با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

محل اقامت

خانه‌ی خود را از راه دور انتخاب کنید

 بسته به موارد مورد نیاز شما (و بودجه) شما می‌توانید گزینه‌های زیادی برای اقامت در داخل یا خارج از محوطه‌ی دانشگاه بیابید.

اقامت در محوطه‌ی دانشگاه
اکثر دانشگاه‌ها اقامت در محوطه‌ را پیشنهاد می‌دهند. با اینحال بمنظور رزرو کردن یک اطاق در خوابگاه، باید از طریق موسسه برای اقامت خوابگاهی تقاضا دهید. هزینه‌ی سکونت در محوطه‌ی دانشگاه در هر موسسه‌ای متفاوت است و به این بستگی دارد که اتاق خصوصی می‌خواهید یا تمایل به استفاده از غذاهای دانشگاه دارید یا خیر.

گزینه‌های اقامت در خارج از محوطه‌ی دانشگاه
اگر ترجیح می‌دهید در خارج از محوطه‌ی دانشگاه زندگی کنید، می‌توانید بسته به بودجه و اینکه مایل به زندگی در یک خانه‌ی مشترک هستید می‌توانید در یک آپارتمان، خوابگاه یا خانه زندگی نمایید. گزینه‌ی خارج از محوطه عموما ارزانتر است و موسسات زیادی می‌توانند به شما در یافتن محل اقامت مناسب نیازهایتان کمک کنند.
اگر می‌خواهید ملکی را بصورت خصوصی اجاره کنید، باید اجاره‌نامه‌ی قانونی و معتبری را امضا کنید که تمام مسئولیت‌های شما بعنوان یک مستاجر را مشخص می‌کند.
هزینه‌های اقامت بسته به اولویت‌های شما، موقعیت دانشگاه و زندگی در داخل یا خارج از محوطه‌ی دانشگاه متفاوت خواهد بود. برای یک اتاق داخل محوطه‌ی دانشگاه باید انتظار 1000 تا 1500 دلار در ماه را داشته باشید، در حالیکه زندگی در خارج از محوطه‌ی دانشگاه بسته به شهر و محل زندگی بسیار متفاوت خواهد بود. البته باید هزینه‌های اضافی مانند آب، برق، تلفن و مصرف اینترنت، بیمه و هزینه‌های شخصی دیگر را نیز در نظر بگیرید.
لطفا به دقت گزینه‌های خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید با بودجه و نیازهای شما همخوانی داشته باشد. 

مقالات مرتبط

پول و هزینه‌های زندگی
هزینه‌های زندگی روزانه‌ی شما بسته به ایالت و شهر محل زندگیتان متفاوت خواهد بود. یاد بگیرید که در زمان تحصیل در ایالات متحده پول خود را پس‌انداز کنید.

حمل و نقل
چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن در ایالات متحده وجود دارند. اگر می‌خواهید شهرستان و شهر محل زندگی و بخش‌های دیگر ایالات متحده را ببینید، گزینه‌های سفر زیادی به نسبت نیازهای شما وجود خواهد داشت. 
 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.