با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

 

تحصیلات کارشناسی ارشد در ایالات متحده آمریکا

تمام موارد لازم برای شروع کارشناسی ارشد خود را در ایالات متحده بیابید

تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایالات متحده آمریکا برای افرادی است که مایلند پس از گذراندن دوره های فارغ التحصیلی خود ادامه تحصیل دهند. این دوره ها شامل نمایش تسلط یا مروری عالی در زمینه خاصی از تحصیل یا حوزه عمل حرفه ای است.

به طور خلاصه این تخصص بیشتر در زمینه تحصیل دانشجو است. گذراندن دوره کارشناسی ارشد نه تنها به دانش آموزان کمک می کند تا دانش خود را افزایش دهند بلکه حتی در بسیاری از مشاغل یک الزام است.

چرا باید در آمریکا کارشناسی ارشد بخوانیم؟

ایالات متحده دارای بیشترین جمعیت دانشجویی بین المللی در جهان است. این کشور همچنین دارای یکی از بزرگترین و متنوع ترین سیستمهای آموزش عالی جهان است. اگر هنوز به فکر بهترین کشور برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد خود هستید ، در اینجا بهترین دلایلی وجود دارد که ایالات متحده می تواند مقصد رویایی شما باشد!

1. مرکز اصلی تحصیلات تکمیلی: دانشگاه های آمریکا به دلیل پرورش شبکه ای قوی از فارغ التحصیلان در سطح بین المللی مشهور هستند.

2. شماره 1 در سطح جهانی: ایالات متحده بهترین سال مقصد دانشجویان پس از تحصیل در جهان است

3. مراحل پذیرش: دانشگاههای آمریکا پذیرش مشروط را ارائه می دهند. برای ااین دوره ، می توانید برای دانشگاه GRE یا GMAT آماده کنید.

4. دستیاری ویژه: دانشگاه های ایالات متحده همچنین کمک هزینه تحصیلی دارند - دریافت معلم و پشتیبانی تحقیقاتی که به دانشجویان پسران در امور مالی کمک می کند و ادغام در دانشگاه را تقویت می کند.

5. آموزش و کار پس از تحصیل: دانشجویان Postgrad یک آموزش عملی اختیاری (OPT) دریافت می کنند که به آنها امکان می دهد تا 3 سال بمانند و کار کنند - باعث افزایش چشم انداز شغلی آنها می شود.

6. کارآموزی ارزشمند: کارآموزی آمریکایی در دوره های تحصیلات تکمیلی گنجانده شده است و برای اطمینان از اینکه دانشجویان در طول تحصیل تجربه کار ارزشمندی کسب می کنند ، برای فارغ التحصیلی مورد نیاز است.

7. ارتقا فرهنگی: ایالات متحده دارای ملیتهایی از همه اقشار و زمینه های فرهنگی است. همچنین یک محیط یادگیری بی نظیر برای یادگیری مهارت های کلیدی فراهم می کند

8. پشتیبانی و خدمات: خدمات پشتیبانی دانشجویی قوی وجود دارد - در مواردی تدریس خصوصی ، راهنمایی برای همسالان ، ورود و جهت گیری ،  همچنین مشاوره تحصیلی برای اطمینان از استفاده درست  دانشجویان از تحصیلات خود

9. امکانات: دانشجویان از امکانات تحقیقاتی در سطح جهانی بهره مند می شوند که درخشان ترین ذهن ها را از سراسر جهان به خود جلب می کند

مدرک کارشناسی ارشد در ایالات متحده آمریکا چه مدت است؟

دوره کارشناسی ارشد در یک دانشگاه ایالات متحده معمولاً حدود 2 سال تحصیل تمام وقت طول می کشد ، اما بعضی از دوره ها کوتاه تر هستند.

هزینه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در ایالات متحده آمریکا چقدر است؟

هزینه کارشناسی ارشد در ایالات متحده آمریکا بسته به موسسه و تخصصی که انتخاب می کنید بسیار متفاوت است. هزینه متوسط ​​شهریه بین 30،000 تا 120،000 $ متفاوت است. این فقط یک قیمت مشخص است و شما باید همیشه جزئیات کامل شهریه کارشناسی ارشد را در وب سایت دانشگاه بررسی کنید. مشاور IDP شما همچنین می تواند اطلاعات به روزتری درباره بهترین گزینه های کارشناسی ارشد متناسب با آرزوهای شما به شما ارائه دهد.

شرایط کارشناسی ارشد در ایالات متحده آمریکا چیست؟

شرایط پذیرش کارشناسی ارشد در ایالات متحده آمریکا از دانشگاه به دانشگاه دیگر و همچنین از دوره به دوره دیگر متفاوت است. اما الزامات اساسی می تواند به شرح زیر باشد:

1. مدارک تحصیلی - اکثر موسسات آموزشی به مدارک تحصیلی قابل مقایسه با لیسانس ایالات متحده نیاز دارند.

2. توصیه نامه - ممکن است مرجع نامه ای مورد نیاز باشد و بسته به دانشگاه می تواند از اساتید دانشگاه ، اساتید دانشگاهی یا کارفرمایان شغلی باشد.

3. تجربه کار - بسته به دوره کارشناسی ارشد که درخواست شده است ، ممکن است از دانش آموزان خواسته شود که تجربه کاری مربوطه را در زمینه تحصیل خود ارائه دهند.

4. آزمون زبان - از دانشجویانی که زبان اول آنها انگلیسی نیست ، خواسته می شود برای یک آزمون مهارت انگلیسی ، به طور کلی IELTS یا TOEFL ، شرکت کنند.

5. نمونه کارها - برخی از موسسات ممکن است به عنوان بخشی از معیارهای واجد شرایط بودن ، از آنها نمونه های کتبی یا نسخه های چاپ شده شما را بخواهند.

6. آزمونهای اضافی - نمرات آزمون GMAT / GRE می تواند برای برخی موسسات برای برنامه های خاص ، نیاز سطح ورود باشد.

 

چگونه می توان دانشگاه مناسب ایالات متحده را برای کارشناسی ارشد خود انتخاب کرد؟

 

دانشگاه های ایالات متحده طیف گسترده ای از مدارک کارشناسی ارشد را در رشته های مختلف ارائه می دهند. اما انتخاب دانشگاه مناسب تصمیمی است که باید پس از بررسی دقیق اتخاذ شود. همه افراد از دانشگاههای منتخب خود چیزهای مختلفی را آرزو می کنند ، اما در اینجا چند عامل اساسی وجود دارد که می تواند مورد توجه قرار گیرد:

شهرت دانشگاهی

شهریه

الزامات دانشگاه

محل

پشتیبانی دانشجویان بین المللی

اگر می خواهید برای کارشناسی ارشد خود در ایالات متحده آمریکا اقدام کنید ، می توانید با بررسی برخی از بهترین دانشگاه های آمریکا شروع کنید تا بدانید با نیازها و خواسته های شما مطابقت دارند.

در اینجا 20 دانشگاه برتر ایالات متحده آمریکا بر اساس رتبه بندی معتبر QS USA رتبه بندی 2020 وجود دارد:

 

نام دانشگاه

رتبه بندی QS USA 2020

 

 

Harvard University

1

Stanford University

2

Massachusetts Institute of Technology (MIT)

3

University of California, Berkeley

4

Columbia University

5

University of California, Los Angeles (UCLA)

6=

Yale University

6=

University of Pennsylvania

8

Princeton University

9

Cornell University

10

New York University (NYU)

11

University of Chicago

12

Duke University

13

Johns Hopkins University

14

University of Southern California

15

Northwestern University

16

Carnegie Mellon University

17

University of Michigan

18

California Institute of Technology (Caltech)

19

Brown University

20

 

امروز با مشاور آموزش IDP صحبت کنید تا آخرین اطلاعات مربوط به شرایط پذیرش برنامه خود را پیدا کنید و جای خود را در دانشگاه رویایی خود تأمین کنید!

مقالات پیشنهادی

پذیرش های آینده در ایالات متحده آمریکا

همه چیز را در مورد میزان پذیرش دانشگاه های ایالات متحده بدانید.

رتبه بندی دانشگاه ها در ایالات متحده آمریکا

از آخرین رتبه بندی برای دانشگاههای سراسر ایالات متحده مطلع شوید.

بورس تحصیلی در ایالات متحده آمریکا

 بورس های تحصیلی برتر در ایالات متحده آمریکا برای دانشجویان بین المللی و نحوه درخواست آنها را کشف کنید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.