با ما صحبت کن arrow

hipchat Call
text.skipToContent text.skipToNavigation

فروشگاه‌ها و رستوران‌ها

از مراکز خرید تا سالن‌های غذاخوری مشهور

 بدلیل وجود تعداد زیادی از برندهای مشهور دنیا و خانه‌های مد، خرید کردن در ایالات متحده معمولا بخش اصلی تجربه‌ی بازدید کنندگان است. 

با وجود مراکز خرید مشهور، بازارهای سرپوشیده و سرباز، بوتیک‌های لوکس و مغازه‌های چند طبقه‌ی بزرگ، شما گزینه‌های زیادی برای گشت و گذار خواهید داشت. اکثر مغازه‌ها از ساعت 10 صبح تا 8 شب و در روزهای یکشنبه از 11 صبح تا 5 بعدازظهر باز هستند.
اگر بدنبال جایی برای غذا خوردن هستید، گزینه‌های بیشماری را صرف نظر از بودجه و زائقه خواهید داشت. اگر ترجیح می‌دهید در خانه آشپزی کنید، سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌های محصولات تازه‌ی زیادی در شهر یا شهرستان محل زندگیتان وجود دارند.
با اینکه انعام دادن به پیشخدمت در ایالات متحده اجباری نیست، اما در بسیاری از مکان‌ها بعنوان یک رسم انجام می‌شودف مخصوصا در رستوران‌هایی که خدمات میز ارائه می‌دهند. بعنوان یک قانون کلی، معمولا انعام 15 تا 20 درصد از قیمت غذاست.

مقالات مرتبط
 
پول و هزینه‌های زندگی
هزینه‌های روزانه‌ی زندگی بسته به ایالت و شهر محل زندگیتان متفاوت خواهد بود. یاد بگیرید که چگونه بیشتر پول خود را در ایالات متحده پس‌انداز کنید.
 
حمل و نقل
چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن در ایالات متحده وجود دارند. اگر می‌خواهید شهرستان و شهر محل زندگی و بخش‌های دیگر ایالات متحده را ببینید، گزینه‌های سفر زیادی به نسبت نیازهای شما وجود خواهد داشت. 
 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.