با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

مکان‌های دیدنی در استرالیا

 از کوهستان‌های آبی تا دره‌ی باروسا

یکی از دلایلی که شما خواهان تحصیل در استرالیا هستید این است که شما می‌دانید که این کشور چقدر زیبا است. میلیون‌ها انسان هر سال از مناطق ساحلی بی‌نظیر، جنگل‌های بارانی باشکوه و بیابان‌های قرمز دیدار کرده و از غذاهای جهانی و شراب؛ سواحل زیبا، پوشش گیاهی و جانوری منحصر بفرد و جو دوستانه و آرامش بخش آن لذت می‌برند. 
استرالیا طیف وسیعی از گالری‌های عمومی، موزه‌ها، و فضاهای عملی برای لذت دانشجویان دارد. هرچیزی از خانه‌ی اپرا در سیدنی تا گالری‌های ملی با کلاس جهانی و موزه‌ها، تا بازارها و مراکز خرید وجود دارد. فعالیت‌های خلاقانه‌ی استرالیا دارای شهرت جهانی از نظر نوآوری، استعداد و انرژی است و نقش مهمی در اقتصاد استرالیا ایفا می‌کند. 
استرالیا خطوط هوایی زیادی دارد که به شما کمک می‌کند بسیاری از این مقاصد را کشف کنید. شهرهای استرالیا نیز گزینه‌های حمل و نقل عمومی قابل اطمینانی مانند اتوبوس، قطار و خدمات تراموا ارائه می‌دهند.
برای جزئیات بیشتر به بخش توریسم استرالیا سر بزنید.

مکان‌هایی که ممکن است در زمان استراحت‌های تحصیلی خود دوست داشته باشید ببینید

قلمرو شمالی: اولورو
تشکیل ماسه سنگ‌های عظیم اولورو یکی از مهمترین جاذبه‌های دیدنی استرالیا است. اولورو که در بخش جنوبی قلمرو شمالی واقع شده است، یک سایت میراث جهانی یونسکو است و رنگ‌های دائما در حال تغییرش معروف است، مخصوصا زمانی که در زمان غروب و طلوع آفتاب به رنگ قرمز درخشان در می‌آید.

استرالیا جنوبی: دره‌ی باروسا
دره‌ی باروسا یک سبک زندگی آرامش بخش را با میراثی غنی به شما هدیه خواهد داد. شما می‌توانید از غذاهای محلی معروف لذت ببرید که در بازارها و مغازه‌های اطراف استرالیا و خارج از کشور به فروش می‌روند.
استرالیای غربی: کیمبرلی
کیمبرلی خانه‌ی رویاپردازی است. کیمبرلی جایی است که بومیان استرالیایی برای اولین بار بیش از 40000 سال قبل به آن رسیدند و نوعی احساس انزوا و آزادی همانند هیچ کجای دیگری در دنیا دارد.

کوئینزلند: دیواره‌ی بزرگ مرجانی
اگر شما به دنبال اقلیمی گرم یا یک جزیره‌ی گرمسیری هستید، دیواره‌ی بزرگ مرجانی باید در صدر لیست شما قرار گیرد. ریف‌های زیبا 2300 کیلومتر طول دارند و غنی از مرجان‌های باشکوه، ماهیان گرمسیری، کوسه‌ها، دلفین‌ها و لاک پشت‌ها هستند.

تاسمانیا: آبشارهای نعل اسبی
تاسی خنک و ساکت یک مقصد گردشگری با میراثی غنی و برخی از بهترین مناطق بی‌نظیر استرالیایی است. شما می‌تواند به عکاسان دیگر بپیوندید و از زیبایی شکفت‌انگیز آبشارهای نعل اسبی در 70 کیلومتری شمال غربی هوبارت در پارک ملی عکس بگیرید. 

نیو ساوت ولز: کوهستان‌های آبی
بزرگترین کوهستان‌های آبی جهان یکی از مناطق میراث ملی است و مجموعه‌ای از فعالیت‌های هیجان انگیز را برای لذت شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید از مقاصد تعطیلات ساحلی نیو ساوت ولز و شهرهای معروف دور افتاده نیز بازدید کنید.
 

 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.