‌های قبلی باید از طریق آدرس ایمیل privacyofficer@idp.com برای اداره‌ی حریم خصوصی ارسال شوند. تمام درخواست‌ها در زمان قابل قبول پاسخ داده خواهند شد. ما در این فرایند هویت فرد تقاضا دهنده را با اطلاعات پیشین تایید خواهیم کرد. اگر نتوانیم درخواست شما را برآورده کنیم، همراه با توضیحات کافی به شما پاسخ خواهیم داد.

ما روش‌هایی برای رسیدگی به سوالات و شکایات شما داریم. اگر سوالی در مورد حریم خصوصی یا هر گونه شکایتی در مورد تغییر حریم خصوصی دارید، لطفا با ایمیل privacyofficer@idp.com تماس بگیرید.

اگر احساس می‌کنید به حریم خصوصی شما نفوذ شده یا از داده‌هایتان سوء استفاده شده است، می‌توانید از ما شکایت کنید.

در استرالیا وبسایت اداره‌ی کمیساری اطلاعات استرالیا (OAIC) با آدرس www.oaic.gov.au اطلاعات تماس برای OAIC عبارتند از: آدرس دفتر: طبقه 3، خیابان پیت 175، سیدنی 2000 آدرس پستی (سیدنی)

: GPO Box 5218 Sydney NSW 2001 آدرس پستی (کانبرا):

GPO Box 2999 Canberra ACT 2601 تلفن: 922 363 1300 فکس: 9666 9284 2 61+ ایمیل: enquiries@oaic.gov.au در بریتانیا وبسایت اداره‌ی کمیساری اطلاعات http://ico.org.uk/concerns/ بروزرسانی‌ این خط مشی این نسخه از سیاست حفظ حریم خصوصی در تاریخ 10/ 09/ 2018 منتشر شده است.

ممکن است در آینده تغییراتی در این سیاست داده شود. توصیه می‌کنیم وقت کافی برای بررسی سیاست مخصوص اطلاعات شخصی بگذارید. هدف ما این است که هیچ جای تعجبی در مورد ارتباط ما با اطلاعات شخصی شما وجود نداشته باشد.

اگر ما تغییرات قابل توجهی در سیاست‌ها بدهیم و آدرس ایمیل شما را داشته باشیم، ایمیلی به شما فرستاده و در مورد این تغییرات و نحوه‌ی تاثیرگذاری آن‌ها بر شما اطلاع‌رسانی و درمورد حفظ حریم خصوصی به شما یادآوری خواهیم کرد.

واژه‌نامه

• کمبریج اشاره به آزمون ارزیابی کمبریج دارد. •

IDP یا گروه IDP به شرکت آموزشی IDP (463 676 117 ACN) و نهادهای مرتبط با گروه IDP اشاره دارد.

• Hotcourses به شرکت Hotcourses و نهادهای مرتبط با آن در گروه Hotcourses اشاره دارد که بخشی از گروه IDP است.

• IELTS استرالیا به شرکت IELTS Australia Pty Ltd (766 664 008 ACN) اشاره دارد که یکی از شرکت‌های تابعه‌ی IDP است.

• IELTS به سیستم برگزاری آزمون زبان انگلیسی بین‌المللی اشاره دارد.

• مالکان IELTS به شورای بریتانیایی، کمبریج و IDP (از طریق شرکت IELTS استرالیایی) اشاره دارد که همراه با هم مالک آزمون IELTS هستند. •

اطلاعات شخصی به معنای اطلاعات یا نظرات در مورد یک فرد شناسایی شده یا فردی است که بصورت منطقی قابل شناسایی باشد، صرف نظر از اینکه اطلاعات یا نظرات راست یا دروغ باشند و اطلاعات یا نظرات در یک فرم مشخص ثبت شده باشند یا خیر.

• قانون حفظ حریم خصوصی به معنای قانون حفظ حریم خصوصی در سال 1988 (Cth) است. •

اطلاعات حساس شامل اطلاعات یا نظراتی راجع به منشاء نژادی یا قومیتی، نظرات سیاسی، عضویت در یک انجمن حرفه‌ای یا تجاری یا سوابق کیفری است که اطلاعات شخصی، اطلاعات بهداشتی در مورد فرد، یا اطلاعات بیومتری مورد استفاده برای هدف تایید یا شناسایی بیومتری را نیز شامل می‌شود.

• "ما"، یا "برای ما" اشاره به اعضای گروه IDP دارد.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?

هیچ رویدادی یافت نشد