با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

خدمات بهداشتی و حمایتی

اگر به کمک نیاز دارید، ما برای کمک هستیم

 سفر کردن به یک کشور جدید تغییر بزرگی است. اگر خود را در معرض قضاوت دیگران دیدید، یا احساس کردید فردی با شما ناعادلانه رفتار می‌کند، خدمات حمایتی زیادی برای شما وجود دارند. این خدمات حمایتی توسط موسسه‌ی آموزشی شما و ادارات دولتی ارائه می‌شوند.

در اولین گام، می‌توانید با نماینده‌ی IDP خود تماس بگیرید تا در مورد اقدامات بعدی شما را راهنمایی و مشاوره دهد.
اگر در مورد حقوق خود به عنوان دانشجو مطمئن نیستید، می‌تواند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت حفاظت از مصرف کننده مراجعه فرمایید.

در زمان تحصیل سالم بمانید
ممکن است در زمان تحصیل در نیوزلند، احساس کنید به مراقبت‌های پزشکی احتیاج دارید.
اگر به کمک‌های اورژانسی نیاز دارید، با شماره تلفن 111 تماس بگیرید. این یک تماس رایگان است و شما را به پلیس، آتش‌نشانی و آمبولانس وصل می‌کند. 
برای حمایت‌های پزشکی عمومی می‌توانید مراکز خدمات بهداشتی یا کلینیک‌های پزشکی داخل دانشگاه یا نزدیک به منزلتان را پیدا کنید. ثبت کردن یک پزشک محلی یا مرکز پزشکی در زمان رسیدن به نیوزلند نیز ایده‌ی خوبی است.
شرکت‌ جبران خسارت تصادفات بصورت 24 ساعته حوادث و آسیب‌های فردی را برای تمام افراد خارجی پوشش می‌دهد، به این معنی که شما واجد شرایط پوشش جبران خسارات نیز خواهید بود.
هرچند سیستم بهداشت عمومی دارای بودجه‌ی دولتی است، اما زمانی که پای ارائه دهندگان خصوصی خدمات وسط می‌آید، باید هزینه پرداخت کنید. زمانی که یک نوبت رزرو می‌کنید، می‌توانید بپرسید که آیا برای مراجعه به پزشک یا متخصص باید مبلغی پرداخت کنید یا خیر.
همچنین می‌توانید با جستجوی آنلاین یک دندانپزشک پیدا کنید، اما در نظر داشته باشید که مراقبت‌های دندانی تحت پوشش بیمه‌های دولتی نیستند و برای رفع نیازهای مراقبت از دهان و دندان به یک بیمه‌ی خصوصی نیاز دارید.


مقالات مرتبط
 
پول و هزینه‌های زندگی
دانستن اینکه برای زندگی روزانه چقدر نیاز دارید، نقطه‌ی شروع خوبی است، اما بیاد داشته باشید که هزینه‌ی زندگیتان به شهر محل تحصیلتان در نیوزلند بستگی دارد.

مردم و فرهنگ 
بعنوان یک کشور فاقد مرز زمینی و واقع در اقیانوس آرام، چشم‌انداز نیوزلند پر از شگفتی‌های طبیعی است.

کار کردن در حین تحصیل
کارهای پاره وقت می‌تواند روش خوبی برای کمک کردن به هزینه‌ی زندگی در نیوزلند و همچنین کسب تجربه‌ی کاری در رشته‌ی تحصیلیتان باشد.
 

مقالات پیشنهادی

Money and living expenses

دانستن اینکه برای هزینه های روزمره زندگی خود به چه میزان نیاز خواهید داشت یک نقطه شروع عالی است ، اما توجه به این نکته مهم است که هزینه زندگی بسته به اینکه در کدام کشور در نیوزیلند زندگی می کنید کمی متفاوت خواهد بود.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.