Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Avustralya'daki En İyi Dil Okulları

İngilizce dil eğitimini; dünyanın en mutlu ülkelerinden biri olarak bilinen, yüksek yaşam kalitesi ve harika doğasıyla herkesi büyüleyen Avustralya’da almak ister misin? İngilizce öğrenme veya ilerletme amacın, ister eğitim ister mesleki ister sınavlara hazırlık olsun; Avustralya’da, hedefine en uygun okulu bulabileceğine emin olabilirsin. Üstelik; Avustralya’daki eğitim süresince, 2 hafta içinde toplam 40 saat, tatil dönemlerinde ise süresiz çalışma hakkı da mevcut. IDP Education’a özel indirimlere sahip olan ve başvuru ücretlerin IDP tarafından ödenen okulları senin için listeledik…

Kaplan International Language

80 yıllık eğitim tecrübesine sahip olan ve Avustralya’da akredite edilmiş 5 dil okulu bulunan Kaplan bünyesinde; kısa ve uzun dönemli kurslar, iş İngilizcesi kursları, sınav hazırlık kurslarını içeren programları yer alıyor. Özel olarak tasarlanmış yenilikçi K+ metodolojisiyle eğitim veren Kaplan; eğitim süresince, aile yanında veya yurtta konaklama imkanı da sunuyor.

EC English

Öğrencilerinin; küresel bir toplulukta başarılı olmalarına yardımcı olmayı misyon edinmiş olan EC; deneyimli öğretmenleri, en iyi materyallere ve en son teknolojiye sahip okullarıyla kaliteli bir eğitim sunuyor. Cambridge sınavına hazırlık, akademik İngilizce, genel İngilizce ve IELTS hazırlık programları bulunan EC’nin; Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast’ta olmak üzere 4 okulu bulunuyor.

Ability English

Öğrencilerine, hedeflerine en uygun kursları, alanlarında ödül almış eğitmenlerle sunan Ability; Cambridge sınavına ve IELTS testine hazırlık kurslarına, akademik İngilizce ve genel İngilizce programlarına sahip. Aynı zamanda, çalışmak veya tatil için ülkede bulunanlara da esnek eğitim saatleriyle destek olan Ability’nin, Sydney ve Melbourne’de kampüsleri bulunuyor.

Greenwich English College

Uluslararası öğrencilere, ihtiyacı olan İngilizce eğitimi vermek konusunda uzman öğretmenleriyle birlikte kaliteli bir hizmet sunan Greenwich; öğrenci çeşitliliği, esnek kurs saatleri ve farklı seçenekleriyle dikkat çekiyor. Cambridge sınavı ve IELTS hazırlık, iş İngilizcesi, mesleki İngilizce, akademik İngilizce ve genel İngilizce programlarının yer aldığı Greenwich’in; Sydney, Melbourne ve North Sydney’de okulları bulunuyor. 

Discover English 

Eğlenceli, samimi ve güvenli bir sınıf ortamı sunan, katılımcılarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan Discover English, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerine eğitim veriyor. 

Cambridge sınavı ve IELTS hazırlık, iş İngilizcesi, akademik İngilizce ve genel İngilizce programları bulunan Discover English’in kampüsü Melbourne’de bulunuyor. 

ILSC Language Schools

1991'den beri, 100'den fazla ülkeden gelen öğrenciye eğitim veren ILSC Language Schools’un; Avustralya’daki Brisbane, Melbourne Sydney ve Adelaide kampüsleri dışında, Kanada ve Hindistan’da kampüsleri bulunuyor. Cambridge sınavı ve IELTS hazırlık, iş İngilizcesi, akademik İngilizce, yaratıcı ve kültürel İngilizce, genel İngilizce programları sunan ILSC, temel kurslarını 10 aşamalı dil seviyesinde veriyor.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?