با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

ورودی های تحصیل در خارج چه هستند؟

همه چیز را در مورد پذیرش و ورودی ها در خارج بدانید.

اگر برای تحصیل در خارج از کشور برنامه ریزی می کنید, پس باید بدانید که دانشگاه ها و دانشکده ها در خارج ورودی های مختلفی در سال تحصیلی دارند. بنابراین وقتی که برای هر دانشگاهی در استرالیا, بریتانیا, ایرلند, کانادا, آمریکا یا نیوزلند درخواست پذیرش می دهید, می توانید از بین بیش از یک تاریخ ورودی در هر سال انتخاب کنید. برای مثال اگر شما ورودی سپتامبر امسال را از دست بدهید, همیشه می توانید برای ورودی بعدی در ژانویه اقدام کنید بجای این که یک سال تمام را صبر کنید.

 انواع مختلف ورودی ها چه هستند؟

 بیشتر دانشگاه ها و دانشکده ها در خارج دو ورودی در  بهار و پاییز دارند. وردی پاییز در ماه سپتامبر شروع می شود در حالی که وردی بهار در ژانویه شروع می شود. بعضی از دانشگاه ها و دانشکده ها یک وردی کوچکتر در تابستان را هم ارائه می دهند که در ماه آوریل شروع می شود.

وردی ها بسته به برنامه تحصیلی و موسسه مورد نظر متفاوت هستند. در بعضی از موسسات خاص  ورودی ها ترم یا نیمسال هم خوانده می شوند. شما باید همیشه برای تایید نیمسال های موجود به سایت رسمی موسسه مورد نظر خود مراجعه کنید.

  برای کدوم ورودی باید اقدام کنید؟

 وقتی در حال انتخاب وردی مورد نظر خود هستید, بسیار مهم است که در دسترس بودن برنامه آموزشی  مورد نظر خود, سوابق دانشگاهی شما, نمره آزمون ورودی, نرخ پذیرش, فرصت های شغلی, و آمادگی شما برای پیوستن به کلاس در نظر گرفته باشید.

ما پیشنهاد می کنیم که درخواست های پذیرش خود را  10 تا 12 ماه قبل از تاریخ شروع برنامه تحصیلی ارائه دهید. برای ترم پاییز مطمئن شوید که ریز نمرات خود را تا ماه آوریل در دسترس دارید و برای ترم بهار دیر تر از ماه آگِست اقدام نکنید.

 در مورد وردی های پیش رو در موسسات آموزشی با کیفیت خارجی بیشتر بدانید.

Australia
Australia
UK
UK
USA
USA
Canada
Canada
New Zeland
New Zeland
Ireland
Ireland

نمی توانید نیمسال ورودی خود را انتخاب کنید؟ با ما در نزدیک ترین دفتر آی دی پی ملاقات کنید و ما به شما کمک می کنیم تا تصمیم درست را بگیرید. تمام جلسات مشاوره ما رایگان هستند و مشاورین با تجربه ما به شما در انتخاب دانشگاه و رشته, فرایند پذیرش, نامه درخواست, فرایند اخذ ویزا و جلسه جمع بندی قبل از اعزام کمک می کنند.

مطالب مفید:

6 دلیل برای تجربه تحصیل در خارج از کشور با آی دی پی.

دوست دا رید در خارج تحصیل کنید. به این شش دلیل آی دی پی را انتخاب کنید.

مقالات پیشنهادی

Why Study

6 دلیل تحصیل در خارج از کشور با IDP

می خواهید در خارج از کشور تحصیل کنید؟ در اینجا 6 دلیل برای انتخاب IDP آورده شده است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.