با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

بهترین مدارک کارشناسی در بریتانیا 2021

همه چیز را درباره تحصیل در مقطع کارشناسی در بریتانیا بدانید!

   تحصیل در مقطع کارشناسی در یکی از دانشگاه برتر جهانی در بریتانیا (انگلستان) راهی بی نظیر برای تعمیق تخصص آموزشی و شغلی و ایجاد ارتباطات جدید و پایدار در محیطی پویا و چند فرهنگی است.

مزایای تحصیل در مقطع کارشناسی در بریتانیا

بریتانیا قدمت طولانی در آموزش عالی جهانی دارد. در حقیقت، تقریباً یک چهارم دانشگاه های بریتانیا از معتبرترین و دارای بالاترین رتبه ها در جهان هستند. این شهرت بین المللی هر ساله حدود نیم میلیون دانشجوی بین المللی را به خود جلب می کند.

·        بریتانیا مجموعه بزرگی از دانشگاه ها، کالج ها و موسسات دارای رتبه بین المللی را در اختیار دارد که بیش از 50000 دوره و برنامه را در بیش از 25 رشته و شاخه ارائه می دهد.

·        دانشگاه های بریتانیایی ساختار برنامه آموزشی کوتاهتر و فشرده تری دارند که به دانشجویان امکان می دهد شغل خود را سریع دنبال کرده و هزینه های زندگی را در هنگام تحصیل در مقطع کارشناسی 3 ساله به حداقل برسانند.

·        در حقیقت، دانشگاه های بریتانیایی طیف گسترده ای از باشگاه ها و جوامع را دارند که زندگی اجتماعی پرتحرکی را برای دانشجویان تضمین می کنند.

·        با تحصیل در بریتانیا، نه تنها از حضور در سیستم آموزشی در سطح جهانی بهره می برید، بلکه بهترین فرصت را برای تکمیل مهارت های زبان انگلیسی خود خواهید یافت.

·        مطمئناً از فرهنگ غنی بریتانیایی و انگلیسی لذت خواهید برد. 

چگونه برای پذیرش دوره کارشناسی در بریتانیا اقدام کنید؟

می توانید مستقیماً از طریق پلتفرم دانشگاه ها و یا از طریق وب سایت های کاربردی مانند Universities and Colleges Admissions Service (UCAS)  برای دوره کارشناسی اقدام کنید، جایی که می توانید برای حداکثر 5 کورس آموزشی در همان دانشگاه یا دانشگاه های دیگر درخواست دهید.

برای اکثر دانشگاه ها، شما می توانید درخواست خود را در هر زمان از سال ارسال کنید، اما برخی از دوره های تحصیلی مهلت خاص خود را دارند. همیشه مهلت درخواست را با کمک مشاوران آموزش IDP بررسی کنید!

هزینه تحصیل دوره لیسانس در بریتانیا چقدر است؟

شهریه به نوع مدرک تحصیلی و دانشگاه یا مدرسه انتخابی بستگی دارد. بسیاری از دانشگاه ها و کالج های عالی رتبه بریتانیا ساختار هزینه ای خاص خود را دارند.

بعلاوه، هزینه به محل تحصیل در بریتانیا (قوانین مختلفی برای کشورهای مختلف انگلیس، اسکاتلند، ایرلند شمالی و ولز وجود دارد) و سطح تحصیلات نیز بستگی دارد.

معمولاً دوره های علوم انسان ، آموزش و هنر کمی ارزان تر هستند، در حالی که رشته هایی مانند پزشکی و مهندسی گران ترند. اگر می خواهید در مقطع تحصیلات تکمیلی تحصیل کنید، هزینه تحصیل به طور معمول بیشتر است و بسته به برنامه هزینه ها متفاوت می شوند.

متوسط ​​هزینه های کارشناسی در بریتانیا تقریباً 10000 تا 20000 پوند در سال باشد. برای کاهش هزینه تحصیل می توانید از بورس های تحصیلی متفاوت و موجود برای دانشجویان بین المللی بهره مند شوید.

مقالات پیشنهادی

چرا باید در انگلیس تحصیل کرد؟

هر وقت در دنیا انتخاب کردید حرفه خود را دنبال کنید ، مدرک دانشگاهی در انگلستان مورد توجه بین المللی قرار می گیرد و یک آموزش با کیفیت محسوب می شود.

ظرفیت آتی در انگلستان

 همه چیز را در مورد میزان مصرف موجود در انگلیس بدانید

5 نوع بورسیه تحصیلی انگلستان برای دانشجویان بین المللی

 اگر قصد تحصیل در انگلستان را دارید و به دنبال بورسیه تحصیلی انگلستان برای تأمین هزینه تحصیل خود در آنجا هستید ، این مقاله برای شما مناسب است!

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.