با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

دوره های برتر برای تحصیل در ایرلند برای دانشجویان بین المللی

در مورد بهترین دوره های تحصیلی در ایرلند و فرصت های کاری پس از تحصیل آنها اطلاعات کسب کنید.

آیا می خواهید در ایرلند تحصیل کنید؟ بیایید در اینجا بهترین دوره های آموزشی ایرلند را برای دانشجویان بین المللی و فرصت های کار پس از تحصیل را بررسی کنیم!

با توجه به روندهای گذشته ، اقتصاد ایرلند تقاضای زیادی را در صنایع مختلف از جمله خدمات مالی ، علوم زندگی ، مهندسی ، داروسازی ، فناوری و غیره تجربه کرده است. موفقیت صنعت فناوری ایرلند این است که بسیاری از شرکت ها دوبلین را برای راه اندازی خود انتخاب کرده اند. ستاد منطقه ای و مراکز توسعه نرم افزار. دلیل آن این است که نرخ مالیات بر شرکت ها در ایرلند 12.5 است که کمتر از نیمی از سطح فعلی انگلستان 28 and و ایالات متحده 35 است. همچنین به آنها کمک می کنند تا سود بیشتری کسب کنند و بنابراین تقاضا برای توسعه دهندگان و مهندسان نرم افزار را افزایش داده است. به همین دلیل است که به احتمال زیاد ایرلند به زودی به اشتغال کامل نزدیک می شود.

با این حال ، دوره های متعددی وجود دارد که در ایرلند بین دانشجویان بین المللی محبوب است. بر اساس گزارش "The Irish Times Top 1000" ، تعداد 500 شرکت با ثروت در ایرلند قرار دارند ، مانند Google ، Apple Ireland ، Johnson Controls ، Facebook و Microsoft.

5 دوره برتر در ایرلند کدامند؟

دوره های برتر در ایرلند عبارتند از:

  • تجزیه و تحلیل کسب و کار
  • بانکداری سرمایه گذاری و امور مالی
  • داده های بزرگ / علم داده
  • علوم دارویی
  • ساخت و ساز

تجزیه و تحلیل کسب و کار

دوره تجزیه و تحلیل کسب و کار ایرلند بسیار محبوب است زیرا ترکیبی از تجزیه و تحلیل داده ها ، هوش تجاری و برنامه نویسی رایانه ای است. این به شما امکان می دهد تا داده های یک سازمان را برای برنامه ریزی استراتژی های سودآوری کسب و کار تجزیه و تحلیل کنید. خبر خوب این است که تقاضا برای تحلیلگران تجاری در صنایع مختلف از جمله شرکت های فناوری اطلاعات ، بانک ها ، تجارت الکترونیکی و مخابرات و غیره وجود دارد زیرا هر بخش به دنبال افرادی هستند که بتوانند عملیات خود را پشتیبانی و تقویت کنند.

مشاغل برتر: تحلیلگر کسب و کار ، تحلیلگر داده ، دانشمند داده ، تحلیلگر مالی ، مهندس نرم افزار ، تحلیلگر اکتسابات ، تحلیلگر کمی ، آمارشناس

میانگین حقوق: برای یک فارغ التحصیل سطح اول تجزیه و تحلیل کسب و کار ، متوسط حقوق در ایرلند سالانه 40،000 یورو است ، در حالی که یک کارمند با تجربه می تواند تا 52،000 یورو در سال درآمد داشته باشد. در حقیقت ، Glassdoor برای سه سال متوالی تحلیلگر داده و دانشمند داده را با تقریباً بهترین کار سال در ایرلند رتبه بندی کرد. 50،000 یورو به عنوان حقوق فارغ التحصیلان Business Analytics.

بانکداری سرمایه گذاری و امور مالی

تعدادی از بانک های سرمایه گذاری برجسته جهان و شرکت های مدیریت دارایی در دوبلین فعالیت می کنند ، که این امر تقاضای افرادی را که می توانند به ویژه در بخش ریسک و انطباق کار کنند را افزایش داده است. با توجه به این موارد ، فرصت های زیادی برای کار دانشجویان در بخش های مالی و سرمایه گذاری وجود دارد. Barclays و Bank of America Merrill Lynch برخی از کارفرمایان برجسته در ایرلند هستند.

مشاغل برتر: تحلیلگر مالی ، معامله گر مالی ، تنظیم کننده مالی ، بانکدار سرمایه گذاری یا امور مالی شرکت ، بانکدار خرده فروشی

میانگین حقوق: میانگین حقوق فارغ التحصیلان امور مالی در ایرلند بستگی به حرفه انتخاب شده دارد. به عنوان مثال ، متوسط حقوق سالانه یک تحلیلگر مالی 42،000 یورو ، تحلیلگر سرمایه گذاری 34،000 یورو ، حسابدار صندوق 29،000 یورو ، همکار - بانک سرمایه گذاری 44،000 یورو ، تحلیلگر ریسک 39،000 یورو ، تحلیلگر ریسک اعتباری 32،000 یورو و حسابدار مالی است 49،000 یورو.*

کلان داده / علم داده

دوره علم داده در ایرلند نیز بسیار محبوب است. در دنیای دیجیتال امروز ، داده ها در همه جا وجود دارد. در واقع گفته می شود که حجم داده های موجود هر دو سال دو برابر می شود.

طبق مطالعه Bain & Co ، "پذیرندگان اولیه تجزیه و تحلیل داده های بزرگ برتری قابل توجهی نسبت به بقیه دنیای شرکت ها کسب دارند. با بررسی بیش از 400 شرکت بزرگ ، متوجه شدیم که آنهایی که دارای پیشرفته ترین قابلیت های تجزیه و تحلیل هستند ، با اختلاف زیاد از رقبا پیشی می گیرند. "

با وجود بسیاری از شرکتهای بزرگ فناوری اطلاعات در دوبلین ، این درها برای همه دانشجویان بین المللی فناوری که مایل به همکاری با چنین MNC هستند باز است. این دوره در مورد زمینه های متعددی مانند آمار ، ریاضیات ، تکنیک های ضبط هوشمند داده ها ، پاکسازی داده ها ، استخراج و برنامه نویسی برای آماده سازی و همسویی داده های بزرگ برای تجزیه و تحلیل هوشمند برای استخراج بینش و اطلاعات صحبت می کنند. این ساختار به شرکت ها کمک می کند تا بر روی سرنخ ها کار کنند و سود بیشتری کسب کنند.

مشاغل برتر: تجزیه و تحلیل داده ها ، تحلیلگر هوش تجاری ، مهندس برجسته راه حل های بزرگ داده ، مدیر محصول فنی ، معمار داده های بزرگ ، مشاور تجزیه و تحلیل داده ها ، تجزیه و تحلیل ویدیو و دانشمند داده ، کارشناس علوم داده ، توسعه دهنده سیستم های چند رسانه ای و مدیر عملیات IT.

میانگین حقوق: یک دانشمند سطح ابتدایی با تجربه کمتر از یک سال می تواند به طور متوسط مبلغ جبران خسارت 36000 یورو در سال تقریباً انتظار داشته باشد. (شامل نکات ، پاداش و حقوق اضافه کار).

علوم دارویی

ایرلند به عنوان یک مکان دارویی محبوب اروپایی شناخته می شود. صنعت داروسازی کشور ترکیبی متوازن از شرکت های بین المللی و محلی است ، که در آن 120 بازیکن خارجی با تولید در ایرلند راه اندازی شده اند. این شامل 9 شرکت از 10 شرکت داروسازی بزرگ در جهان است.

دوره های درجه داروسازی شامل مطالعه بیوشیمی ، فیزیولوژی ، داروشناسی ، سم شناسی ، شیمی تحلیلی و دارویی است که مهارت های مورد نیاز برای تحقیقات فردی و مشارکتی در زمینه های مختلف دارویی مانند توسعه دارو را توسعه می دهد.

فارغ التحصیلان فرصت های شغلی را در محیط های آزمایشگاهی در طیف وسیعی از بخش ها ، از جمله تولید ، تحقیق و توسعه در بخش های دارویی ، بیو دارویی ، آرایشی ، پزشکی قانونی و محیط زیست ، و همچنین در صنایع فرآوری مواد غذایی و نوشیدنی ها به دست می آورند. شما می توانید در شرکت های محلی مانند Temmler ، Kerry Group ، Astellas ، Metpro و Southern Scientific و همچنین شرکت های جهانی Johnson و Johnson ، Roche ، Pfizer و بسیاری دیگر کار کنید.

مشاغل برتر: شیمیدان توسعه ، شیمیدان فرایند ، داروسازان ، افسر داروسازی ، داروساز خرده فروشی ، تحقیق و آموزش.

میانگین حقوق: افسران داروسازی (سطح تحصیلات تکمیلی) می توانند انتظار حقوق متوسطی را داشته باشند که بین 28000 یورو تا 55000 یورو در سال برای همکاران ایمنی دارو متغیر است. برای یک مدیر ارشد ، متوسط حقوق سالانه 50000 یورو است (یعنی معمولاً بعد از کارشناسی ارشد فارما در ایرلند). اگر داروسازی را انتخاب کنید ، حقوق به طور متوسط بین 31000 یورو تا 40000 یورو سالانه متغیر است.

ساخت و ساز

دوره های ساختمانی برای برآوردن نیازهای صنعت برای قرار دادن فارغ التحصیلان در نیروی کار فنی حرفه ای طراحی شده است زیرا آنها به اصول و مبانی مورد نیاز فناوری ساخت و مدیریت و مدیریت آن ، به همراه مهارت های عمومی مدیریت مجهز شده اند.

این دوره ها به طور خاص برای کسانی است که مایل به استخدام در مدیریت سایت ، مدیریت قرارداد ، برآورد و نقشه برداری در صنعت ساختمان در موقعیت مدیریت فنی هستند.

مشاغل برتر: تکنسین های سایت ، برآوردگران ، نقشه برداران مقدار ، برنامه نویسان ، برنامه ریزان ، مدیران قرارداد و مدیران سایت.

میانگین حقوق: مدیر ساخت و ساز اولیه در ایرلند سالانه 43000 یورو (تقریباً) درآمد دارد ، در حالی که متوسط حقوق مدیر پروژه اولیه در صنعت ساختمان ایرلند 44000 یورو در سال (تقریبا) است.

*منبع:

https://www.payscale.com/research/IE/Degree=Master_of_Finance_(MFin)/Salary

اولین قدم را برای رسیدن به آرزوهای تحصیلی و اهداف شغلی ایرلند بردارید و امروز در یک برنامه معتبر با IDP ثبت نام کنید.

همین حالا با مشاور خود تماس بگیرید!

مقالات پیشنهادی

ظرفیت پدیرش دانشجودر ایرلند چه مقدار است؟

 همه چیز را در مورد میزان مصرف موجود در ایرلند بدانید

دوبلین

رفتار دوستانه و قابل پیاده روی بودن باعث شهرت بالای شهر دوبلین شده است، جایی که "شهر" در مرکز همه چیز و زندگی همه افراد قرار دارد.

برنامه زنده IDP

به تحصیل در خارج از کشور فکر می کنید؟ برنامه IDP Live را بارگیری کنید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?