با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

راهنمای دانشجویی برای تحصیل در آلبرتا

در مورد تحصیل در آلبرتا و فرهنگ غنی آن همه چیز را بدانید!

آیا به دنبال تحصیل در یک دانشگاه برتر در آلبرتا هستید؟ خوب، آلبرتا به لحاظ چشم اندازهای زیبا، فرهنگ غنی، کیفیت زندگی و روابط بین المللی شناخته شده است. در این شهر بهترین تجربه دانشجویی متصور در کانادا به شما ارائه می شود.

مزایای تحصیل در آلبرتا

آلبرتا در بین دانشجویان بین المللی به دلیل کیفیت عالی آموزش ، هزینه های تحصیل مقرون به صرفه و هزینه های زندگی و همچنین برنامه های آموزشی کوتاه تر در بین دانشجویان بین المللی شناخته شده است. دیگر مزایا عبارتند از:

·        هزینه های تحصیل و زندگی در آلبرتا مقرون به صرفه هستند.

·        طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی ارائه می دهد.

·        این شهر زیبا است تلاقی کاملا غیر قابل درک سبک زندگی کانادایی را شاهد خواهید بود. زیبایی طبیعی دست نخورده و مستعمرات فوق العاده جذاب فرانسوی را به همراه اسقرار شهری با معماریهای مدرن و شیوه های کار چند ملیتی را تجربه خواهید کرد.

·        صحنه فرهنگی در آلبرتا بسیار عجیب است - شما شاهد انواع کارناوال ها، جشن ها، رویدادها، نمایشگاه های هنری و موارد دیگر خواهید بود!

·        حقوق پس-از-تحصیل برای فارغ التحصیلان موسسات دولتی و خصوصی فراهم است.

دانشگاه های محبوب آلبرتا کدامند؟

دانشگاه ها و کالج های آلبرتا برای سطح آموش و پرورش آن به صورت جهانی شناخته شده و مشهور هستند. دانشگاه آلبرتا / University of Alberta و دانشگاه Calgary از دیگر مراکز آموزشی برجسته این شهر هستند. تعدادی ازدانشگاه های آلبرتا پژوهش محور هساتند و با داشتن امکانات پیشرو در جهان، برترین و درخشان ترین ذهن ها را از سراسر جهان به خود جلب می کنند.

چگونه می توان برای ویزا تحصیلی در آلبرتا اقدام کرد؟

شرایط اولیه اعطای ویزای دانشجویی شامل موارد زیر است:

·        گذرنامه معتبر برای ویزای اقامت موقت / Temporary Resident Visa (TRV) برای ورود به کانادا. در طول مراحل درخواست، گذرنامه اصلی شما برای اداره گذرنامه نیاز است.

·        نامه رسمی پذیرش از دانشگاهی که در آن تحصیل خواهید کرد.

·        مدرکی برای توانایی مالی خود ارائه دهید. این بدان معنی است که شما برای پرداخت شهریه بودجه کافی دارید و می توانید هزینه های زندگی خود و افراد تحت تکفل خود را مدیریت کنید.

·        داشتن بیمه درمانی در تمام مدت تحصیل در آلبرتا اجباری است و هزینه ی آن به نسبت شرکتهای بیمه متفاوت است.

اجازه دهید مشاوران آموزشی معتبر IDP شما را در روند درخواست ویزای دانشجویی راهنمایی و پشتیبانی کنند. و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزا تحصیلی به وب سایت Canada Citizen and Immigration مراجعه کنید.

گزینه های اسکان دانشجویان بین المللی در آلبرتا چیست؟

به عنوان یک دانشجوی بین المللی بهتر است با موسسه آموزشی خود ارتباط برقرار کنید تا از بهترین گزینه های موجود در دانشگاه و خارج از دانشگاه مطلع شوید. در آلبرتا اقامتگاه های مختلفی وجود دارد از جمله:

خوابگاه ها و یا خانه های شهر

مشمولین خوابگاه دانشجویی- خوابگاه ها گزینه عالی برای اسکان در دانشگاه هستند و تعداد زیادی دانشجو را به طور هم زمان در خود جای می دهند. خانه های شهری نسبتاً کوچکتر و خانه های جداگانه ای هستند که به طور معمول هر کدام سه تا شش دانش آموز را در خود جای می دهند.

 

اقامت خارج از دانشگاه

اگر می خواهید یک اتاق یک نفره داشته باشید یا مکانی را با دوستان خود اجاره کنید این خانه ها گزینه خوبی هستند. این خانه ها ارزان قیمت هستند و به راحتی در نزدیکی دانشگاه شما یافت می شوند.

 

هوم استی (Homestay) یا زندگی کردن با یک خانواده‌ی محلی در خارج از کشور

اگر برای اولین بار است که تنها زندگی می کنید این گزینه مفید خواهد بود. اقامت در کنار خانواده یک گزینه مطمئن و مقرون به صرفه است، در حالی که می توانید مهمان نوازی و فرهنگ کانادایی را به صورت شخصی تری تجربه کنید.

 Recommended Articles

چرا در کانادا تحصیل می کنید؟

با پرداخت شهریه مقرون به صرفه ، موسسات با کیفیت ، کارهای پس از تحصیل و گزینه های مهاجرت و استقبال از مردم ، جای تعجب نیست که کانادا به سرعت در حال تبدیل شدن به مقصد اصلی برای دانشجویان بین المللی است.

ظرفیت دانشجو در کانادا

 دانشگاه ها و کالج های کانادا سه ورودی را ارائه می دهند. در برخی از موسسات نیز ممکن است به عنوان یک ترم گفته شود. همه چیز را در مورد آنها بدانید!

هزینه تحصیل و زندگی در کانادا

 درباره هزینه تحصیل ، هزینه های زندگی و مقرون به صرفه ترین دانشگاه های کانادا اطلاعات کسب کنید

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.