Hemen destek alın arrow

hipchat Bize Ulaşın
text.skipToContent text.skipToNavigation

Dublin Dil Okulu, haftalık 106 avrodan başlayan fiyatlarla!

Eurocenters’ın Dublin’deki partner okulu olan Alpha College, çok avantajlı fiyatlarla Türk öğrencilerini bekliyor. Üstelik, uçak bileti ücretinin 500 TL’sini de IDP Education karşılıyor. Son kayıt tarihinin 31 Mart 2020, son kurs başlama tarihinin ise Aralık 2020 olduğu kursların detayları şöyle… 

Haftada 20 dersten, 25 hafta süren gündüz programlarının ücreti haftada sadece 126 Euro, toplam 3.150 Euro. Öğleden sonra programları ise haftada sadece 106 Euro, toplam 2.650 Euro. Yıllık akademik kurslar hariç 1-24 haftalık kurslar ise % 20 indirimli.

Genel İngilizce, IELTS ve CAE sınavlarına hazırlık, iş İngilizcesi, FCE sertifikası gibi kursları bulunan Alpha College; şehir merkezine yürüme mesafesinde olan 19. yüzyıldan kalma 2 binada yer alıyor. Alpha College’taki sınıflar maksimum 14 kişiden oluşurken; binalarda 18 derslik, kafe, bilgisayar odası ve ücretsiz Wi-Fi bulunuyor.

Kaliteli öğretmenleri, modern sınıfları ve eğlenceli etkinlikleriyle öğrencilerini ağırlayan Alpha College’ta eğitim alırken, samimi ve otantik İrlanda şehrinde çok keyifli günler geçirebilirsiniz.

Önerilen Makaleler

İrlanda için öğrenci vizesi

Uçağa binmeden önce bazı önemli belgelere ihtiyacınız olacak. Eğer Avrupa birliği üyesi olmayan bir ülkedenseniz, İrlanda için büyük ihtimalle bir öğrenci vizesine ihtiyacınız olacaktır. Endişelenmeyin, sizlere sıkıcı kağıt işleri için yardımcı olmak için buradayız!

İrlanda'nın yüksek öğretim sistemi

Uzun ve bazen zorlu geçen İrlanda tarihinde eğitim her zaman ödüllendirilmiştir. Bugün, İrlanda’nın yüksek eğitim sistemi her yaştan uluslararası öğrenciye mükemmel bölümler sunuyor. Onda birden fazla öğrenci yurtdışından tam zamanlı okumak için geliyor.

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Bir bölüm adı girin ve listeden seçin

  • Yazmaya başlayın, listeden seçin ya da arama yapın

  • Konu girin, listeden seçin ya da arama yapın

Lütfen bir kurum yazıp seçin

  • Bir üniversite isminin 3 harfini yazın ve listeden seçin

  • Bir üniversite veya okul adı girin ve listeden seçin

Lütfen bir eğitim seviyesi seçiniz

Got any ideal countries in mind?