Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Neden IDP'yi seçmelisiniz? IDP ile Yurt Dışında Eğitim Almak İçin 6 Neden

Yurt dışı eğitiminizi yolunu bilen biriyle alın!

IDP, uluslararası eğitim servisinde dünya lideridir. Bizler, uluslararası öğrencilerin İngilizce konuşan ülkelerde eğitim almasına yardımcı oluyoruz. Başarımızın temeli, öğrencilerimizi doğru ülkede, doğru bölümlerde doğru üniversite ve eğitim kuruluşlarıyla bir araya getirmeye dayanır.

Avustralya, Birleşik Krallık, İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Yeni Zelanda’da 800’den fazla lider üniversite, okul ve kolejlerle işbirliğimiz bulunmaktadır. Geçen sene, 44.000’den fazla uygun bölüme öğrencilerimizin yerleşmesine yardımcı olduk -bu yüzden sizin için en uygununu bulacağımıza da eminiz.

Global kariyerinize başlamaya hazır mısınız? Size yardımcı olmak için buradayız. 

Yurt dışında eğitim planınızı profesyonel başarı ve kişisel gelişim için bir fırlatma rampasına dönüştürebilmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. IDP deneyimi ve teknolojiyi bir araya getirerek sizin mümkün olan en bilinçli kararı almanıza yardımcı olur. 

Avustralya, Birleşik Krallık, İrlanda, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Yeni Zelanda’da 800’den fazla lider üniversite, okul ve kolejlerle işbirliğimiz bulunmaktadır. Bu da 180,000’den fazla bölüm ve programla ilgili veri tabanına sahip olduğumuz ve sizin için en uygun olan bölümü bulabileceğimiz anlamına gelir. 

1 – Önceliğimiz sizsiniz

En iyi bölümü bulmak, üniversite başvurunuzu gerçekleştirmek ya da vize gereklilikleri konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Geniş bir ağa sahip ve ulaşılabilir danışmanlarımız sayesinde sizin için en iyi üniversite ya da koleji belirlemenizde ve başvurunuzu gerçekleştirmenize yardımcı olur. IDP danışmanınız sizinle yakın bir şekilde çalışarak, yurt dışı eğitim yolculuğunuz boyunca size ve alienize destek olur. 

Bölüm tavsiyelerimiz konusunda daha fazla bilgi alın

2 – IELTS’in ortak sahibi

IELTS’in ortak sahibi olarak sizlerin IELTS sınavına kaydolmasına ve hazırlanmasına yardımcı olur. Dünya üzerinde 11,000’den fazla kuruluş tarafından kabul edilen IELTS dünyanın eğitim, iş ve göçmenlik amaçları için kullanılan lider İngilizce sınavıdır. 

IELTS hakkında daha fazla bilgi alın

3 – Ulaşılabilir uluslararası eğitim uzmanları

Birçok IDP danışmanı da bir zamanlar uluslararası öğrenciydi. Hepsi de sizin doğru ülkede doğru eğitimi almanız için yardımcı olmaya hazır. Onlar “orada olan ve bunu yapan” dostça bir yüze sahip, öğrendiklerini paylaşmaya istekli uluslararası eğitim danışmanlarıdır. 

Yurt dışı eğitimde adım adım rehberliğimizi takip edin.

4 – Her adımınızda destek

Desteğimiz siz üniversite kabul mektubunuzu aldığınızda sona ermez. IDP’de, sizleri yurt dışı eğitimi yolculuğunuz boyunca destek olmaya kararlıyız. Hizmetlerimiz gün geçtikçe gelişmekte ve öğrencilere mezuniyet ve sonrasında kadar uzanmaktadır. 

Öğrenci hizmetlerimiz hakkında bilgi edinin.

5 – Birkaç kolay adımda düşünceli halden planlayıcı hale geçin

Eğer yurt dışında eğitim almayı planlıyorsanız, gelin, birlikte çalışarak en iyi ülke, üniversite ve bölümü bulmanıza yardımcı olalım. Şimdi ekibimizden bir randevu alın ve böylece yurt dışı eğitim yolculuğunuzda nerede olduğunuzu ve nerede olmak istediğinize kadar planlayalım. 

6- Hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim

Eğer yurt dışı eğitim seçeneklerinizi düşünüyorsanız, birlikte çalışalım ve sizin için en iyi ülke, üniversite ve bölümü bulalım. Şimdi ekibimizden bir randevu alın ve böylece yurt dışı eğitim yolculuğunuzda nerede olduğunuzu ve nerede olmak istediğinize kadar planlayalım.

Tarihimiz

1969 yılında kurulan IDP, Avustralya Menkul Kıymetler Borsası (ASX)’nda halka açık şirkettir ve %50 oranında Avustralya Üniversiteleri’ne aittir.

Öğrenci yerleştirme – Hayaliniz varsa, gerçekleştirmek için yolumuz var

IDP, 50 yılı aşkın deneyimi, 30'dan fazla ülkede bulunan ofisleriyle büyük bir fırsat ağı oluşturuyor. Küresel olarak 120’den fazla ofisimiz ve 1300’den fazla eğitim danışmanlarımız bulunmakta. Dünyada her 14 dakikada bir öğrenci, IDP ile istediği bölümlere giriş yapıyor. Öyle ki, 10 öğrenciden 8’u IDP’yi ailesine ve arkadaşlarına tavsiye ediyor.

Neler yapıyoruz?

Ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı

IDP danışmanları uluslararası eğitiminizin her aşamasında sizlerle adımlayacak. Görüşmelerimize, öğrencilerin doğru bölümlere ve üniversiteleri bulmasına yardım etmek üstelik en iyi yanı -tüm görüşmeler ücretsiz!

Bölüm tavsiyeleri

En iyi bölümleri bulmanıza yardım eder ve üniversite başvurunuzu koordine edebiliriz.

Vize başvuru desteği

Vize dokümanlarınızı hazırlamanızda ve zahmetli vize sürecini kolaylaştıracağız.

Oryantasyon desteği

Yurt dışı eğitiminiz öncesi en iyi şekilde hazırlıklı olmalısınız; ayrılık öncesi bilgilendirme toplantılarımız, hizmetlerimizin önemli bir parçasıdır.

Hoşgeldin etkinlikleri

Hoşgeldin etkinliklerimizde, sizler farklı bir ülkeye gitseniz de size destek olmaya devam eder. Şu anda, bu hizmetimiz sadece Avustralya’da eğitim almayı tercih eden öğrenciler için gerçekleşmektedir.

 

Öğrenci Gereklilikleri Servisi (SES)

Avustralya’da eğitim almayı planlayan öğrencilere ayrıcalıklı hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Bunlar arasında sağlık sigortası, konaklama, vasi ve daha fazlası bulunur.

Zorunlu Uluslararası Öğrenci Sağlık Sigortası

Size en uygun sağlık sigortası bulmanıza yardımcı oluyoruz. Danışmanlarımız sizlere başvuruları sırasında rehberlik edeceklerdir.

IDP ISIC Öğrenci Para Kartı

Avustralya ve Yeni Zelanda’da seyahat, alışveriş, eğlence ve dahasında binlerce özel öğrenci tekliflerinin kapısını açan kartı ücretsiz sunuyoruz!

IDP Yardım Hattı

Bazı soruların ve kaygıların beklemeye gelmeyeceğini anlıyoruz ve bu yüzden 7/24 hizmette ve güvenilir IDP Yardım Hattı’nı yarattık.

Konaklama Hizmeti

IDP, kaliteli konaklama hizmet sağlayıcılarıyla birlikte sizin hayat tarzınıza uygun bir ev bulmanıza yardımcı oluyor.

Vasi ve Refah Hizmetleri

Eğer 18 yaşın altındaysanız ve resmi bir vasiye ihtiyacınız varsa, Avustralya’da sizlere ilgili ve deneyimli vasiler bulmakta yardımcı oluyoruz.

 

IELTS, Uluslararası İngilizce Dili Sınav Sistemi

IELTS’in ortaklarından biri olarak, IELTS randevusu oluşturmanızda ve IELTS Sınavınıza hazırlanmanıza yardımcı oluyoruz. Uluslararası alanda 10.000’den fazla kurum tarafından tanınan IELTS, eğitim, çalışma ve göçmenlik amaçlarında dünyanın lider İngilizce sınavıdır. IDP IELTS ağı, 56 ülkede 1400’den fazla sınav lokasyonu vardır.

IELTS, IDP ve British Council ortak sahiplerindendir: IELTS Avustralya ve Cambridge İngilizce Değerlendirme

İngilizce dil eğitimi (ELT)

IDP’nin Güney Doğu Asya’da Kamboçya ve Vietnam’da 11 İngilizce dil eğitimi kampüsü bulunur. Eğitim programları kısa IELTS hazırlık kurslarından ayrıntılı İş İngilizcesi programlarına kadar uzanır. Geçen sene, bu üç ülkede IDP, öğrencilere 75.000’den fazla kurs imkanı sağlamıştır.

Hotcourses Grup şirketinin alımı

2017’de lider bölüm arama ve öğrenci katılım şirketi olan Hotcourses Grup’u satın aldık.

Hotcourses Grup’a ek olarak IDP ağı öğrencilerimizle erkenden iletişim kurmamıza olanak sağlayarak uluslararası eğitim serüvenlerinin bölüm keşfinden kariyerlerine kadar olan süreçte yanlarında olmamızı sağlıyor.

Önerilen Makaleler

Uluslararası öğrenciler için yaşam ipuçları

Hayaliniz gerçek oldu ama aileniz ve arkadaşlarınızdan uzakta yurt dışı eğitiminizin ilk yılına nasıl dayanacağınız konusunda kaygılı ya da huzursuz hissedebilirsiniz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?