Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

IDP ile İrlanda Üniversitelerine Başvuru Ücreti Ödemeyin!

Teknolojinin, global firmaların yeni evi İrlanda; yurt dışı eğitim öğrencilerine sunduğu birçok imkanla adını sürekli bahsettiren bir destinasyon haline geldi. Aynı anda hem kırsal hem de şehir yaşantısı yaşamak, köklü bir eğitim geçmişiyle güvenli ve İngilizce konuşan bir Avrupa ülkesi olan İrlanda’yı eğer eğitim için düşünüyorsanız, IDP Türkiye size bu konuda destek olabilir. Bir teklif alıp alamayacağınızı merak ediyorsanız, IDP ile İrlanda üniversitelerine başvuru yapabilirsiniz. IDP, ekstra başvuru ücreti ödemeden İrlanda üniversiteleri için başvurunuzu gerçekleştiriyor.

İrlanda’nın eğitim yöntemleri Birleşik Krallık’la birbirine benzer. Bu nedenle eğitim süreleri de aynıdır. Lisans derecenizi 3 senede, Master derecenizi de 16 – 24 aylık bir süreyle alabilme şansınız bulunur. Eğitimde kaliteyi ve yeterlilik standartlarını belirleyen National Framework of Qualifications, kurumlar arası geçişi kolaylaştırarak öğrencilerin yeterlilikleri gösterdiği sürece bir bölümden diğerine geçmesine olanak tanır. Bu da, almak istediğiniz eğitimde size gerekli özgürlüğü sağlamaktadır. 

Bununla beraber, ülkesinde eğitim alan uluslararası öğrencilere “Stay-Back” vizesi sağlayan İrlanda, lisans öğrencilerine bir, yüksek lisans öğrencilerinde iki yıl sürebilen bir vize ayrıcalığı tanır. Bu vizeyle İrlanda’da eğitiminizi tamamladıktan sonra ülkede yaşamaya devam ederek bir işe girebilirsiniz!

Dünya standartlarında bir Avrupa ülkesi olan İrlanda’nın eğitim ücretleri, elbette üniversitenin sıralamasına, eğitim almak istediğiniz bölüme ve bulunduğu şehirlere göre değişiklik gösterir ancak IDP’nin uzman eğitim danışmanları sizlere bu konuda ücretsiz destek olduğu gibi, ekstra bir başvuru ücreti de ödemeden başvurularınıza yardımcı oluyor. 

Bizimle başvuru yapabileceğiniz İrlanda üniversiteleri: 

    National College of Ireland 

    University College Dublin 

    National University of Ireland, Galway 

    Trinity College Dublin

    University of Limerick 

    Dublin Business School

    Griffith College

    Dublin City University

    Limerick Institute of Technology

    University of College Cork

    Institute of Technology Carlow

İrlanda üniversitelerinde yerinizi hemen ayırmanız için uzman bir IDP danışmanıyla görüşmeniz yeterli. Bir form doldurun ya da WhatsApp, Online Chat ve Virtual Counselling hizmetlerinden ücretsiz yararlanın. Böylece IDP Türkiye, akademik ve kariyer hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak yurt dışında eğitim fırsatlarını sizlere sunacak. Üstelik, başvurularınızda İngilizce’ye çevrilmesi gereken belgeler için bir “Yeminli Tercüman” arayışına sizleri sokmadan!

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizi Takip Edin!

 
Facebook
Twitter
Instagram
YouTube
Pinterest
 

Önerilen Makaleler

İrlanda'da eğitim

İrlanda dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahiptir ve burada eğitim almak için birçok sebebiniz var. Okullar ve üniversiteler küresel olarak birbiriyle bağlantılıdır ve İrlanda eğitim kurumları mezunları bütün dünyada birçok kariyer alanında olanaklara erişebilir.

İrlanda'da Eğitim Sistemi

Seçimlerinizi daraltmanıza ve çalışma planınızı geliştirmenize yardımcı olmak için İrlanda eğitim sistemini tanıyın.

İrlanda'da Eğitim Dönemleri Ne Zaman Başlar?

İrlanda'da mevcut olan alımlar hakkında her şeyi öğrenin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?