با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

بیمه

 از خود و خانواده‌تان با بیمه محافظت کنید

 

شما باید بدقت در مورد پوشش بیمه فکر کنید تا به حفاظت از سلامتی خود، خانه و وسایل مورد نیازتان کمک کرده باشید.

 

بیمه سلامتی

 

بعنوان یکی از شرایط ویزا، اداره‌ی مهاجرت و محافظت از مرز تمام دانشجویان دارای ویزاهای موقت دانشجویی را ملزم به حفظ بیمه‌ی سلامت دانشجویان خارجی (OSHC) برای کل دوره‌ی تحصیلشان در استرالیا کرده است. OSHC (که دانشجویان به خریدش پیش از ورود به کشور مقصد تشویق می‌شوند) بصورت خاص برای پوشش هزینه‌های پزشکی و مراقبت‌های بیمارستانی برای دانشجویان بین‌المللی محصل در استرالیا طراحی شده است.

شما باید تا زمان تحصیل در استرالیا بیمه‌ی سلامت دانشجویان خارجی (OSHC) را برای خود و هر یک از بستگانتان (بعنوان مثال، همسر یا فرزند) داشته باشید.

OSHC به شما کمک می‌کند هزینه‌ی خدمات بهداشتی معمول مانند مراجعه به پزشک، برخی از درمان‌های بیمارستانی، و برخی از داروها را بپردازید.

مزایایی که دریافت می‌کنید به نوع بیمه‌ی انتخابی شما بستگی دارد، پس با دقت سیاست‌های بیمه را مطالعه کنید تا بدانید چه خدماتی تحت پوشش بیمه هستند و چه خدماتی تحت پوشش نیستند.

ممکن است بخواهید از پوشش بیمه‌ی خصوصی برای خود یا خانواده‌تان استفاده کنید. مزایا، حق عضویت‌ها، و شرایط لازم بسته به نوع صندوق بیمه یا سیاست مورد انتخاب شما می‌تواند بسیار متفاوت باشد، پس این امر نیازمند تحقیق شماست.


بیمه‌ی مسکن و محتویات آن

 

بیمه‌ی مسکن و محتویات ساختمانی که در آن زندگی می‌کنید و اموالتان مانند مبلمان، البسه و لوازم را پوشش می‌دهد.

اگر خانه‌ی شما اجاره‌ای استف لازم نیست در مورد بیمه‌ی مسکن نگران باشید، اما در صورتی که آیتم‌های ارزشمندی در منزل داریم که جایگزینی آن‌ها در صورت گم شدن یا دزدیده شدن مشکل است، بیمه‌ی محتویات مسکن می‌تواند برایتان مفید باشد.

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.