با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

فروشگاه‌ها و رستوران‌ها

از فروشگاه‌های آخر شبی تا پارک‌های آبی در زمان ناهار

 شما گزینه‌های زیادی برای محل خرید و غذا خوردن در کانادا دارید، اما ساعات بازگشایی بسته به محل زندگیتان می‌تواند بصورت کلی متفاوت باشد. برخی از استان‌ها و حوزه‌ها حتی اجازه‌ی خرید در طول 24 ساعت از روز و هفت روز هفته‌ را هم می‌دهند، پس شما هیچوقت وقت کم نمی‌آورید! سوپرمارکت‌ها معمولا از 7 صبح تا 11 بعدازظهر باز هستند.

معتادان خرید عاشق بازار غرب ادمونتون آلبرتا خواهند شد که علاوه بر انتخاب میان 800 فروشگاه، می‌توانید در پارک‌های تقریحی مختلف، کاخ یخی، یک زمین گلف کوچک و یک پارک آبی سرگرم شوید. یا ممکن است بخواهید مرکز خرید ایتون تورنتو را ببینید که کلکسیون عظیمی از فروشگاه‌ها، لباس فروشی‌ها و رستوران‌ها را در یک بازار تاریخی با سقفی شیشه‌ای گرد هم آورده است. 
با اینکه صحنه‌های ناهارخوری بزرگ کانادا نسبت به امریکا و اروپا توجهات کمتری را جلب کرده‌اند، اما شهرهایی همچون تورنتو تنوع زیادی از رستوران‌ها و منوهای خلاقانه به شما ارائه می‌دهد. ممکن است قادر به تشخیص غذاهای سنتی کانادایی نباشید، اما می‌توانید جوانه‌های چشایی خود را در رستوران‌های هندی، شام‌های کوبایی، بارهای کره‌ای، پیتزا فروشی‌های شلوغ، باربیکیوهای عظیم و غیره به چالش بکشید.
در کانادا، شما مجبور به پرداخت انعام نیستید، اما بیشتر مردم معمولا برای خدمات، مخصوصا در رستوران‌های دارای سرویس میز انعام پرداخت می‌کنند. معمولا انعام‌ها 15 تا 20 درصد از هزینه‌ی کل هر وعده‌ی غذایی شماست. 
 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.