با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

چرا تحصیل در کانادا؟

 با وجود هزینه‌های تحصیلی مقرون به صرفه، موسسات با کیفیت، کار پس از تحصیل و گزینه‌های مهاجرتی و مردم خوب، تعجب آور نیست که کانادا سریعا به مقصد دانشجویان بین‌المللی بدل شده است. کانادا میزبان بیش از 250000 دانشجوی بین‌المللی است و تجربه‌ی افزایش قابل توجه تقاضا از طرف دانشجویان خارجی را در سال‌های اخیر داشته است.

در بخش زیر برخی دلایلی ارائه خواهد شد که چرا کانادا می‌تواند مناسبترین گزینه برای شما باشد.

آموزش با کیفیت

کیفیت آموزش و استانداردهای زندگی در کانادا در میان بهترین استانداردها در دنیا است. استانداردهای دانشگاهی بالای کانادا و کنترل سخت‌گیرانه‌ی کیفی به این معنی است که شما می‌توانید یک دوره‌ی آموزشی با کیفیت را بگذرانید که درهایی را به سمت آینده‌ی شما گشوده و در طولانی مدت به نفع حرفه‌ی شماست.

آموزش مقرون به صرفه

هزینه‌های زندگی و تحصیل برای دانشجویان بین‌المللی در کانادا بطور کلی کمتر از کشورهای دیگر مانند ایالات متحده و بریتانیا است. هزینه‌ی رفتن به مدرسه در کانادا مقرون به صرفه است و شما مدارک قابل قبول جهانی را کسب خواهید کرد که به موفقیت شما در حرفه‌ی آتی کمک می‌کند.

تنوع

بعنوان دانشجویی که در کانادا زندگی می‌کند، می‌توانید انتظار یک محیط مسالمت آمیز و چند فرهنگی را با مردمی داشته باشید که رفتاری دوستانه دارند و به یادگیری در مورد فرهنگ‌های جدید علاقه‌مندند. با وجود تقریبا تمام گروه‌های قومیتی جهان در کانادا، یافتن مواد غذایی قومی و فعالیت‌های تفریحی مرتبط با فرهنگ‌های خاص چندان سخت نخواهد بود.

امکان مهاجرت

فارغ‌التحصیلان بین‌المللی از موسسات آموزش عالی کانادایی می‌توانند در کانادا به مدت بیش از سه سال کار کرده و با تکمیل برنامه‌ی مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PWPP) دوره‌ی خود را تکمیل نمایند. اگر خواهان اقامت دائم کانادا هستید، این برنامه می‌تواند به شما کمک کند.

فرصت‌های تحقیقات نوآورانه و فراوان

تحقیق یکی از اجزاء کلیدی سیستم آموزش عالی کاناداست. شما فرصت‌های زیادی برای تبدیل شدن به بهشی از جنبه‌ی پر جنب و جوش آموزش هستید. در کانادا، دولت و صنعت از این تحقیقات حمایت می‌کنند: ارتباطات از راه دور، پزشکی، کشاورزی، فناوری کامپیوتر، و علوم زیست محیطی.

جوامع سالم و امن

سازمان ملل متحد بصورت مداوم کانادا را بعنوان یکی از بهترین مکان‌های دنیا برای زندگی معرفی می‌کند. بعنوان یک دانشجوی بین‌المللی در کانادا، شما از تمام آزادی‌های مشابه با کانادایی‌ها همچون احترام به حقوق بشر، برابری و جامعه‌ی پایدار و صلح‌آمیز حمایت خواهد کرد.

آموزش زبان در سطح جهانی

کانادا یک کشور دو زبانه است و بعنوان پیشرو جهانی در زمینه‌ی آموزش زبان عمل می‌کند. دانشگاه‌های کانادایی زبان‌های انگلیسی و فرانسه را بعنوان اولین و دومین زبان آموزش داده و این یکی از بخش‌های جدایی ناپذیر آموزش کانادایی است. شما قادر به بهبود روانی و ظرفیت یادگیری زبان‌های بیشتر خواهید، زیرا هر چه بیشتر یاد بگیرید، برای کارفرمایان مطلوبتر خواهید شد.

شیوه‌ی زندگی هیجان انگیز دانشگاه

از امکانات ورزشی در حد کیفیت المپیک تا سالن‌های کنسرت عمومی و گالری‌های هنری، موسسات آموزش عالی کانادا فرصت‌های بیشماری برای یادگیری و فراغت به شما می‌دهند.
 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.