با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

مزایای تحصیل در خارج از کشور


بیش از هر زمان دیگر، ما در یک دنیای جهانی شده زندگی می‌کنیم. کسب مدرک تحصیلی در خارج از کشور مزایای زیادی برای حرفه‌ی شما و تکامل فردیتان دارد.

.در این بخش تنها چند مورد از مزایای انتخاب تحصیلات بین المللی را با یکدیگر مرور خواهیم کرد:
 

 1. حرفه‌ی خود را با موقعیت مناسب آغاز کنید

فارغ التحصیلانی که تحصیلات بین‌المللی را انتخاب کرده‌اند، بیشتر به چشم کارفرمایان می‌آیند. کسب مدرک در خارج از کشور به کارفرما این پیغام را می‌دهد که شما شجاعت، انعطاف‌پذیری، و درکی از نحوه‌ی کار و تفکر مردم دیگر دارید. این امر در زمان ورود به کارورزی و درخواست کار شما را بالاتر از افراد دیگر قرار خواهد داد.

2. از یادگیری یک زبان تا زندگی کردن به یک زبان

مطالعات نشان می‌دهند که غوطه‌وری بهترین راه برای یادگیری بهتر زبان دیگر و درک فرهنگ دیگر است. شما هر روز با افرادی مواجه خواهید شد که به زبان انگلیسی صحبت می‌کنند و این زبان را در زمینه‌ی فرهنگی مناسبی می‌بینید و می‌شنوید.

زندگی، تحصیل و کار کردن به زبان انگلیسی می‌تواند در قدم اول چالش برانگیز باشد، اما تعجب خواهید کرد که چقدر سریع به ماهیت دوم شما بدل شده است. برقراری ارتباط با اطمینان به زبان انگلیسی به شما در پیشرفت تحصیلی و یافتن دوستان جدید از بخش‌های دیگر دنیا کمک خواهد کرد که حتی ممکن است روابط حرفه‌ای تری را با آن‌ها داشته باشید.

3. یافتن یک دوره‌ی آموزشی مناسب برای شما

با گسترش گزینه‌های شما برای تحصیل در کشورهای خارجی دنیایی از فرصت‌های آموزشی جدید پیش روی شما باز می‌شود. IDP با بیش از 800 دانشگاه و دبیرستان با کیفیت در سراسر دنیا همکاری می‌کند؛ هرآنچه که بدنبالش هستید، از یک دوره‌ی آموزشی با رتبه‌ی بالا تا یک محیط تحصیلی منحصر بفرد، ما می‌توانیم در یافتن بهترین گزینه‌ی متناسب با شما کمکتان کنیم.

4. رشد و تکامل شخصی

دانش‌آموزانی که در کشورهای خارجی تحصیل می‌کنند، با یک دیدگاه آگاهانه و تعصب کمتر در مورد فرهنگ‌ها و افراد دیگر به خانه بازخواهند گشت. این که آیا شما در رشته‌ی علوم، سیاست یا امور مالی تحصیل می‌کنید، دارا بودن قدرت تفکر از یک دیدگاه چند ملیتی به شما کمک خواهد کرد با چالش‌های دنیای مدرن روبرو شوید و راه‌حل‌هایی ابتکاری داشته باشید.

بعنوان یک دانشجوی بین‌المللی، شما با مجموعه‌ی غنی‌تری از تجارب فارغ التحصیل خواهید شد که به شما اجازه می‌دهد بازتر و خلاقانه‌تر فکر کنید. از آنجا که شما یاد می‌گیرید به دنیا از طریق لنزهای متفاوت نگاه کنید، شما چیزهای جدیدی در مورد کشور و فرهنگ خود نیز یاد خواهید گرفت.

5. داستان‌هایی که یک عمر با شما باقی خواهند ماند

تجربه‌ی تحصیل در خارج از کشور با اتمام دوره‌ی آموزشی شما تمام نخواهد شد. در طول آخر هفته‌ها و تعطیلات، شما شانس سفر کردن به مکان‌های توریستی یا پیمودن مسیری در کشور انتخابی خود را خواهید داشت. مطمئن شوید که برخی از یادگاری‌ها مانند بلیط‌های قطار و عکس‌ها را حفظ خواهید کرد و ثبتی از ماجراجویی‌هایتان خواهید داشت، زیرا تا زمان بازگشت به خانه نمی‌فهمید که چه زمان‌های شگفت‌انگیزی را تجربه کرده‌اید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?