با ما صحبت کن arrow

hipchat تماس بگیرید
text.skipToContent text.skipToNavigation

حمل و نقل

مسافرت از نقطه‌ی A به B به آسانی

 چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن در ایالات متحده وجود دارند. اگر می‌خواهید شهرستان و شهر محل زندگی و بخش‌های دیگر ایالات متحده را ببینید، گزینه‌های سفر زیادی به نسبت نیازهای شما وجود خواهد داشت. بسته به اینکه از کجا می‌آیید و به کجا می‌روید، گزینه‌های حمل و نقل شما عبارتند از اتوبوس‌ها، قطارها و متروها، تاکسی‌ها، هواپیماها، ماشین‌ها، دوچرخه‌ها و البته پیاده‌روی کردن.

متروها که در اکثر شهرها وجود دارند راهی ارزان قیمت برای رفتن از نقطه‌ی A به نقطه‌ی B هستند. آشنایی با مسیرهای مترو در زمان رسیدن به ایالات متحده ایده‌ی خوبی است. از سوی دیگر قطارها برای سفر کردن در سراسر ایالات متحده مناسب هستند، هرچند کمی گرانتر می‌باشند.
شما می‌توانید با استفاده از سیستم گرانقیمت اتوبوس نیز سفر کنید. بسیاری از شرکت‌ها اپلیکیشن‌هایی ارائه می‌دهند که به شما اجازه می‌دهد زمان آمدن اتوبوس بعدی را پیگیری کنید.
دوچرخه سواری نیز یکی از راه‌های گشت و گذار در اطراف شهر است. اگر می‌خواهید دوچرخه سواری کنید باید با قوانین دوچرخه‌سواری آشنا باشید و کلاه ایمنی داشته باشید، و در صورتی دوچرخه‌سواری در شب باید به یک چراغ سفیدرنگ در جلو و یک چراغ قرمز رنگ در عقب مجهز باشید.
لازم به ذکر است که مردم در ایالات متحده از سمت راست خیابان رانندگی می‌کنند. اگر می‌خواهید رانندگی کنید باید با قوانین رانندگی آشنایی داشته باشید و گواهینامه بگیرید. برخی از ایالت‌ها به گواهینامه‌ی بین‌المللی رانندگی نیز نیاز دارند، بنابراین پیش از برنامه‌ریزی با قوانین ایالت مورد نظر خود آشنا شوید.
ایالات متحده فرودگاه‌های متعددی در سراسر کشور دارند که رفتن به مقاصد مختلف را آسان می‌کنند. 

تخفیف‌های سفر دانشجویی
ممکن است واجد شرایط تخفیف‌ها یا تبلیغات شرکت‌های حمل و نقل عمومی باشید، بنابراین برای آگاهی از بهترین شرایط موجود، گزینه‌های حمل و نقل را بصورت آنلاین بررسی کنید. 

مقالات مرتبط
 
پول و هزینه‌های زندگی
هزینه‌های زندگی روزانه‌ی شما بسته به ایالت و شهر محل زندگیتان متفاوت خواهد بود. یاد بگیرید که در زمان تحصیل در ایالات متحده پول خود را پس‌انداز کنید.

مردم و فرهنگ
ایالات متحده یکی از متنوعترین کشورهای جهان است و بدلیل آنکه اکثر امریکایی‌ها از زمینه‌های قومیتی مختلف آمده‌اند، تجزیه‌ی قومیتی جمعیت ایالات متحده کاری دشوار است. 

خدمات بهداشتی و حمایتی
نقل مکان به یک کشور جدید همیشه آسان نیست. اگر خود را در معرض قضاوت دیگران دیدید، احساس تنهایی کردید، یا فکر می‌کنید شخصی با شما رفتار بدی دارد، خدمات حمایتی در دسترس شما خواهند بود.

بیمه
زمانی که به ایالات متحده رسیدید، خود را با بیمه محافظت کنید.
 

مقالات پیشنهادی

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?

هیچ رویدادی یافت نشد