با ما صحبت کن arrow

hipchat زنگ زدن
text.skipToContent text.skipToNavigation

 مشاوره‌ی دوره‌ی آموزشی

 هر دوره‌ی آموزشی ترکیب منحصر بفردی از چندین جزء مختلف است (از موضوعات مورد پوشش تا موقعیت دانشگاه، تا حرفه‌ای که در آینده خواهید داشت). اگر هنوز در حال بررسی دوره‌های آموزشی احتمالی هستید، بین دو رشته‌ی تحصیلی مردد هستید یا هیچ ایده‌ای در مورد حرفه‌ی آتی خود ندارید، مشاور IDP می‌تواند به شما در یافتن بهترین دوره‌ی آموزشی کمک کرده و فرم درخواست شما برای دانشگاه را آماده نماید. 

متناسب‌ترین دوره را انتخاب کنید
 
با وجود تعداد زیادی دوره‌های آموزشی و دانشگاه‌هایی که باید از میان آن‌ها انتخاب کنید، تصمیم‌گیری در مورد محل و نوع رشته‌ی تحصیلی می‌تواند یک کار دلهره‌آور باشد. 
تیم ما با سیستمی متناسب با دانش پیشرفته پشتیبانی می‌شود که شامل آخرین اطلاعات در مورد سازمان‌های شریک ما من جمله مدارس، کالج‌های زبان انگلیسی، کالج‌های حرفه‌ای و دانشگاهست. 
برخی از ملاحظات کلیدی که ما در مشاوره‌ها پوشش می‌دهیم عبارتند از:
 
موضوع
 
ممکن است بدیهی بنظر برسد، اما آموزش، تجارب و موضوعات مورد علاقه‌ی شما اولین گام برای یافتن دوره‌ی آموزشی رویاییتان است. مشاور IDP همراه با شما کار خواهد کرد تا نقشه‌ای از کوتاهترین و دقیقترین مسیر به سمت جزئیات کتابچه‌های راهنمای دوره‌های آموزشی و موضوعات مورد علاقه‌ی شما ارائه دهد. 
جداول زمانی و بودجه‌ها
دانستن اینکه هر دوره چقدر هزینه خواهد داشت و شما چقدر می‌توانید برای تحصیل خود هزینه کنید عوامل مهمی در انتخاب محل تحصیل هستند. مشاور IDP شما در مورد زمانی که می‌توانید درخواست تحصیل بدهید و یا زمانی که می‌توانید دوره‌ی خود را در مقاصد مختلف آغاز کنید نیز با شما صحبت خواهد کرد.
 
اهداف شغلی
 
دوره‌ی انتخابی شما باید شما را در مسیری به سمت حرفه‌ی مورد علاقه‌تان سوق دهد. مشاور IDP شما می‌تواند در مورد دوره‌ای به شما مشاوره دهد که بتواند شما را به جایی که می‌خواهید برساند. 
 
تجربه‌ی آموزشی و زندگی دانشگاهی
 
محیط و فرهنگ اجتماعی یک دانشگاه از جمله عوامل مهم در تعیین میزان رضایت و خوشنودی شما در دوره‌آموزشی خواهد بود. ترجیح هر دانشجو متفاوت است. شما می‌تواند در یک محوطه‌ی دانشگاهی پر جنب و جوش زندگی کنید، یا شاید یک مکان کوچکتر و روستایی را ترجیح دهید. شما می‌توانید دانشگاهی با تنوع فرهنگی زیاد یا دانشگاهی با چندین کلوب فعال و انجمن‌های مختلف بخواهید. ما تمام این موارد را در زمان کمک به شما در انتخاب گزینه‌ی مورد نظرتان در نظر می‌گیریم.
 
با اعتماد به نفس درخواست دهید
 
IDP از ثبت درخواست شما در دانشگاه و مدرسه خودداری می‌کند. 
مشاور IDP درخواستتان را از طرف شما ارسال خواهد کرد. آن‌ها اسناد درخواست دوره‌ی آموزشی سازمان را تامین کرده، درخواست‌های شما را گردآوری می‌کنند، اسناد پشتیبان را تدوین کرده و درخواست شما را مستقیما به دانشگاه یا مدرسه ارسال خواهند کرد.
 
آماده برای رفتن
 
 شما معمولا ظرف 6-2 هفته از ثبت درخواستتان از سازمان پاسخ خواهید گرفت. زمانی که یک سازمان به شما یک دوره‌ی آموزشی پیشنهاد دهد، شما یک نامه‌ی پیشنهاد دریافت می‌کنید. در برخی از موارد، نمایندگان سازمان آموزشی می‌توانند واجد شرایط بودن شما را برای آن دوره ارزیابی کنند و یک نامه‌ی پیشنهادی را در طول مصاحبه‌تان در دفتر ما یا در یکی از چندین رویداد دانشجویان بین‌المللی IDP در طول سال چاپ کنند.
 
پذیرش و پرداخت
 
اگر هیچ شرایطی برای نامه پیشنهادی شما وجود نداشته باشد، شما می‌توانید سریعا پیشنهاد را قبول کنید. (مثال‌هایی از شرایطی که می‌توانند مشخص کنند شامل شرکت در یک آزمون IELTS جدید، ارائه‌ی رونوشتی دانشگاهی از آخرین مقطع تحصیلی یا ارائه‌ی مدارک معتبر است).
پیشنهادها را می‌توانید در دفتر IDP قبول کنید و هزینه را مستقیما به مدرسه یا دانشگاهی ارسال کنید که به شما پیشنهاد داده است. مشاور شما را در طول این فرایند راهنمایی می‌کند تا کار برای شما آسان گردد.
 

 

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • تایپ کنید،از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

  • موضوع را وارد کنید، از لیست انتخاب کنید یا دکمه سرچ را بزنید

لطفا نام موسسه را تایپ و انتخاب کنید

  • 3 حرف از نام دانشگاه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

  • نام دانشگاه یا مدرسه را وارد کرده و از لیست انتخاب نمایید.

لطفا یک مقطع تحصیلی انتخاب کنید

Got any ideal countries in mind?