با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

حمل و نقل

سفر آسان و سریع از نقطه‌ی A به B

 اگر در یکی از شهرهای بزرگ کانادا زندگی می‌کنید، ممکن است پیاده‌روی، دوچرخه سواری یا استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی را به نگرانی در مورد روش‌های احتمالا گرانتر (و با راحتی کمتر) سفر خصوصی ترجیح دهید. 

اتوبوس‌ها برای سفرهای محلی و همچنین فواصل طولانی‌تر در دسترس هستند و سرویس‌های زیادی میان شهرهای بزرگ رفت و آمد دارند. قطارها مدرن، آرام و کارآمد هستند و مسیرهای راحتی را میان مقاصد معروف مانند مونترآل و هالیفاکس، یا برای مسافرت از مونترآل و تورنتو به ونکوور ارائه می‌دهند. 
در صورتی که دانشجو باشید، اکثر گزینه‌های حمل و نقل عمومی برای شما تخفیف خواهند داشت.
اگر شما می‌خواهید در کانادا دوچرخه سواری یا رانندگی کنید، باید قوانین را بدانید و پیش از شروع سفر الزامات را تهیه کنید. بعنوان مثال اگر برای کمتر از سه ماه در کانادا اقامت دارید، می‌توانید از گواهینامه‌ی معتبر وطنتان استفاده کنید و نیازی به اخذ گواهینامه‌ی بین‌المللی نخواهید داشت. برای یادگیری قوانین جاده‌ای بیشتر و الزامات گواهینامه، وبسایت دولت کانادا را ببینید.
اگر می‌خواهید سفرهای طولانیتری داشته باشید، می‌توانید از یکی از 13 فرودگاه بین‌المللی کانادا استفاده کنید، یا از میان تعدادی از فرودگاه‌های داخلی سراسر کشور انتخاب کنید.
 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.