با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

مکان‌های دیدنی

از گراند کنیون تا شهر نیویورک

 ایالات متحده مقاصد توریستی مختلفی از آسمان‌خراش‌ها و چراغ‌های روشن نیویورک تا شگفتی‌های طبیعی گراند کنیون و آلاسکا تا سواحل آفتابی کالیفرنیا، فلوریدا و هاوایی دارد. بسته به اینکه می‌خواهید در شهرهای بزرگ گردش کنید، یا به جاده بزنید و برخی از شگفتی‌های طبیعی دنیا را ببینید، کارهای زیادی برای انجام دادن در ایالات متحده در زمان تحصیلتان خواهید داشت.

مکان‌هایی که می‌توانید در زمان تعطیلات خود ببینید
 
پارک ملی یلواستون، وایومینگ
یلواستون اولین پارک ملی دنیا است و در سال 1872 بمنظور حفظ تعداد زیاد گیاهخواران، چشمه‌های آب گرم و مناطق حرارتی دیگر، و همچنین حیات وحش موجود در منظقه تاسیس شده است. این پارک بر روی نقطه‌ی آبگرمی قرار دارد که سنگ‌های روشن، داغ و مذاب به سطح زمین می‌آیند.
 
پارک ملی گراند کنیون، آریزونا
گراند کنیون واقع در آریزونای شمالی یکی از جاذبه‌های گردشگری اصلی ایالات متحده است. عمق کنیون بیش از 6/1 کیلومتر و طول 446 کیلومتر است و در طول میلیون‌ها سال عبور رودخانه‌ی کلورادو ایجاد شده است.
 
آبشارهای نیاگارا، نیویورک
آبشار نیاگارا که بین نیویورک و استان انتاریو در کانادا واقع شده است، یکی از جاذبه‌های طبیعی دنیا است. آبشار نیاگارا از سه آبشار (آبشار امریکایی، آبشار تور عروسی و آبشار نعل اسبی) تشکیل شده و در هر سال بیش از 14 میلیون گردشگر دارد.
 
شهر نیویورک، نیویورک
نیویورک یکی از معروفترین شهرهای ایالات متحده است و به چشم‌اندازهای باور نکردنی، مناطق دیدنی بی‌شمار و تاریخ غنی معروف است. اگر علاقه‌مند به دیدن نمایش برادوی، سر زدن به موزه‌ها، دیدن محله‌های تاریخی یا شراب نوشیدن و غذا خوردن در شهر هستید، نیویورک جذابیت‌های فراوانی برای شما خواهد داشت.
 
یادبود واشنگتن، واشنگتن دی. سی
یادبود واشنگتن بطول 169 متر ساخته شده از سنگ مرمر سفید، گرانیت و گنایس آبی است که به یاد نخستین رئیس جمهور ایالات متحده، جرج واشنگتن ساخته شده است.
 
فلوریدا کیز، فلوریدا
فلوریدا کیز واقع در سواحل جنوبی فلوریدا یک مجمع‌الجزایر مرجانی است که جنوبی‌ترین بخش ایالات متحده را تشکیل داده است. کمی دورتر از ساحل کیز، صخره‌های مرجانی فلوریدا قرار گرفته که سومین صخره‌ی مرجانی بزرگ دنیاست.
 
پارک ملی آتشفشان هاوایی، هاوایی
این پارک در ساحل جنوب شرقی جزیره‌ی بزرگ هاوایی واقع شده است و دارای دو آتشفشان فعال و همچنین دریچه‌های بخار، دهانه‌ها و لوله‌های گدازه است. آتشفشان‌های پارک بنام‌های مانوئا لوا (بزرگترین آتشفشان دنیا) و Kilauea از جمله فعالترین آتشفشان‌های دنیا هستند. اگر شب‌ها در این پارک رانندگی کنید، می‌توانید گدازه‌های نارنجی رنگی را ببینید که از زمین خارج می‌شوند. 

مقالات مرتبط
 
پول و هزینه‌های زندگی
هزینه‌های زندگی روزانه‌ی شما بسته به ایالت و شهر محل زندگیتان متفاوت خواهد بود. یاد بگیرید که در زمان تحصیل در ایالات متحده پول خود را پس‌انداز کنید.

مردم و فرهنگ
ایالات متحده یکی از متنوعترین کشورهای جهان است و بدلیل آنکه اکثر امریکایی‌ها از زمینه‌های قومیتی مختلف آمده‌اند، تجزیه‌ی قومیتی جمعیت ایالات متحده کاری دشوار است. 

حمل و نقل
چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن در ایالات متحده وجود دارند. اگر می‌خواهید شهرستان و شهر محل زندگی و بخش‌های دیگر ایالات متحده را ببینید، گزینه‌های سفر زیادی به نسبت نیازهای شما وجود خواهد داشت. 

فروشگاه‌ها و رستوران‌ها
بدلیل وجود تعداد زیادی از برندهای مشهور دنیا و خانه‌های مد، خرید کردن در ایالات متحده معمولا بخش اصلی تجربه‌ی بازدید کنندگان است. 
 

 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.