Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP’ye Sor: İster IELTS, İster Yurt Dışı Eğitim

Pandemi sürecinde, zaten yeterince karmaşık olan yurt dışı eğitim, seyahat ve göçmenlik gibi işlemler sürekli değişim gösteren önlemler ve gerekliliklerle daha karmaşık bir hal aldı. Bu sürecin yakın takipçilerinden olan ve her gelişmeyi güncel bir şekilde takip eden IDP Türkiye ise, ilerleyen süreçteki kararlarınıza yardımcı olacak bir etkinlik düzenliyor! Bu etkinlikle birlikte yurt dışı eğitim uzmanları uluslararası öğrenciler için okullardan ve konsolosluklardan alınan güncel bilgilerle öğrenci ve ailelerin kafalarındaki soru işaretleri gidermeye çalışacak; IELTS uzmanları ise, sınav işleyişi ve sınav tarihleriyle ilgili gelişmeleri sizlere aktaracak. 

Bu etkinlik neleri kapsıyor?

Etkinlikte, Avustralya, İngiltere, Kanada, Amerika, Yeni Zelanda ve İrlanda’daki güncel yurt dışı eğitim gelişmeleri hakkında bilgi alabilecek ve aklınızdaki spesifik sorulara yanıt alabileceksiniz. Bütün güncel gelişmelerin yanı sıra IDP Türkiye’nin sizin için başvurularınızda, kayıt işlemlerinizde ve vize işlemlerinizde size nasıl yardımcı olabileceklerine dair bilgi alabilirsiniz. 

Bunun yanı sıra, IELTS’te pandemiyle birlikte değişen uygulamalar hakkında bilgiler alabilirsiniz. Alınan sağlık, sosyal mesafe önlemleri nasıl işlemekte ve Speaking sınavlarında video call speaking ile yüz yüze speaking ne gibi avantajlar/dezavantajlar sağlıyor? Kayıt, sınav günü ve sınav sonrası uygulamalar hakkında aklınıza takılan her şeyi, IELTS uzmanlarına sorabilirsiniz!

Etkinlik Ne Zaman Gerçekleşecek? Nasıl Kayıt Olabilirim?

Evinizin konforunda katılabileceğiniz Online bir etkinlik olarak gerçekleşecek IDP’ye sor etkinliği: 14 Eylül Pazartesi günü saat 19:00’da başlayacak. Kaydınızı bu link üzerinden oluşturabilirsiniz. Kaydınızı oluşturduktan sonra e-mail adresinize, etkinlik günü tıklayarak katılabileceğiniz bir link gönderilecektir. Telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan Zoom programını kolayca indirebilirsiniz. Eğer Zoom programını daha önce kullanmadıysanız: 

Önerilen Makaleler

why-study-in-australia-teaser-.gif

Neden Avustralya’da Eğitim?

Eğitiminizi daha da ileri taşımak, dünya standartlarında bir diploma sahibi olmak veya kariyerinizi hızlı bir şekilde ilerletmek istiyorsanız, Avustralya size birçok olanak sunar. Sahip olduğu avantajlara bir bakalım.

Neden IDP?

Uluslararası eğitimde öncü küresel ölçekte bir kurum olarak, çok değerli bir tecrübe birikimine sahibiz.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?