با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

چرا تحصیل در ایالات متحده امریکا؟

اکثر دانشجویان بین‌المللی ایالات متحده را برای تحصیل انتخاب می‌کنند. در حال حاضر بیش از یک میلیون دانشجوی بین‌المللی در این کشور وجود دارد. بیاید ببینیم چرا.

 دانشگاه‌های برتر در دنیا

ایالات متحده سیستم آموزش عالی با کیفیتی دارد. هفت تا از ده دانشگاه برتر دنیا بر اساس رتبه‌بندی دانشگاه‌های آموزش عالی جهان در مجله‌ی تایمز سال 2018-2017 در ایالات متحده واقع شده‌اند. در واقع 62 عدد از 200 دانشگاه برتر در ایالات متحده مستقر هستند. 
 
آموزش با کیفیت و برنامه‌ی درسی منحصر بفرد
آموزش ایالات متحده در تمام دنیا شناخته شده است.
یکی از دلایل موفقیت‌های فراوان دانشجویان دانشگاه‌های ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی به این دلیل است که این دانشجویان تحصیلات عمومی و جامع دارند. این به معنای تمرکز بر موضوعات مختلفی همچون ریاضیات و علوم، فلسفه، تاریخ و ادبیات است.
مزیت تحصیلات عمومی آن است که شما برای موضوعات بیشتری بغیر از حرفه‌ی تخصصیتان آماده خواهید شد. این امر از شما فردی باهوشتر، متفکرتر و موفقتر خواهد ساخت که می‌تواند نه فقط در حرفه‌ی اصلی خود  بلکه در زمینه‌های دیگر پیشرفت کند.
شما می‌توانید مدیر شوید، کسب و کار خود را راه بیندازید، یا هر کار دیگری را انجام دهید که برای شما الهام بخش است. این روش آموزشی موقعیت‌های فراوانی را پس از فارغ‌التحصیلی در اختیار شما خواهد گذاشت.

تنوع
با وجود کلاسی پر از دانشجویان بین‌المللی، محیطی محرک و غنی را تجربه خواهید کرد که شما را به شناخت فرهنگ‌های مختلف و برقراری ارتباط تشویق می‌کند.
بطور کلی ایالات متحده ترکیبی از فرهنگ‌های مختلف است که این کشور را به مکان جذابی برای تحصیل و زندگی بدل می‌کند. در بسیاری از شهرها و شهرستان‌ها، شما می‌توانید غذاها و سرگرمی‌های متنوعی اعم از ورزش‌های بین‌المللی، فستیوال‌های موسیقی معروف جهان یا گالری‌ها و موزه‌های هنری شگفت‌انگیز را بیابید.

انعطاف‌پذیری
به لطف وسعت زیاد ایالات متحده و تعداد زیاد موسسات آموزشی، این کشور برای هر دانشجویی مناسب است. دانشگاه‌های بزرگی وجود دارند که محوطه‌ی آن‌ها مانند یک شهر کوچک است، و دانشگاه‌های کوچکی که شبیه به گروهی از دوستان نزدیک بنظر می‌رسند. جزایر گرمسیری، بیابان‌های خشک، دشت‌های پوشیده از برف، گرند کنیون، لاس وگاس، منهتن، در ایالات متحده برای هر شخص و هر روش یادگیری چیزی وجود دارد.
 
پیشرفت در زبان انگلیسی
انگلیسی زبان اول مردم ایالات متحده است و تمام دروس نیز به همین زبان ارائه می‌شوند. شما می‌توانید زبان انگلیسی خود را تا سطح ایده‌آل برای کارفرمایان آتی بهبود بخشید. اکثر دانشگاه‌های ایالات متحده دوره‌های زبان انگلیسی را مخصوصا برای دانشجویان بین‌المللی پیشنهاد می‌دهند، همچنین گروه‌های مطالعاتی و برنامه‌های مربیگری وجود دارند که می‌توانید مهارت‌های زبان انگلیسی خود را بیازمایید.
 
فضای دوستانه
دانشگاه‌های ایالات متحده با آغوش باز پذیرای دانشجویان بین‌المللی هستند. دانشگاه‌ها به آزمایشگاه‌های تحقیقاتی پیشرفته، کلاس‌های مجهز و امکانات مدرن تجهیز شده‌اند. زندگی در محوطه‌ی دانشگاه به معنای بهره¬مندی از انواع امکانات ورزشی و تفریحی است که زندگی در ایالات متحده را برای شما آسان و لذت بخش خواهد کرد. ایالات متحده پذیرای میلیون‌ها دانشجوی بین‌المللی است، بنابراین بخوبی از نیازهای آن‌ها آگاه است و با پشتیبانی از آن¬ها کمک می¬کند تا احساس راحتی کنند.
 
نوآوری و تحقیق
ایالات متحده در خط مقدم نوآوری‌های علمی و خلاقانه قرار گرفته است. موسسات بزرگ تحقیقاتی در ایالات متحده فرصت‌هایی برای کار دانشجویان در کنار اساتید و عملی کردن دانسته‌هایشان از کلاس درس به آزمایشگاه یا کارگاه‌ها فراهم می‌کنند. دانشگاه‌های ایالات متحده با افتخار از کارهای میدانی اعضای هیئت علمی خود حمایت می‌کنند و اطلاعات مربوط به فرصت‌های تحقیقاتی برای دانشجویان به راحتی در دسترس همگان است.
 
گام‌های بعدی
موضوعی را انتخاب کرده و ما دوره‌ها مناسب معیارهای شما را خواهیم یافت.
برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران IDP تماس بگیرید.
 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.