با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

 زندگی در ایرلند چطور است؟

ایرلند دارای یکی از بهترین سیستم های آموزشی در جهان است و دلایل بسیاری برای تحصیل در آن وجود دارد. 

 مدارس و دانشگاه‌ها در سطح جهانی هستند و فارغ التحصیلان موسسات آموزشی ایرلندی به فرصت های مختلف در همه حرفه های مختلف دسترسی دارند.

ایرلند یک جزیره در لبه غربی اروپا است. این دومین جزیره بزرگ قاره بعد از بریتانیا است. و به علت حومه سبز زیبا، تاریخ جذاب و مردم مهربانش، شناخته می شود.

تحصیلات

استاندارد های تحصیلی در ایرلند یکی از بهترین استاندارد‌ها جهان است و دارای 7 دانشگاه برتر است و بر همکاری های پژوهشی و جهانی متمرکز است.

مردم و فرهنگ

ایرلندی‌ها به کشور و فرهنگشان مفتخر هستند و خوشحال هستند که آن را با شما در میان بگذارند. اگر چه این کشور نسبتا کوچک است (با جمعیتی حدود پنج میلیون نفر)، اما بیش از 70 میلیون نفر در سراسر جهان ادعا می کنند که دارای اصلیت ایرلندی هستند. بنابراین هنگامی که در ایرلند زندگی می کنید، در سراسر جهان دوستان زیادی خواهید داشت.

ایمنی

ایرلند یک مکان امن و تحسین برانگیز برای زندگی است و در بین 20 کشور برتر جهان از نظر کیفیت زندگی، صلح و توسعه انسانی است. این کشور یک کشور جوان است که یک سوم جمعیت آن زیر 25 سال سن دارند. به بیش از 35،000 دانشجوی خارجی از 161 کشور که در آن زندگی می کنند و آن را دوست دارند بپیوندید.

حرفه

تحصیل در ایرلند می تواند شروع خوبی برای موفقیت حرفه ای شما باشد. ایرلند به شدت از کیفیت آموزشی خوبی برخوردار است - آموزش و پرورش به نیازهای یک اقتصاد رقابتی و همچنین انتقال دانش بین دانشگاه‌ها و شرکت های خارجی پاسخ می دهد. این آموزش‌ها بسیار سرگرم کننده نیز هست.

زندگی شهری

شهرهای مهم اینجا کوچکتر و راحت تر از شهرهای بزرگ دیگر در سراسر جهان هستند، اما بسیار پر جنب و جوش و متنوع هستند.

پنج دانشگاه برتر در ایرلند

آیا می خواهید در یکی از بهترین دانشگاه های ایرلند تحصیل کنید؟ داده های جمع آوری شده توسط رتبه بندی جهانی دانشگاهها در سال 2019 ارائه شده است پنج دانشگاه برتر در جمهوری ایرلند.

1. دانشکده ترنیتی کالج دوبلین

به دنبال نسخه ایرلندی دانشگاه کمبریج یا دانشگاه آکسفورد هستید؟ در یک برنامه آموزشی مبتنی بر تحقیق که توسط استادان در سطح جهانی در قلب دوبلین تدریس می شود شرکت کنید.

2. دانشگاه دوبلین (UCD)

UCD جزء 1٪ از موسسات آموزش عالی برتر در سراسر جهان رتبه بندی می شود. از کارشناسان خارجی و ممتاز UCD بیاموزید. 

3. کالج سلطنتی جراحان در ایرلند

RCSI تنها مؤسسه تحصیلات عالی علوم پزشکی در ایرلند است که به عنوان بزرگترین دانشکده پزشکی ایرلند شناخته شده است و همچنین متخصصین آن در سطح جهانی شناخته شده اند.

4. دانشگاه کرک

با مطالعه در اولین دانشگاه پنج ستاره ایرلند، شما در تحقیقات بین رشته ای نوآورانه، و همچنین کارهای ضمن تحصیل و بین المللی درگیر خواهید شد.

5. دانشگاه ملی ایرلند، گالوی (NUI)

نیویورک تایمز، NUI را جذاب ترین شهر نامیده. NUI دارای برنامه های منحصر به فرد در فن آوری پزشکی است.

آموزش كيفي

سیستم آموزشی ایرلند یکی از بهترین هاست. دانشگاه های ایرلند جزء 3٪ برترین دانشگاه های جهان هستند و فارغ التحصیلان دانشگاه های ایرلند برای کارفرمایان در سراسر جهان در اولویت هستند.

فرصت های تحقیق

دانشگاه های ایرلند در دسته 1٪ برتر موسسات تحقیقاتی در جهان قرار دارند. برخی از بزرگترین و بهترین شرکت های دنیا دارای امکانات تحقیقاتی استراتژیک در ایرلند هستند و دانش جویان خارجی می توانند به برنامه های تحقیقاتی را که پیشگام نوآوری هستند و زندگی در سراسر جهان را تغییر می دهند، بپیوندند.

فرصت های شغلی در ایرلند

بسیاری از شرکت های پیشرو جهانی در ایرلند قرار دارند و فرصت های شغلی در آن فراوان است. این فرصت‌ها به ویژه در رشته های نرم افزار و فناوری اطلاعات، مهندسی، خدمات مالی، غذا و کشاورزی، فناوری پزشکی و دارو زیاد است.

رشد اقتصادی

اقتصاد ایرلند یکی از سریعترین رشد‌ها را در منطقه یورو دارد و ششمین کشور رقابت پذیر در جهان است. ایرلند یک کشور کارآفرین با ارتباطات جهانی است.

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی زبان اصلی ایرلند و زبان جهانی تجارت و فن آوری است. خواندن و نوشتن به زبان انگلیسی، فرصت های شما را افزایش می دهد و اگر شما در تلاش برای کار در یک شرکت چند ملیتی یا یک کشور انگلیسی زبان هستید، به شما یک مزیت بزرگ می دهد.

تاریخ و فرهنگ

ایرلند پر از موزه ها، کلیساها، پارک‌ها و بناهای تاریخی است و در هنر، ادبیات، فیلم و موسیقی مشهور است.

نزدیک به اروپا

ایرلند نزدیک به پایتخت های اروپائی است و فقط یک پرواز کوتاه با آنها فاصله دارد، بنابراین شما به راحتی می توانید در بقیه اروپا به سفر بپردازید.

ویزای تحصیلی

دولت ایرلند یک ویزای تحصیلی یک ساله برای فارغ التحصیلان لیسانس و دو ساله برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد ارائه می دهد. بسیاری از دانشجویان خارجی پس از اتمام تحصیلات خود در ایرلند اقامت می کنند و کار خود را در اینجا شروع می کنند.

حقایقی در مورد ایرلند

پایتخت: دوبلین

ارز: یورو

زبان انگلیسی

منطقه زمانی: GMT + 1

کد تلفن: 353

جمعیت: 4.818 میلیون نفر (بر اساس آخرین برآورد سازمان ملل متحد)

 

 

مقالات پیشنهادی

سیستم آموزش عالی ایرلند

 تحصیلات در طول تاریخ طولانی و گاه دشوار خود در ایرلند دارای ارزش بوده است. امروز سیستم آموزش عالی ایرلند برنامه های بسیار خوبی برای دانشجویان بین المللی در هر سنی ارائه می دهد. بیش از هر ده دانش آموز تمام وقت از خارج از کشور می آیند.

ویزای دانشجویی ایرلند

 قبل از سوار شدن به هواپیما ، اسناد مهمی وجود دارد که شما نیاز دارید. اگر اهل کشوری غیر اتحادیه اروپا (غیراروپایی) باشید ، به احتمال زیاد به ویزای دانشجویی ایرلند نیاز خواهید داشت.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.