با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

مکان‌های دیدنی

از کوهای راکی به آبشارها

 اگر مایل به کشف مکان‌های جدید هستید، کانادا را دوست خواهید داشت؛ این کشور مقاصد جالب، هیجان‌انگیز و زیبای بی‌شماری دارد که می‌تواند تعطیلات تحصیلی خود را در آنجا سپری کنید.

مکان‌هایی برای تعطیلات تحصیلی

رشته کوه‌های راکی و پارک ملی بنف

میلیون‌ها انسان هر ساله از پارک بنف در کوهستان راکی بازدید می‌کنند، که با مناظر کوهستانی خیره کننده، دریاچه‌های فیروزه‌ای، قله‌های پوشیده از برف، و یخچال‌ها پوشیده‌ شده‌اند. اگر شما از پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، عکاسی کردن لذت می‌برید، بنف را در تعطیلات تابستانی ببینید.

آبشار نیاگارا

آبشار نیاگارا معروفترین جاذبه‌ی طبیعی کانادا و یکی از معروفترین جاذبه‌های گردشگری در دنیا است. در حقیقت آبشار نیاگارا از سه آبشار متفاوت تشکیل شده: آبشار امریکایی، آبشار تور عروس، و آبشار نعل اسبی. آبشار نعل اسبی در بخش کانادایی و دو آبشار دیگر در بخش امریکایی واقع شده‌اند. شما می‌توانید تصاویری از ارتفاع 57 متری آبشار ببینید، اما اصلا با آبشار واقعی قابل مقایسه نیست.

کبک قدیمی

کبک قدیمی در سال 1608 تاسیس شد و شامل تاریخی‌ترین ساختمان‌ها مانند Château Frontenac معروف است. علاوه بر لذت بردن از زیبایی این ساختمان‌های شگفت‌انگیز، می‌توانید غذاهای خوب و مراکز خرید منحصر بفردی در کبک قدیمی پیدا کنید.

برج CN تورنتو

برج CN یکی از معروفترین نشانه‌های کانادا است و بروی سواحل دریاچه‌ی انتاریو واقع شده است. این برج با ارتفاع 553 متر یکی از بلندترین سازه‌های دنیا است. شما می‌توانید از منظره‌ی دیدنی شهر و دریاچه‌ی زیبای تورنتو در رستوران مجلل برج CN لذت ببرید، یا شجاعت خود را با راه رفتن بر روی زمین شیشه‌ای (در طبقه‌ی 113ام با فاصله‌ی 342 متر از زمین) تست کنید.


 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.