با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

بورس تحصیلی در استرالیا

آیا علاقه مند به بورس تحصیلی در استرالیا برای دانشجویان بین المللی هستید؟ لیست آن در اختیار ما است!

استرالیا دارای دانشگاه ها و کالج هایی در سطح جهانی است و بسیاری از آنها هر ساله به دانشجویان بین المللی بورس تحصیلی می دهند تا بتوانند هزینه های تحصیل در استرالیا را تأمین کنند. تمام دانشجویان شایسته بین المللی حق استفاده از این بورسیه ها را دارند و بسته به معیارها، دوره و موسسه ارائه دهنده آنها، بورسیه کامل و یا نیم بها خواهد بود

دولت استرالیا نیز تعدادی بورس تحصیلی به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. می توانید با مراجعه به وب سایت the Australian Government بررسی کنید که آیا واجد شرایط دریافت یکی از این بورس ها هستید یا خیر.

هنگام درخواست برای هر یک از بورس های تحصیلی استرالیا، اطمینان پیدا کنید که معیارهای واجد شرایط بودن بورس تحصیلی را به دقت بررسی کرده و از مراحل درخواست و تاریخ بسته شدن آن آگاهی دارید. همچنین می توانید از مشاوران IDP مشاوره بگیرید تا در این مسیر همراه شما باشند.

معیارهای واجد شرایط بودن برای بورس تحصیلی استرالیا چیست؟

مهمترین معیار برای اکثر بورسیه ها نمره علمی خوب است، با این حال، به عواملی مانند مقصد، موضوع و سطح انتخابی شما نیز بستگی دارد. در برخی بورس های تحصیلی، از عواملی مانند فعالیت های فوق برنامه و داوطلبانه نیز می توان به عنوان مزیت استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که هر بورس تحصیلی معیارهای صلاحیت خاص خود را دارد. در بعضی از آنها، تنها ارسال درخواست کافی است، در حالی که برای برخی دیگر نیاز به موارد بیشتری می باشد. به عنوان مثال، در برنامه های آموزشی تحقیق محور، ممکن است مجبور باشید تکالیف کتبی ارسال کنید. در صورت داشتن سوال حتما با مرکز پذیرش دانشگاه تماس بگیرید.

ارزش بورس تحصیلی- چه مقدار پول در دسترس است؟

میزان پول موجود و نوع بورس در موسسات آموزشی متفاوت است. برخی برنامه های تحقیقاتی علاوه بر تامین بخشی از هزینه های زندگی شما، می توانند تا 100٪ هزینه تحصیل را نیز تأمین کنند. متقاضیان بورسیه دولتی در مقایسه با بورسیه دانشگاهی ممکن است رقابت بالاتری را تجربه کنند. ما به شما توصیه می کنیم حدود 8 تا 12 ماه قبل از شروع زمان اعلامی پذیرش اقدام کنید. چنانچه دچار مشکل شدید، مشاوران IDP از راهنمایی شما بسیار خوشحال خواهند شد.

مدارک مورد نیاز برای درخواست بورس تحصیلی استرالیا چیست؟

هنگامی که برای بورس تحصیلی اقدام می کنید، باید وب سایت موسسه اعطا کننده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام اسناد مورد نیاز را ارائه می دهید. با این حال، اسناد مشترکی وجود دارد که اکثر موسسات از متقاضیان بورس تحصیلی می خواهند، مانند:

 • فرم تکمیل شده درخواست بورس تحصیلی
 • کپی مدارک تحصیلی / دیپلم
 • کپی گذرنامه / شناسه
 • بیانیه هدف یا انگیزه نامه
 • توصیه نامه
 • نمره آزمون (مانند SAT ، ACT ، GRE ، GPA)
 • اثبات مهارت زبانی، مانند آزمون آیلتس

برخی موسسات ممکن است اسناد اضافی مانند مقاله و گزارش پزشکی نیز درخواست کنند.

بورس های تحصیلی برتر استرالیا

در زیر برخی از برترین بورس های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه های برجسته استرالیا بیان شده است. توجه داشته باشید که این لیست کامل نمی باشد و برای دانستن جزئیات بیشتر و بهترین و متناسب ترین گزینه های موجود برای خود با مشاوران IDP صحبت کنید. همین امروز یک قرار ملاقات رزرو کنید.

دانشگاه

بورسیه

شرایط مورد نیاز

Monash University

Monash International Merit Scholarship

31بورسیه تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد.

ارزش بورس تحصیلی: AUD 10,000 در سال

Monash University Malaysia

Monash High Achiever Award

بورسیه تحصیلی مبتنی بر توانایی برای دانشجویان بین المللی که در تمام دوره های تحصیلی موناش مالزی ثبت نام می کنند، به جز رشته های بهداشت وعلوم پزشکی.

ارزش بورس تحصیلی: 5000 RM در هر ترم

The University of Adelaide

The University of Adelaide Scholarships

دانش آموزان ممکن است از 15 تا 50 درصد از طریق انواع مختلف بورسیه تحصیلی دریافت کنند. برخی از بورسیه ها به طور خودکار در صورت واجد شرایط بودن به دانش آموز اعطا می شوند، در حالی که برای بقیه باید یک درخواست جداگانه ارائه شود.

Edith Cowan University

International Undergraduate Scholarship

بورسیه بین المللی مقطع کارشناسی به دانشجویان بین المللی که از کشورهای منتخب برای مدرک لیسانس در ECU درخواست می کنند ارائه خواهد شد.

ارزش بورسیه: 20٪ کاهش در شهریه برای مدت دوره شما در ECU. 

Edith Cowan University

International Masters Scholarship

بورسیه بین المللی کارشناسی ارشد به دانشجویان بین المللی از کشورهای منتخبی ارائه می شود که با موفقیت برای مدرک کارشناسی ارشد منتخب در ECU اقدام کنند.

ارزش بورسیه: 20٪ کاهش در شهریه شما ، برای سال اول دوره خود در ECU

The University of Melbourne

Melbourne International Undergraduate Scholarship

حدود 50 بورسیه تحصیلی به دانشجویان بین المللی با پیشرفت عالی به منظور قدردانی از نتایج عالی تحصیلی آنها اعطا می شود. هیچ درخواستی لازم نیست، پس از ارسال درخواست خود برای تحصیل در دانشگاه، به طور خودکار ، بورس تحصیلی در نظر گرفته می شوید.

ارزش کل بورسیه: تا 56000 دلار

The University of Melbourne

Melbourne Postgraduate Scholarship

این بورسیه تحصیلی برای دانشجویان با پیشرفت عالی که تحصیلات تکمیلی را در دانشگاه ملبورن انجام می دهند در دسترس است.

ارزش بورسیه: بین 25٪ تا 100٪ هزینه های تحصیل در طول دوره شما

University of Technology Sydney (UTS)

Undergraduate Academic Excellence Scholarship

بورس تحصیلی مبتنی بر توانایی به دانشجویان بین المللی با موفقیت بالا که در برنامه کارشناسی در UTS در سیدنی ثبت نام می کنند اعطا می شود.

ارزش بورس تحصیلی: 10000 دلار برای سال اول شهریه UTS؛ در دو قسط مساوی 5000 دلار پرداخت می شود

University of Technology Sydney (UTS)

Postgraduate Academic Excellence Scholarship

بورسیه تحصیلی مبتنی بر توانایی به دانشجویان بین المللی با موفقیت بالا که در یک برنامه دوره کارشناسی ارشد در UTS در سیدنی ثبت نام می کنند اعطا می شود.

ارزش بورسیه: 5000 دلار برای اولین جلسه شهریه UTS

Macquarie University

Vice-Chancellor's International Scholarship

بورسیه بین المللی معاونت دانشگاه Macquarie برای به رسمیت شناختن برتری علمی برای دانشجویان بین المللی اعطا می شود. این بورسیه بسیار رقابتی بر اساس شایستگی علمی است و به دانشجویان آینده ای اعطا می شود که در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه مک کواری که از سال 2020 شروع می شود، پذیرفته می شوند.

ارزش بورسیه: تا 10000 دلار استرالیا برای هزینه تحصیل شما اعمال می شود

Deakin University

Deakin Vice-Chancellor’s International Scholarship

دیکن دانش آموزان با عملکرد تحصیلی بالا و پتانسیل مشارکت پیشرو در دانشگاه و جوامع آن را می شناسد. دانش آموزان موفق ملزم به شرکت در برنامه تعالی حرفه ای معاونت خواهند بود. متقاضیان ناموفق بورسیه بین المللی معاونت دانشگاه دیکین به طور خودکار برای بورسیه بین المللی دیکین در نظر گرفته می شوند.

ارزش بورسیه: 100٪ یا 50٪ کاهش هزینه

Swinburne University

Swinburne Scholarships for international students

Swinburne طیف گسترده ای را برای بورسیه تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. برخی از بورسیه ها مبتنی بر توانایی هستند در حالی که برخی دیگر به طور خودکار به دانشجویانی اعطا می شود که شرایط ورود دوره های انتخابی را برآورده می کنند.

ارزش بورسیه: تا 50% تخفیف در شهریه شما

مقالات پیشنهادی

نظام آموزش و پرورش

استرالیا میزبان برخی از دانشگاه های برجسته جهان است که به طور مداوم در 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارند. بیایید سیستم آموزشی را بررسی کنیم تا بهترین گزینه ها را برای شما پیدا کنیم.

سیدنی

 در سیدنی اتفاقات زیادی در حال انجام است. از غذاخوری و خرید عالی و هنرها و فرهنگ الهام بخش تا معماری شگفت انگیز.

شرایط ویزای دانشجویی استرالیا

 ویزای مورد نیاز شما به نوع تحصیلاتی که می خواهید انجام دهید و مدت زمان اقامت در استرالیا بستگی دارد. اطلاعاتی که برای درخواست ویزا نیاز دارید به ملیت و دوره شما بستگی دارد.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

 • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

 • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

 • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

 • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.