با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

چرا تحصیل در نیوزلند؟

یک انتخاب عالی! بیایید ببینیم نیوزلند چه چیزی برای ارائه دارد

 نیوزلند یکی از مقاصد اصلی دانشجویان بین المللی  است و یک سیستم آموزشی در حد جهانی ارائه می‌دهد. تمامی موسسات نیوزلند به استانداردهای جهانی مجهزند و بطور منظم توسط دولت نظارت می‌شوند تا سطح بالای آموزشی در تمام موسسات حفظ شود. این کشور یک سیستم آموزشی پیشرو و پاسخگو دارد که ترکیبی از اصول سنتی آموزش با نوآوری و فن‌آوری است و این امر سبب ارائه‌ی مدارک معتبر و شناخته‌شده‌ی دانشگاه‌های نیوزلند در جهان شده است.

نیوزلند عضو کنوانسیون شناخت لیسبون است، به این معنی که گواهی‌ها، دیپلم‌ها و مدارکش در هر 50 کشور عضو معتبر می‌باشد.

رتبه‌بندی جهانی
بدلیل وجود گزینه‌های متعدد، همیشه انتخاب یک دوره‌ی مناسب کاری مشکل است. با توجه به اینکه هر دانشجو، دوره و دانشگاهی متفاوت است، یافتن یک گزینه‌ی مناسب اهمیت زیادی دارد. تحقیقات مختلف نیز نشان می‌دهند که آماده‌سازی یک دوره نقش مهمی در رضایت دانشجویان بین‌المللی ایفا می‌کند. 
رتبه‌بندی دانشگاهی روش خوبی برای مقایسه‌ی شاخص‌های عملکردی دانشگاه‌ها با یکدیگر است. خوشبختانه هر هشت دانشگاه نیوزلند در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان QS 2016 قرار گرفته‌اند و این امر برای کشوری با جمعیت کمتر از 5 میلیون نفر نکته‌ی مهمی است.

مزایای کاری
نیوزلند مزایای شغلی منحصربفردی را به دانشجویان ارائه می‌دهد که شامل توانایی کار تمام وقت در طول تعطیلات و گزینه‌ی مجوز کار شش ماهه برای کسب امتیاز بمنظور درخواست اقامت است.
 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.