با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

بورس تحصیلی در انگلستان

بورسیه های رقابتی انگلیس را پیدا کنید و نحوه درخواست را یاد بگیرید


انگلیس دارای برخی از موسسات دارای بالاترین رتبه در جهان است ، اما این می تواند قیمت داشته باشد. با این حال ، اگر از قبل برنامه ریزی خوبی داشته باشید ، می توانید برای کمک به تحصیلات خود در آنجا ، طیف وسیعی از بورسیه های دانشگاه و کالج های انگلستان را ارائه دهید.

بسیاری از بورس های تحصیلی در انگلستان برای دانشجویان شایسته بین المللی پذیرفته شده است. این بورسیه ها بسته به معیارها ، دوره و موسسه ارائه دهنده آنها می توانند جزئی یا کاملا پرداخت شوند. همچنین ، دولت انگلیس طیف وسیعی از بورسیه ها و بورس های تحصیلی را به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. می توانید با مراجعه به وب سایت دولت انگلستان آیا واجد شرایط بودن سایت هستید.

هنگام مراجعه به هر یک از بورس های تحصیلی انگلستان ، اطمینان حاصل کنید که معیارهای واجد شرایط بودن بورس تحصیلی را به دقت بررسی کرده و از مراحل درخواست و تاریخ بسته شدن آن مطلع هستید همچنین می توانید از مشاور IDP خود به طور رایگان ، که شما را در طول سفر راهنمایی کند ، پشتیبانی بگیرید.

معیارهای واجد شرایط بودن برای درخواست بورس تحصیلی انگلستان چیست؟

مهمترین معیار برای اکثر بورسیه ها نمره علمی خوب است ، با این حال ، به عواملی مانند مقصد ، موضوع و سطح انتخابی شما نیز بستگی دارد. در برخی از بورس های تحصیلی ، از عواملی مانند فعالیت های فوق برنامه و داوطلبانه نیز می توان به عنوان مزیت استفاده کرد. به خاطر داشته باشید که هر بورس تحصیلی معیارهای صلاحیت خاص خود را دارد. در حالی که در بعضی از آنها ، ممکن است یک برنامه کاربردی کافی باشد ، در حالی که برای برخی دیگر ممکن است چندین شرط دیگر را داشته باشید. به عنوان مثال ، در برنامه های تحقیق محور ، ممکن است مجبور باشید تکالیف کتبی را ارسال کنید. در صورت تردید در تماس با مرکز پذیرش دانشگاه دریغ نکنید.

ارزش بورس تحصیلی - چه مقدار پول در دسترس است؟

میزان پول موجود و نوع جایزه بین موسسات متفاوت است. برخی از برنامه های تحقیقاتی علاوه بر اینکه بخشی از هزینه های زندگی شما را تأمین می کند ، می توانند تا 100٪ هزینه تحصیل را نیز تأمین کنند. وقتی متقاضی بورسیه دولتی در مقایسه با بورسیه دانشگاه هستید ، ممکن است رقابت بالاتری را تجربه کنید. بنابراین ، ما پیشنهاد می کنیم حدود 8-12 ماه قبل از شروع مصرف ترجیحی ، روش خود را شروع کنید. اگر در هر جایی گیر کنید ، مشاوران آوارگان از راهنمایی شما بسیار خوشحال خواهند شد.

مدارک لازم برای درخواست بورس تحصیلی انگلستان چیست؟

هنگامی که برای بورس تحصیلی اقدام می کنید ، باید وب سایت موسسه اعطا کننده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام اسناد مورد نیاز را ارائه می دهید. با این حال ، اسناد مشترکی وجود دارد که اکثر موسسات از متقاضیان بورس تحصیلی نیاز دارند ، مانند:

فرم درخواست بورس تحصیلی تکمیل شده.

کپی مدارک تحصیلی / مدارک تحصیلی خود را.

کپی گذرنامه / شناسه خود را.

بیانیه هدف یا انگیزه نامه.

توصیه نامه.

نمره آزمون (مانند SAT ، ACT ، GRE ، GPA)

اثبات مهارت زبان شما ، مانند آزمون آیلتس.

برخی از م institutionsسسات ممکن است به برخی اسناد اضافی مانند مقاله و گزارش پزشکی نیز نیاز داشته باشند.

بورس های تحصیلی برتر انگلیس برای درخواست

ما در اینجا برخی از برترین بورس های تحصیلی ارائه شده توسط دانشگاه های برجسته انگلستان به دانشجویان بین المللی را ذکر کرده ایم. لطفاً توجه داشته باشید که این یک لیست نشانگر است و شما باید برای مشاوره و آگاهی بخش داخلی خود برای مشروح جزئیات و بهترین گزینه های مناسب متناسب با نمایه خود صحبت کنید. امروز قرار ملاقات رزرو کنید.

ارزش بورس تحصیلی بورس دانشگاه (GBP) واجد شرایط بودن

دانشگاه لیورپول

بورس تحصیلی بین المللی دستیار معاون دانشگاه UG تا سقف 2500 پوند حداقل AAB یا A * AA یا معادل آن بدون نیاز به برنامه ، به طور خودکار به کسانی که ملاک ها را دارند ، اعطا می شود.

بورس تحصیلی کلاس اول دانشگاه لیورپول دانشگاه لیورپول £ 1000 دانشجوی بین المللی در برنامه های غیر بالینی که میانگین کلاس اول را بدست می آورند و آن را حفظ می کنند (70٪)

بورس تحصیلی بین المللی دستیار معاونت دانشگاه لیورپول PG 2500 پوند دریافت جایزه درجه یک دوره کارشناسی انگلیس یا مدرک معادل آن که توسط دانشگاه لیورپول تعریف شده است

دانشگاه آنگلیا راسکین

بورس تحصیلی MBA Bursary & International Excellence 4000 پوند برای دوره یک ساله یا 2،000 پوند برای دوره دو ساله با جایگزینی. بورس تحصیلی براساس پیشرفت تحصیلی اعطا می شود. فرم درخواست را تکمیل کنید و بیانیه پشتیبانی 500 کلمه ای را ارائه دهید که در آن دلیل مناسب بودن شما برای این بورس تحصیلی آورده شده است.

بورس تحصیلی لیاقت بین المللی دانشگاه آنگلیا راسکین 2000 پوند بدون نیاز به برنامه ، به طور خودکار به کسانی که ملاک ها را دارند ، اعطا می شود

دانشگاه استون

بورس تحصیلی تعالی جهانی 5000 پوند - 7000 پوند شما نیاز به ارائه یک برنامه کارشناسی ارشد یا تمام وقت برای تحصیلات تکمیلی دارید که از سپتامبر 2020 شروع می شود ، و همچنین یک بیانیه شخصی با حداکثر 500 کلمه برای پشتیبانی از برنامه بورس تحصیلی خود ارائه دهید. بیانیه شخصی شما باید توضیح دهد که چرا شما فکر می کنید یک دانشمند عالی می کنید

دانشگاه کینگستون

بورس تحصیلی بین المللی 2000 پوند شما یک پیشنهاد برای تحصیل در دوره کارشناسی یا کارشناسی ارشد دارید (فقط در ماه سپتامبر). بیانیه شخصی (حداکثر 500 کلمه) کارنامه علمی (اگر کارنامه نهایی شما تا بعد از 31 مه در دسترس نیست ، جدیدترین کارنامه خود را ارسال کنید ؛ کینگستون بر اساس نمرات ارائه شده شما تصمیم می گیرد ، نه نمرات مورد انتظار خود) مرجع علمی (از معلم قبلی یا کارفرما). ثبت نام آنلاین ، حداکثر تا 31 مه 2020.

دانشگاه میدلکس

بورس تحصیلی بین المللی تا سقف 2000 پوند پس از دریافت پیشنهاد ، فرم درخواست بورس تحصیلی را پر کنید. دانشگاه به صورت موردی میزان واجد شرایط بودن و بودجه را ارزیابی می کند

دانشگاه Northumbria

بورسیه های جهانی 3000 £ تخفیف هزینه در سال اول. برای هر سال تحصیلی بعدی 1500 پوند تخفیف هزینه

بورسیه دانشگاه Northumbria Gems Northumbria تا 8500 پوند در طول 3 سال

دانشگاه یورک

بورسیه های معاونت دانشگاهی 5000 تا 15000 پوند پیشنهادی مشروط یا بدون قید و شرط برای تحصیل در دانشگاه یورک تا 30 آوریل 2020 (نیازی به پذیرفتن پیشنهاد نیست). هزینه ها را با نرخ هزینه خارج از کشور پرداخت کنید (هرگونه ارزیابی هزینه باید تا 30 آوریل 2020 به پایان برسد). قصد تحصیل در دوره کارشناسی ارشد دوره کارشناسی ارشد یا کارشناسی ارشد را بر اساس پردیس دانشگاه یورک دارید. شرایط زبان خود را تا 30 آوریل 2020 برآورده کرده اید.

دانشگاه هادرزفیلد

بورس تحصیلی برای دانشجویان کارشناسی بین المللی جدید و دانشجویان کارشناسی ارشد 2000 پوند برای هر سال تحصیل برنامه های واجد شرایط - BA ، BSc ، BEng ، MA ، MSc ، MBA. به صورت خودکار در نظر گرفته می شود (نیازی به برنامه نیست). باید یک دانشجوی بین المللی با بودجه شخصی باشد که هزینه های کامل خارج از کشور را پرداخت می کند

دانشگاه لستر

طرح بورس تحصیلی لیسانس رئیس جمهور 2500-4000 پوند برای هر سال تحصیل این بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی (غیر اتحادیه اروپا) است که در سپتامبر 2020 یک مدرک کارشناسی تمام وقت ، دانشگاه و دانشگاه را شروع می کنند.

دانشگاه سالفورد

جایزه تعالی بین المللی سالفورد 1000 و 5000 پوند شما پیشنهاد تحصیل در دوره کارشناسی (کارشناسی) و ورود پیشرفته را دارید ، بنابراین تحصیلات خود را به جای سال یک در دو یا سه سال آغاز خواهید کرد. برای درخواست این بورس تحصیلی باید دارنده پیشنهاد باشید. در سایت دانشگاه به صورت آنلاین اقدام کنید

University

Scholarship

Scholarship value (GBP)

Eligibility

University of Liverpool

Vice-Chancellor's International Attainment Scholarship UG

Up to £2,500

Minimum AAB or A*AA or equivalent No application necessary, automatically awarded to those who meet the criteria.

University of Liverpool

University of Liverpool First Class Scholarship

£1000

International students on non-clinical programs who achieve and maintain a First-class average (70%)

University of Liverpool

Vice-Chancellor's International Attainment Scholarship PG

£2,500

Achieve a UK first-class undergraduate degree award or equivalent qualification as defined by the University of Liverpool

Anglia Ruskin University

MBA Bursary & International Excellence Scholarship

£4,000 for the one-year course, or £2,000 for the two-year course with placement.

The Scholarships will be awarded based on academic achievement. Complete an application form and submit a 500-word supporting statement outlining why you’re suitable for this scholarship.

Anglia Ruskin University

International Merit Scholarship

£2,000

No application necessary, automatically awarded to those who meet the criteria

Aston University

Global Excellence Scholarship

£5,000 - £7,000

You need to hold an offer for an undergraduate or full-time postgraduate program starting in September 2020, and also submit a personal statement of no more than 500 words to support your scholarship application. Your personal statement should explain why you believe you would make an excellent scholar

Kingston University

International Scholarship

£2,000

You have an offer to study an Undergraduate or Postgraduate degree course (September intake only). Personal Statement (maximum 500 words). Academic transcript (if your final transcript is not available until after the 31 May, submit your most recent transcript; Kingston will make a decision based on the grades you provide, not your expected grades) Academic Reference (from previous teacher or employer). Apply online, no later than 31 May 2020.

Middlesex University

International Scholarship

Up to £2,000

After you receive an offer, fill out the scholarship application form. University will assess eligibility and funding amounts on a case by case basis

Northumbria University

Global Scholarships

£3,000 fee discount in the first year.  £1,500 fee discount for every subsequent year of study

 

Northumbria University

Gems Northumbria Scholarships

Up to £8,500 over 3 years

 

University of York

Vice-Chancellor's scholarships

£5,000 to £15,000

Have a conditional or unconditional offer to study at the University of York by 30 April 2020 (you don't need to have accepted the offer). Be paying fees at the overseas fee rate (any fee assessments must be completed by 30 April 2020). Intend to study a full-time undergraduate or postgraduate taught masters course based on the University of York campus. Have met your language condition by 30 April 2020.

University of Huddersfield

Scholarships for new international undergraduate and Master's students

£2,000 for every year of study

Eligible programs – BA, BSc, BEng, MA, MSc, MBA. Considered automatically (no application required). Must be an international self-funded student paying full overseas fees

University of Leicester

President's Undergraduate Scholarship Scheme

£2,500-£4,000 for each year of study

This scholarship is for international (non-EU) students beginning a full-time, campus-based, undergraduate degree at Leicester in September 2020.

University of Salford

Salford International Excellence Award

£1,000 and £5,000

You have an offer to study an undergraduate (bachelor's) program and have gained advanced entry, so will begin your studies in year two or three, rather than year one. You must be an offer holder in order to apply for this scholarship. Apply online at the university website

 

 

 

مقالات پیشنهادی

5 نوع بورسیه تحصیلی انگلستان برای دانشجویان بین المللی

 اگر قصد تحصیل در انگلستان را دارید و به دنبال بورسیه تحصیلی انگلستان برای تأمین هزینه تحصیل خود در آنجا هستید ، این مقاله برای شما مناسب است!

بورس تحصیلی

دولت ها و دانشگاه های سراسر جهان برای دانشجویان با عملکرد بالا ارزش قائل هستند و برنامه های بورس تحصیلی بسیاری دارند که برای جذب بهترین و درخشان ترین جهان برای تحصیل در کشورشان طراحی شده است.

رتبه بندی دانشگاه ها

 رتبه بندی دانشگاه ها یک روش عالی برای مقایسه شاخص های اصلی عملکرد در دانشگاه ها یا مدارس مختلف است.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.