text.skipToContent text.skipToNavigation
Language: Language:
 
 

 اوشمی در ملبورن برای گسترش حرفه ای طراحی خود تلاش می کند

 برای کسانی که ما را دنبال هنر می کنند، فقط یک حرفه یا یک سرگرمی نیست، بلکه یک اشتیاق، یک شیوه زندگی است. همه ما جهان را به طور متفاوتی می بینیم، و زمانی که یک لحظه به اطرافم نگاه می کنم، ذهن من با ایده هایی درباره محیط اطرافم شروع می شود.

زمانی که من از آینده من فکر می کنم، من همیشه تصور کنید که به جامعه طراحی و جهان از
استعداد خلاق و تخیل در آن هر چیزی واقعا امکان پذیر است متصل می شود.
 
 


سفر من به طراحی

برای راه اندازی یک سفر در طراحی، پیگیری مسیری است که پایان ناپذیر است. شما هرگز نمی دانید همه چیز وجود دارد که می دانید و یا کارشناسی کنید. ده سال پایین این مسیر، شما هنوز هم می توانید از عادی ترین چیزها هیجان زده و الهام بخش خود را مطرح کنید، رسانه هایی را که ما در معرض آن قرار می گیریم، مورد بررسی قرار می دهیم، طراحی طرح جلد کتاب، نمایش پنجره، آرم در کارت بازدید و یا حتی اشکال و خطوط کفش.

از الهام در ملبورن محاصره شده است

در طراحی طراحی "درست یا غلط" وجود ندارد و می توان آن را با یک میلیون روش مختلف برای جمع کردن مردم به صورت ترجمه و بیان کرد. و این دقیقا همان چیزی است که ملبورن احساسات من را هنگامی که برای اولین بار به عنوان یک توریست دیدار کرد، احساس کردم. من خانه جدیدم را پیدا کردم در معماری، مجسمه ها و هر خیابان، بیت های هنری وجود دارد. ملبورن واقعا واقعا شما را در آغوش خود قرار می دهد و شما را در آغوش می گیرد. فرهنگ و هنر طراحی، تنوع و زیبایی ها در ابتدا به من نگاه کرد.

تلاش برای تحصیل در RMIT

گرسنگی دانستن و یادگیری باعث شد که من در اطراف دانشگاه ملبورن سرگردان شوم. RMIT یکی از دانشگاه هایی بود که من را جذب می کردند. فضاهای مطالعه طراحی شده، سالن های آرتس، فضاهای پراکنده در سراسر شهر، بخشی از ملبورن فوق العاده بود. من هرگز تصور نمی کردم که شهر شما به سختی زندگی می کرد، می تواند احساسات و خواسته های بسیاری را در شما ایجاد کند. این زمانی بود که می دانستم مجبورم به ملبورن بروم. پس از بازگشت به بمبئی، کارشناسی ارشد خود را در طراحی ارتباطات به من نشان دادم تا بهترین فرصت را برای به دست آوردن استاد من در RMIT به من بدهد.

سخت کوشی

برای انجام نمرات خوب کار سختی کردم، اما هنوز هم میترسیدم که برای پذیرش دانشگاهها دشوار باشد، بنابراین قبل از اعتراض، تجربه کاری بیشتری کسب کردم. من در استودیوهای مختلف طراحی و راه اندازی کار می کردم، به یونان رفتم و سه ماه به عنوان طراح کار کردم. این پنج سال آسان نبود، اما داشتن یک هدف و کار به سوی آن منجر به 100٪ شد.

گرفتن پشتیبانی از IDP

من از دفتر IDP بازدید کردم و یک مشاور دیرجج بودم. وقتی او راجع به سالم بودنش حرف زدم، به جای گفتن این امکان پذیر نبود، او گفت: "بیایید به شما برسیم." IDP کنفرانسی را برگزار می کند که در آن شما می توانید مردم را از دانشگاه ها ملاقات کنید، اطلاعات بیشتری در مورد دوره ها پیدا کنید و نمونه کارها را به آنها نشان دهید. دیریار به من توصیه کرد تا به این رویدادها بروم و آنها واقعا مفید بودند.

از آنجا که IDP یک سرویس رایگان است، اعتماد بین شما و مشاور شما ایجاد شده است. دیریار عزیزم مطلق بود و به من کمک کرد تا تمام پرونده های پیچیده مانند گرفتن ویزا برای تحصیل در استرالیا کمک کنم. این عالی بود که از کسی که بیمار بود کمک می کرد و برای هر مرحله با شما بود.

ورود به ملبورن

چیز بعدی که می دانستم، من در هواپیما به ملبورن بودم. وقتی اولین بار اینجا بودم، ترسناک و غم انگیز بود. چهره های جدید، خیابان های جدید، غذاهای مختلف، متوجه شدم که یک لحظه از دست داده ام، اما بعد به خودم فکر کردم که در اینجا رویای من بود، من اینجا هستم. از من چه می ترسم؟

متوجه شدم پس از خروج از منطقه راحتی من از تغییر تغییر کرد. من به جای اینکه در اتاقم باقی بمانم، شروع به تلاش برای بیرون رفتن و اجتماع کردم. ثبت نام در حوادث در uni، بررسی خیابان ها و کوچه های جدید، سلام کردن به غریبه ها - من تمام این کارها را امتحان کردم تا به من کمک کند کمتر احساس تنهایی کنم. و این کار کرد در هیچ زمانی، من گروهی از دوستان خودم را داشتم، بیشتر از زمانیکه در اینجا حضور داشتم، مکان های بیشتری می دیدم. سپس کلاسهایم را شروع کردم، متوجه شدم که چگونه تصمیم گرفتم که اینجا بیایم. برنامه درسی متفاوت بود (و دشوار بود) اما برای یادگیری خیلی زیاد بود و این چیزی است که من را هیجان زده کرد.

من عاشقان استادانم را دوست دارم زیرا زمان را برای کمک به شما می برند و به دلیل اینکه اندازه کلاس ها کوچک است، به این معنی است که هر کسی می تواند در صورت لزوم پشتیبانی یک به یک را دریافت کند. در بالای آن RMIT دارای فضاهای کاری عالی است. احتمالا زمان بیشتری را در RMIT گذراند تا اینکه من در خانه انجام دهم زیرا کلاس من دارای فضای خصوصی است.

کسب تجربه صنعت

برای من واقعا اهمیت تجربه صنعت در هنگام مطالعه بود، بنابراین من به عنوان مدیر طراحی Oaktree داوطلب شدم. فوق العاده بود تا تجربۀ دستیابی به آن را داشته باشم، و این باعث شد که من برای دستیابی به کارهای منحصر به فرد و کارآمدی جدید، مشتریان جدید پیدا کنم.

انجام کار گروهی

مطالعه و کار در ملبورن من را متوجه شدم که کار تیمی مهم است. شما می توانید در طول کار با مجموعه های مختلفی از افراد یاد بگیرند. بزرگترین درس من برای یادگیری این بود که به اشتراک بگذارید، یاد بگیرید و ایجاد کنید. در کلاس من، همه حاضر بودند به یکدیگر کمک کنند و کار همه را بهتر می کند. از کار گروهی لذت می برم زیرا ما می توانیم با مشتریان واقعی مانند Ernst & Young و AusPost کار کنیم. در واقع، خاطره ی مورد علاقه ی من از این دوره تا کنون، داشتن کار گروهی من در جلوی AusPost بود.

نگه داشتن خودتان به رشد شما کمک نمی کند. اما هنگامی که ایده هایتان را با دوستان یا همکارانتان به اشتراک می گذارید، چیزی بهتر ایجاد می شود.

بعد چه؟

بنابراین، اینجا هستم فارغ التحصیل، با یک کار تمام وقت و دوستان شگفت انگیز. این همان است؟ ملبورن بخشی از من است و هرگز تغییر نمی کند. هنوز میخواهم سفر کنم، کشورهای من می خواهم که استودیوی طراحی خودم را در بمبئی یا هر مکان دیگری در جهان داشته باشم، اما یک گام در یک زمان. در حال حاضر، من می خواهم دانش و تجربه کاری را به دست آورم، می توانم در زندگی ام پیشرفت کنم.

اجازه ندهید کسی به شما بگوید که نمی توانید کاری کنید. من معتقدم اگر شما واقعا میخواهید در خارج از کشور مطالعه کنید و برای آن سخت تلاش کنید، به آن دست خواهید یافت.بیشتری را کشف میکنم و ببینم آنچه برای یادگیری وجود دارد.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.