با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

راهنمای دانشجویی برای زندگی در ادینبورگ :

اسکاتلند احتمالاً بیشتر به  سرزمین مردان دامن دار (کیلت) ، ظروف مشکوک ساخته شده از شکم گوسفند (هاگیس) و لهجه هایی شناخته شده است که کار با آنها دشوار است.

به زودی خواهید فهمید که  در حالی که ادینبورگ همه این کارهای عجیب و غریب و غیر معمول را در خود جای داده است ، اما همچنین مکانی پر از کارهای جالب و تاریخ جالب است.

Edinburgh-Special-1-min.jpg

آنچه ادینبورگ را بسیار خاص می کند

دلیلی وجود دارد که ادینبورگ قرن ها به نویسندگان ، فیلمسازان و نویسندگان الهام داده است.

این یک کیفیت بی انتها است که باعث می شود شما احساس کنید می توانید از طریق یک رمان با جین آستین سر و کله بزنید ، اما همچنین نوآوری های خود را ادامه می دهد تا  یک پایتخت بسیارمدرن باشد.

این چیزی است که ادینبورگ را بسیار خاص می کند.

تاریخ هرجایی که نگاه کنی نشسته است.

تاریخ. هرجایی که نگاه کنی

قلعه ادینبورگ که بر روی یکی از صخره های غول پیکر شهربه نام 'Castle Rock' نشسته است. قلعه ای بیش از هزار سال و یکی از مکانهای مورد حمله در جهان. 'شام سیاه' در قلعه ادینبورگ حتی به عروسی قرمز بازی تاج و تخت الهام بخشیده است. این قلعه خانه Jewels Crown Jewels ، قدیمی ترین ساختمان در این شهر و منظره ای خارق العاده است.

بازدیدها در مورد دیدگاه ها

صندلی آرتور ، هسته یک آتشفشان که مدت زیادی از بین رفته است ، بر افق ادینبورگ مسلط است. از بالا (این یک پیاده روی طولانی نیست اما کفش های خوبی بپوشید - توریست های پاشنه دار بسیار جدی پشیمان می شوند) یکی از بهترین مناظر شهر را به دست می آورید. همچنین مانند کمی تقویم فصلی عمل می کند ، با تغییر آب و هوا (فرشی از گل های زرد در بهار ، سفید مات در زمستان) تغییر می کند.

تاریخچه بیشتر

در گذشته ، ادینبورگ به عنوان "Auld Reekie" شناخته می شد ، "Old Smokey" در انگلیسی غیر اسکاتلندی). این نام را از دود غلیظ دود دودکش که قبلا از شهر قدیمی آن می ریخت و نور لوخ نه چندان خوش آب و هوا ، دریاچه ای در پایین قلعه راک  گرفته است).

Nor Loch قبلاً استخر فرار از شهر قدیمی ادینبورگ بود ، جایی که مردم چاره ای جز ریختن زباله های خود به خیابان نداشتند. خوشبختانه ، آن تخلیه شد و به باغ های دوست داشتنی و یک ایستگاه قطار مفید تبدیل شد.

سنت های جدید

اگر تاریخ مورد علاقه شما نیست ، همیشه غذای شگفت انگیزی وجود دارد (بستنی سیاه کنجد  یا ناهار با وجدان اجتماعی چطور؟) ، رقص های محلی مفرح و سرگرم کننده به نام ceilidhs تلفظ 'kay-lee' ، جشنواره های بیشتر ماه ها ، دنج میخانه ها ، مکانهایی که نویسنده شرلوک هلمز را الهام بخشید ، مکانهای فیلمبرداری ، میراث جهانی یونسکو و سنت دیرینه دانشگاههای بزرگ.


هری پاتر

و البته ، هری پاتر وجود دارد. جی کی رولینگ بسیاری از سریال ها را در ادینبورگ نوشت و به راحتی می توان فهمید که چگونه این افراد از کتاب ها الهام گرفته اند.

  نام های شخصیتی وجود دارد که از کرکیارد Greyfriar گرفته شده است (آنجا سنگ قبر توماس ریدل و پسرش ، با نام اصلی توماس ریدل ، یک مک گوناگال و یک مودی است) ، مدارس قلعه مانند که از هاگوارتز الهام گرفته و خیابان های پر پیچ و خم مملو از مغازه هایی که شما را به فکر وا می دارند می تواند در کوچه دیاگون باشد. و البته کافه هایی وجود دارد که رولینگ برای نوشتن قصه ها با یک فنجان چای و یک دفتر یادداشت در آن جا جمع شد.

شیدایی هری پاتر در همه جا وجود دارد. در بسیاری از مغازه ها روسری هاگویتز ، حبوبات و جامپر می فروشند ، میله های پاپ آپ با مضمون نوشیدنی با الهام از Butterbeer و Firewhisky ، اتاق های فرار شما را به چالش می کشند تا Voldemort را شکست دهید ، یک گروه محلی محلی که هر پنجشنبه شب یک نمایش مضمون هری پاتر اجرا می کند و چندین فروشگاه وجود دارد اختصاص داده شده به جوراب زنانه جادوگر کالاهای جهانی.

 

Edinburgh-ScottishSlang-2-min.jpg

رمزگشایی عامیانه اسکاتلندی

دیری نمی گذرد که شما وارد ادینبورگ می شوید تا اسکاتلندی ها را ببینید (یا بشنوید) (در فرودگاه تابلوی وجود دارد که در اصل به معنی "به زودی برگردید" وجود دارد). در حالی که شبیه انگلیسی است ، اما در واقع گویش خاص خود آن است. بعلاوه  زبان گلی وجود دارد که هر از چند گاهی نیز ظاهر می شود ، اما بیشتر در مناطق مرتفع و جزایر مشاهده می شود.

طولی نمی کشد که برخی از زبان های عامیانه را انتخاب کنید ، و مردم محلی بد نیستند در مورد معنای کلمات برای شما توضیح دهند (اگر با ادب بپرسید). اگر آن را با لهجه اسکاتلندی بخوانید راحت تر است.

برخی از کلماتی که احتمالاً می شنوید و می بینید در اینجا آمده است :

 Aye

Yes

Guid

Good

Dug

Dog


Ye

You

Tae

To


با کمترین بهره از صحنه فرهنگی ادینبورگ استفاده می کنید

لازم نیست که به ادینبورگ نگاه کنید تا نوعی فرهنگ را بیابید ، خواه غرق شدن در موسیقی ، هنر ، غذا و مد سنتی اسکاتلند باشد یا در جشنواره های کلاس جهانی

 

Edinburgh-Special-3-min.jpg

 

جشنواره ها را بشناسید

ادینبورگ هر آگوست میزبان شش جشنواره رسمی (و چند جشنواره غیر رسمی) است. این بدان معنی است که شهر در حال انفجار با مجریان ، هنرمندان و گردشگران است.

داشتن شهر بسیار پر از هیجان ، رنگ و سر و صدا (هر شب در هنگام خالکوبی نظامی ادینبورگ در قلعه ادینبورگ آتش بازی وجود دارد) یک چیز شگفت انگیز است که باید در آن عضو شوید. هزاران نفر جدید برای دیدار وجود دارند ، کافه های بازشو و بازارهای مواد غذایی و البته تعداد زیادی نمایش برای دیدن.

شهر از سر و صدا ، مردم و بروشورها سر و صدا دارد (بسیاری از مردم سعی می کنند آگهی های تبلیغاتی را به شما تحویل دهند - خوب است که بگویید "نه" به گرفتن آنها ، اما خوب باشید!)

 

از پیش برنامه ریزی

درمورد محل غذا خوردن و آشامیدن خارج از منزل کمی مراقب باشید ، زیرا برای بارها و رستوران ها تغییر قیمت برای استفاده بیشتر از رونق گردشگری معمول می شود و جمعیت می تواند کمی پر باشد.

در ماه اوت مهم است که به خودتان وقت اضافی برای رفت و آمد به مکانهای وسط شهر بدهید ، زیرا حمل و نقل عمومی می تواند با تأخیر انجام شود و پیاده روی در میان جمعیت بیشتر به زمان بیشتری نیاز دارد. اگر در خوابگاه دانشجویی هستید ، اطمینان حاصل کنید که می توانید در ماه اقامت داشته باشید ، زیرا بسیاری از اقامتگاه ها بیشترین استفاده را از تعطیلات دانشگاه می کنند و در عوض به بازدید کنندگان اجاره می دهند.

بسیاری از افراد محلی از شهر خارج می شوند و ظاهراً این نشانه این است که شما وقتی شکایت خود را در مورد "حاشیه" شروع می کنید ، محلی می شوید

 

نکات و نکات محلی را بدانید

ماه آگوست می تواند ماه بسیار گرانی باشد ، صرفاً به این دلیل که در خارج از خانه و خیلی بیشتر خواهید خرید بلیط ، غذا و نوشیدنی در حالی که از جنون هر نوع رویدادی که تصور کنید لذت می برید

 

روش هایی برای پس انداز سکه های شما وجود دارد. Free Fringe اکنون در مکان های مختلفی است (اگرچه انتظار می رود که مبلغی را برای مجری هزینه کنید) ، Fringe Festival اغلب "پیش نمایش" را در ابتدای ماه ، دو به یک روز ، رایگان تخفیف می دهد نمایش ها ، تخفیف های دانشجویی (بعضی اوقات) و بلیط های ارزان تر نزدیک به زمان اجرا (به half price hutمراجعه کنید). اگر خال کوبی نظامی ادینبورگ بیشتر مورد توجه شما باشد ، یک نمایش کامل تمرین در ابتدای ماه گزینه ارزان تری از دیدن نمایش در تاریخ بعد است (و این دقیقاً همان است - فروش این بلیط ها از 22 ژوئیه آغاز می شود )

جشنواره بین المللی ادینبورگ برای برخی از نمایش ها 50٪ تخفیف برای دانشجویان دارد. نمایش های خیابانی و نمایش های متنوع همچنین می توانند به شما فرصت دهند تا از آنچه در دسترس است چشیده و به شما کمک کنند تا تصمیم بگیرید که آیا می خواهید چیزهای بیشتری را ببینید یا برای شما مناسب نیست


از صحنه فرهنگی در طول سال لذت ببرید

برای بقیه سال هنوز چیزهای زیادی برای دیدن وجود دارد. اگر کمدی مورد علاقه شما باشد ، باشگاه هایی مانند The Stand و The Monkey Barrel به طور مرتب میزبان کمدین هایی هستند که در حال امتحان کردن مطالب جدید یا کارهای آینده هستند. بلیط ارزان و غذای بار آنها به این معنی است که شما می توانید با چند پوند یک شب بیرون بروید و اقداماتی را ببینید که به طور معمول هزینه های بسیار بسیار بیشتری دارند.

نمایش های موزیکال از West End West London به همراه باله اسکاتلند و نمایش های تئاتر ملی به طور منظم تور می شوند.

Edinburgh-Weather-4-min.jpg

چگونه با آب و هوا کنار بیاییم

در اینجا خبر بدی برای حیوان دست اموزهای برفی وجود دارد: در ادینبورگ اینقدر برف نمی بارد.

حلقه ای از تپه ها در اطراف شهر (پنت لندز) و Firth of Forth به این معنی است که این شهر در برابر آب و هوای شدید بسیار در امان است. بنابراین ، در حالی که ممکن است در گلاسکو به طرز سرخوشی کولاک کند ، ادینبورگ خشک خواهد بود (یا احتمالاً باران می بارد).

می توانید پودر سفید خود را در مناطق مرتفع و حتی در سرتاسر راه گلاسکو برطرف کنید. زمستان مسلماً می تواند یخبندان باشد ، بنابراین کفش های خوب و یک کت گرم مهم است ، اما این چیزهایی است که می توانید در اینجا خریداری کنید (ارزان قیمت در یک فروشگاه خیریه یا در یکی از فروشگاه های لباس های بیرونی در شهر).

برای تاریکی آماده باشید

زمستان ها ممکن است سخت باشد ، نه به دلیل دما ، بلکه به دلیل اینکه ساعات روشنایی روز بسیار کوتاه می شوند (کوتاهترین روز فقط از ساعت 8:45 صبح تا 3:30 بعد از ظهر روشن می شود).

بسیاری از افراد با قرص های ویتامین D با این مسئله مبارزه می کنند. این موارد را می توانید در اکثر داروخانه ها و برخی از سوپرمارکت های بزرگ تهیه کنید و گران هم نیستند. هنگامی که احساس کمبود نور به راحتی انجام می شود می تواند به خلق و خوی شما کمک کند - شاید چیزی باشد که قبل از ورود با پزشک خود بررسی کنید.

برای بیرون رفتن و برنامه ریزی - محلی و دورتر برنامه ریزی کنید

شما می خواهید از هوای مرطوب خارج شوید و خوشبختانه برای شما ادینبورگ دارای یک شبکه اتوبوسرانی عالی است. یک برنامه ساده وجود دارد که برنامه ریزی را برای شما انجام می دهد و شما می توانید از طریق برنامه دیگری یا شخصاً بلیط بخرید (اما فقط پول نقد و بدون تغییر ، مگر اینکه اتوبوس فرودگاه باشد) ، یا کارت اتوبوس دریافت کنید.

اگر پولی دارید ممکن است بخواهید سفری به اسپانیا ، یونان یا جایی دیگر که آفتاب به طور مداوم می درخشد را رزرو کنید. پروازهای ماه مه و سپتامبر کاملاً منطقی است و همچنان گرم خواهد بود. اگر همه چیز از فرودگاه ادینبورگ گران است ، همیشه می توانید گلاسکو را امتحان کنید. فقط با قطار و اتوبوس فاصله دارد.

از تابستان که اینجا است نهایت استفاده را ببرید

اسکاتلند تابستان گرمی دارد ، روزهای آفتابی خوبی وجود دارد ، اما شما باید یک روز بارانی یا ابری را پس از یک روز خوب انتظار داشته باشید. هوا به تی شرت و شلوارک می رسد (شما از میزان گرم شدن 21 درجه سانتیگراد متعجب خواهید شد).

از روزهای طولانی نهایت استفاده را ببرید - در اوج تابستان از ساعت 4:30 صبح تا 10:00 بعد از ظهر نور وجود دارد ، به علاوه غروب / طلوع آفتاب برای مدت طولانی تری ادامه می یابد ، اما همچنین توجه داشته باشید که تا ساعت 9 شب شام نمی خورید. روی یک ماسک خوب چشم سرمایه گذاری کنید (اگر اتاق خواب شما پرده خاموشی ندارد) و به فکر بیرون آوردن عینک آفتابی در یک شب بیرون بروید ، به خصوص در ماه آگوست که کلوپ ها تا ساعت 5:00 صبح باز می مانند ، به این معنی که می توانید در خانه روز در خانه راه بروید.

 Recommended Articles

لیست دانشگاه های انگلستان برای ورود به سال 2020

 لیست کامل دانشگاههای انگلستان را پیدا کنید. شما می توانید طیف گسترده ای از دوره ها ، بورس تحصیلی ، مصرف های آینده و سایر موارد را پیدا کنید IDP یک رهبر جهانی در آموزش بین المللی است. اکنون با یک متخصص به صورت رایگان صحبت کنید!

تحصیل در گلاسکو

گلاسکو یک شهر چند فرهنگی پر جنب و جوش است که دارای تاریخ غنی است و با انرژی و محل زندگی بیش از 20،000 دانشجوی بین المللی است.

نیوکاسل

 احساس اینکه در نیوکاسل احساس می کنید در خانه هستید ، مدت زیادی طول نمی کشد - مردم محلی اینجا با آغوش باز از شما استقبال می کنند.

لندن

 لندن - این یکی از بزرگترین و اتفاقاترین شهرهای جهان است. این می تواند کمی طاقت فرسا باشد ، اما در بیشتر موارد ، فوق العاده هیجان انگیز است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.