Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

En iyi araştırma üniversitelerinden: Cardiff University

1883 yılında kurulan ve İngiltere'nin öncü araştırma üniversitelerinden biri olan Cardiff Üniversitesi, IDP Education’ın partner okullarından. 90’dan fazla dil konuşulan Galler’in misafirperver başkenti Cardiff’te bulunan Cardiff University, 300’den fazla lisans ve doktora programları sunuyor. 

Ülke ve dünya çapında fayda sağlayan yüksek kaliteli, yenilikçi araştırmalar yapan okul, 100'den fazla ülkeden gelen yaklaşık 7000 uluslararası öğrenciye eğitim veriyor.

Tercih edilen mezunlar 

Nobel başta olmak üzere birçok ödül ve başarıya sahip, yaratıcı, meraklı ve lider özelliklere sahip akademik kadrosuyla dikkat çeken Cardiff Üniversitesi’nde; Sanat, Beşeri Bilimler ve Sosyal Bilimler, Biyomedikal ve Yaşam Bilimleri, Fiziksel Bilimler ve Mühendislik fakülteleri bulunuyor.

300’den fazla kurumla bağlantısı olan Cardiff University mezunlarının %95’i, 6 ay içinde başarılı bir kariyer hayatına başlıyor veya eğitimine daha ileri bir programda devam ediyor. 

Keyifli ve aktivitelerle dolu bir öğrenci hayatı, araştırmaya dayalı eğitim, ücretsiz ek bir dil eğitimi, esnek programlarıyla göz dolduran Cardiff University aynı zamanda, belirli standartları sağlayan ve kaliteye daimî önem veren Russell Group üyesi.

Cardiff Image.png

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?