با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

مکان‌های دیدنی

از کوئینزتاون به شهر شما

نیوزلند بدلیل وجود کوهستان‌های بلند، دشت‌های وسیع، کوه‌های آتشفشانی و یخچال‌های باورنکردنی پر از مناظر طبیعی و دیدنی است.

مکان‌هایی که می‌توانید در زمان تعطیلات ببینید

در جزیره‌ی شمالی

خلیج جزایر

در این خلیج 144 جریزه وجود دارد، از سمت شمال سه ساعت با آوکلند فاصله دارد و مکان مناسبی برای قایقرانی، ماهیگیری و تماشای نهنگ‌هاست. در این منطقه می‌توانید پنگوئن‌ها، دلفین‌ها، وال‌ها و نیزه ماهی‌ها را در زیستگاه طبیعیشان ببینید.

روتورا

روتورا واقع در حلقه‌ی آتش اقیانوس آرام، یکی از فعالترین نقاط هیدروترمال در جهان است. در این منطقه می‌توانید شاهد یک "کشور زنده" باشید که پر از گل‌های جوشان، چشمه‌های آب گرم، دهانه‌های آتش‌فشانی و چشمه‌های حرارتی پر از بخار است. در این منطقه فعالیت‌هایی همچون چتربازی، لوژ سواری و دوچرخه‌سواری در کوهستان پر طرفدار هستند.

مجموعه فیلم هابیت، همیلتون، منطقه‌ی واییکاتو

یکی از معروفترین منظره‌های فیلمسازی در دنیاست که برای فیلمبرداری ارباب حلقه‌ها و سه‌گانه‌ی هابیت مورد استفاده قرار گرفته است. بازدیدکنندگان بین‌المللی بدنبال تجربه‌ی "دنیای میانه" به این مکان آمده، در قلب شایر سرگردان می‌شوند و حفره­های منحصر بفرد هابیت‌ها من جمله Bag End (خانه‌ی بیلبو) را می‌بینند.

در جزیره‌ی جنوبی

کوئینزتاون

بین سواحل دریاچه‌ی واکاییتو و قله‌های برفی شهر فوق‌العاده‌ی کوئینزتاون (پایتخت ماجراجویی نیوزلند) قرار دارد. این شهر محل برگزاری ورزش‌های هیجان‌انگیزی مانند بانجی جامپینگ، جت سواری، قایقرانی، پاراگلایدر رانی، صخره نوردی، دوچرخه‌سواری در کوهستان، و اسکلی روی زمین و همچنین پیاده‌روی‌های کوهستانی است.

 

پارک ملی Fiordland و Milford Sound

پارک ملی Fiordland که بعنوان یک میراث جهانی ثبت شده، از برخی از مناظر دیدنی و جذاب جهان محافظت می‌کند که شامل یخچال‌های طبیعی عظیم Milford، Dusky و Doubtful Sound است. در این منطقه می‌توانید جزایر دریایی، قله‌های کوهستانی و جنگل‌های بارانی را ببینید، در برخی از بهترین مسیرهای کشور مانند مسیر مشهور میلفورد پیاده‌روی کنید. قایقرانی نیز یکی از روش‌های محبوب برای مشاهده‌ی یخچال‌هاست و اگر بخواهید از بالا به این مناظر نگاه کنید، می‌تواند بر فراز پارک پرواز کنید.

 

مقالات مرتبط

پول و هزینه‌های زندگی

دانستن اینکه برای زندگی روزانه چقدر نیاز دارید، نقطه‌ی شروع خوبی است، اما بیاد داشته باشید که هزینه‌ی زندگیتان به شهر محل تحصیلتان در نیوزلند بستگی دارد.

 

مغازه‌ها و رستوران‌ها

از مغازه‌ها گرفته تا سالن‌های غذاخوری، گزینه‌های زیادی برای خوردن و خرید کردن در نیوزلند دارید.

حمل و نقل

در طول تحصیل می‌توانید شهرستان یا شهر محل تحصیل و یا بخش‌های دیگر نیوزلند را ببینید و گزینه‌های زیادی برای اینکار وجود دارد.

بیمه

شما باید پوشش بیمه‌ای را خریداری کنید که از شما، سلامتی، خانه و اموالتان محافظت کند.

مقالات پیشنهادی

Money and living expenses

دانستن اینکه برای هزینه های روزمره زندگی خود به چه میزان نیاز خواهید داشت یک نقطه شروع عالی است ، اما توجه به این نکته مهم است که هزینه زندگی بسته به اینکه در کدام کشور در نیوزیلند زندگی می کنید کمی متفاوت خواهد بود.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.