با ما صحبت کن arrow

hipchat تماس بگیرید
text.skipToContent text.skipToNavigation

 مکان‌های دیدنی

از سواحل ماسه‌ای تا کوهستان‌های پوشیده از برف

 مجبور نیستید اوقات فراغتتان را در خانه بگذرانید، مکان‌های فوق‌العاده‌ی زیادی در اطراف بریتانیا وجود دارد، و دسترسی به این مناطق معمولا آسان (و نسبتا ارزان) است.


مکان‌های دیدنی برای گشت و گذار در اوقات فراغت
 
انگلستان
لندن یک شهر روشن و شلوغ و پر از نشانه‌های برجسته مانند بیگ بن، برج لندن و کاخ باکینگهام است. در انگلستان می‌توانید در کنار یکی از مشهورترین یادمان‌های پیش تاریخی بنام استون هنج قدم بزنید، با دیدن دیوار هادریان شاهکارهای مهندسان رومی را تحسین کنید و یا از شهرهای دانشگاهی کمبریج و اکسفورد دیدن نمایید. 

اسکاتلند
اگر شهر شلوغی مانند ادینبورگ یا گلاسکو را برای سفر ترجیح می‌دهید، یا دوست دارید از زیبایی‌ کوهستان‌های مرتفع لذت ببرید، اسکاتلند دارای مقاصد گردشگری متعددی برای شما است. اگر از گلف خوشتان می‌آید سنت اندروز را دوست خواهید داشت، یا اگر چشم‌اندازهای تپه‌ای و دشت‌های سبز را می‌پسندید، بالا رفتن از صندلی آرتور در قلب ادینبورگ را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
 
ولز
ممکن است در زمان تصویربرداری از بریتانیا، به سواحل فکر نکنید، اما ولز ذهنیت شما را عوض خواهد کرد. ولز علاوه بر قله‌های پوشیده از برف و خط ساحلی بکرش، ساحلی بنام بارافاندل دارد که معمولا در دسته‌ی بهترین سواحل (اما نه لزوما گرمترین) جهان قرار می‌گیرد.
 
ایرلند شمالی
گذرگاه ساحلی جاینت دقیقا در میانه‌ی راه پایتخت رنگارنگ ایرلند شمالی (بلفاست) و شهر پر از سرگرمی لاندن بری (دری یا "legenderry" برای افراد محلی) قرار گرفته است، این گذرگاه از ده‌ها هزار ستون بازالتی تشکیل شده که سنگ‌های پله‌ای را به سمت دریا تشکیل داده‌اند.
 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?